dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

353 404 zł39 m² 9 020,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Andrespol,łódzkie

650 000 zł80 m² 8 108,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną inwestycją kameralnego osiedla w zabudowie szeregowej, w której powstanie 12 komfortowych mieszkań, idealnych dla osób ceniących nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Mysiadło,mazowieckie

1 650 000 zł150 m² 10 982,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc, bez prowizji Zakończenie budowy IV kwartał 2025, oddanie do użytkowania I kwartał 2026* 150,24m2 + ogród 74m2 (południowo-wschodni)/ działka 223m2 / cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sosnowa

Tyniec nad Ślężą,dolnośląskie

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10ar objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Znajduje się we wsi Tyniec nad Ślęzą w gminie Kobierzyce. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Rezerwacja oferty Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to spokojna okolica, piękne widoki na tereny zielone i odpoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frycza-Modrzewskiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł56 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,8 m2 z balkonem znajdujące się w ścisłym centrum Miasta! (100 metrów od Hali Targowej oraz Bulwaru Dunikowskiego). Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Nieszkowska

Wola Nieszkowska,małopolskie

165 000 zł1 370 m² 120,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlano - rolna w wyjątkowej lokalizacji- wola Nieszkowska. Polana pod lasem, a jednocześnie zjazd wprost z lokalnej drogi asfaltowej. Całość powierzchni to 1370. 1200m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł54 m² 10 443,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia na bliższych Krzykach, tuż obok Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Topolowa

Wojnowice,dolnośląskie

179 262 zł1 299 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: podstawowe informacje: działka budowlana o powierzchni 1299 m2. Oferta dotyczy działki nr 85/41, ale na sprzedaż przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł118 m² 6 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży d omów w zabudowie szeregowej. Lawendowe Ogrody to kameralne osiedle nowoczesnych domów , położone przy ulicy Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Truskawkowa

Pierwoszyno,pomorskie

2 730 000 zł6 830 m² 399,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mieszkanie * hotel * pensjonat * restauracja * korty * kręgielnia Prezentujemy kompleks 3. działek pod zabudowę usługowo-mieszkalną, usytuowany w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żywiczna

Rzeszów,podkarpackie

737 000 zł62 m² 11 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 3 pokoje * 61,50 m2 * parter * 2 balkony * 2 ogródki o łącznej powierzchni 88 m2 * komórka lokatorska o powierzchni 1,80 m2 * 2 miejsca postojowe dodatkowo płatne * ul. Żywiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł66 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Fordonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnuszkowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł79 m² 11 394,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

2 łazienki | garaż | komórka | ostatnie piętro | balkon 4-pokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł45 m² 14 939,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz wygodę i dobrą energię? To 2-pokojowe, 45-metrowe mieszkanie na 1. piętrze nowoczesnego 3. piętrowego budynku z windą oferuje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Bytom,śląskie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż - mieszkanie przy ul. Tuwima, bytom Wyobraź sobie poranek. Taki, w którym miasto jeszcze lekko śpi, a światło dopiero zaczyna tańczyć na parapetach. Otwierasz oczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł32 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Westate Praga oferuje na sprzedaż mieszkanie 32 m , na 1 piętrze w kamienicy z lat 60-tych w znakomitym punkcie na Saskiej Kępie przy ul. Lipskiej (róg ul. Finlandzkiej) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kamieniec

Kamieniec,zachodniopomorskie

219 900 zł3 006 m² 73,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy nieopodal lasu w Kamieńcu gm. Kołbaskowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochów

Łochów,mazowieckie

496 800 zł84 m² 5 914,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

NA sprzedaż dom Z bali 84 M na klimatycznym osiedlu domków jednorodzinnych Dom będzie oddany w przyszłym roku Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu z bala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rzeczna

Brzeziny-Kolonia,śląskie

89 000 zł716 m² 124,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 716m2 położona w miejscowości Brzeziny-Kolonia przy ul. Rzecznej, oznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bychlew

Bychlew,łódzkie

155 000 zł1 484 m² 104,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki w atrakcyjnej lokalizacji! Działka o pow. 1484 m , położona w cichej okolicy, w pobliżu infrastruktury miejskiej, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wymysłów Francuski

Wymysłów Francuski,łódzkie

355 000 zł1 780 m² 199,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1780 m2 położonej w miejscowości Wymysłów Francuski gmina Dobroń. Do sprzedaży dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł24 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży świeżo po remoncie kawalerkę o wysokim standardzie z antresolą I dużym balkonem w uroczej wyremontowanej kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1973 roku-Warszawa, służewiec, ul. Orzycka. Budynek w dobrym stanie, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Wieliczka,małopolskie

1 399 000 zł230 m² 6 082,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:666 m²

Dom z Widokiem na Wieliczkę Dwulokalowa Nieruchomość na Osiedlu Lekarka, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej części Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakusa

Kraków,małopolskie

825 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

(zdjęcie dla przykucia uwagi) Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w odrestaurowanej kamienicy z instalacją gazową. Powierzchnia ok. 55 m , wysokość od 252 do 280 cm. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bołtryki

Bołtryki,podlaskie

228 000 zł45 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:402 m²

Polecamy przytulny i funkcjonalny dom letniskowy nad zalewem Siemianówka, w miejscowości Bołtryki. Siedlisko to świetne miejsce na wypoczynek lub prowadzenie działalności agroturystycznej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

615 291 zł59 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

995 000 zł109 m² 9 128,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

399 000 zł43 m² 9 279 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku w popularnej dzielnicy Piasta II przy ulicy Piastowskiej. Na powierzchni 43 m2 znajdują się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

275 000 zł51 m² 5 402,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 50,90 m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku na osiedlu Południe, jednostka E. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Częstochowa,śląskie

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż atrakcyjne słoneczne, ciche mieszkanie 1-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, pięknie położone dwupokojowe mieszkanie W sąsiedztwie starówki Przedmieście Jakubskie to dzielnica, która bezpośrednio przylega do obszaru Starego Miasta. Z miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kojły

Kojły,podlaskie

375 000 zł75 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom o powierzchni 75 m , dodatkowo ok. 55 m2 zabudowania warsztatowo-gospodarcze. Dom znajduje się na działce o powierzchni 5000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ważewskiego

Kraków,małopolskie

1 430 000 zł157 m² 9 096 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Sunny hill - 3 miejsca postojowe plus garaż panele fotowoltaiczne na dachu Ostatni dostępny segment Prezentujemy sunny hill nowoczesną enklawę 22 domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Ważewskiego.