dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Legnica,dolnośląskie

266 000 zł69 m² 3 855,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 69 m z dużą piwnicą Legnica- przy Centrum Cena: 266 000 zł Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie usytuowane na 1. piętrze kamienicy w spokojnej części Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł31 m² 13 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,6 m2 przy ulicy Wincentego Pola. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piastów, które cieszy się ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Opole,opolskie

591 630 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Top lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 105 w budynku B, składającego się z: dane ogólne mieszkania: składa się ono z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

879 000 zł59 m² 14 898,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Panoramiczny apartament 58,79 m z widokiem na Wawel | Mały Przewóz, ul. Przewóz Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyzowany apartament o powierzchni 58,79 m , położony na ostatnim - szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

1 003 000 zł90 m² 11 144,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'lea II z wiatą_744' z ceną: 660 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

709 249 zł74 m² 9 629,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie o pow. 74 m2 z dwoma balkonami w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 2 mieszkania! klucze gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

461 370 zł24 m² 19 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal (osobna własność z kw) znajduje się w nowym budynku mieszkalnym przy ul.Prandoty w Krakowie. Położony jest na parterze, z wejściem bezpośrednio z wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na jezioro położony w pierwszej linii zabudowy od jeziora, we wsi Mściszewice, na pięknych Kaszubach. Budynek z 1980 roku o powierzchni mieszkalnej 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Świnoujście,zachodniopomorskie

549 000 zł1 243 m² 441,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki, w cichej i spokojnej okolicy, położonej między lasem a wodą (odpływ rzeki Świny), w niewielkiej odległości od morza i plaż, nie możesz przejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Sosnowiec,śląskie

235 000 zł48 m² 4 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz mieszkania do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji? Ważna jest dla Ciebie i Twojej rodziny lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł51 m² 13 658 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie w inwestycji premium! To wyjątkowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z prawie 7m2 balkonem, w pobliżu jeziora Maltańskiego, term Maltańskich, stoku narciarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Armii Krajowej

Żywiec,śląskie

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:589 m²

Na sprzedaż dom w Żywcu - świetna lokalizacja, duże możliwości! Oferujemy na sprzedaż dom położony w znakomitej lokalizacji przy ul. Armii Krajowej w Żywcu. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

684 989 zł52 m² 13 047,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kontakt : -880_835_658- skontaktuj się , dostępny 24/7 ( również W weekendy I święta ) - załatwiamy również ( nieodpłatnie! ) kredyty na najkorzystniejszych warunkach! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpaki

Gdańsk,pomorskie

539 999 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie z balkonem parter, 37,2 m Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na parterze, o powierzchni 37,2 m , w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z wyjątkowym, dużym tarasem o pow. 57m2m2 na bardzo spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 38,8 m z loggią i widokiem na park Warszawa, wola, ul. Sowińskiego 24 Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort i bliskość natury w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Czernidła

Czernidła,mazowieckie

2 490 000 zł11 287 m² 220,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Czernidła (woj. mazowieckie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - teren oznaczony jako zabudowa zagrodowa adaptacyjna , co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

409 000 zł63 m² 6 492,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń - gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

***rezerwacja*** Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o powierzchni użytkowej 74 m, położone w świetnej lokalizacji Grodzisk Mazowieckiego. Układ mieszkania: 4 ustawne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze w bloku, zlokalizowane na Kozinach w Łodzi. Rozkład pomieszczeń: -salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

7 850 000 zł367 m² 21 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rezerwacja wyjątkowa willa Z basenem I prywatnym spa na woli justowskiej Luksusowy standard | Basen i oranżeria | Strefa wellness i jacuzzi | Wysokość pomieszczeń 3,2 m | Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

989 900 zł171 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nieruchomość idealna dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milewo-Szwejki

Milewo-Szwejki,mazowieckie

290 000 zł78 m² 3 729,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w gminie Krasne Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,75 m , położone na parterze bloku dwu piętrowym. Lokal składa się z: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Południe - Jednostka E. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala z parkingiem Sanok

Sanok,podkarpackie

1 200 000 zł480 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Do sprzedania budynek stacji diagnostyczno-naprawczej w Sanoku Dąbrówka. W pełni wyposażona i funkcjonująca stacja kontroli pojazdów wraz z warsztatem. Stacja znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Westerplatte

Opoczno,łódzkie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:824 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z działką w centrum miasta *** dom W opocznie, przy ulicy westerplatte 5 - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

540 000 zł46 m² 11 847,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

1 piętro, teren ogrodzony, winda, m.postojowe za dodatkową opłatą, nowoczesne wnętrze i budynek 2022r.oddania, Stawki Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Niechorze,zachodniopomorskie

832 587 zł76 m² 10 952,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament klasy premium 76,02 m2, położony nad Bałtykiem w Niechorzu Ten ekskluzywny projekt powstał we współpracy z renomowanym biurem Ostrowscy Architekci, które zadbało o harmonijne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

789 900 zł67 m² 11 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jaskółcza

Zielona Góra,lubuskie

1 350 000 zł202 m² 6 668,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:588 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna i komfortowe miejsce do zamieszkania! Ta atrakcyjna oferta z pewnością przyciągnie uwagę osób poszukujących funkcjonalnej nieruchomości w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kocanki

Przylep,zachodniopomorskie

985 000 zł120 m² 8 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Rezerwacja Dom znajduje się w Przylepie (mierzyn) urokliwej i spokojnej miejscowości oddalonej jedynie 10 15 minut od centrum Szczecina. Lokalizacja ta łączy zaciszną atmosferę z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stadnicka

Gdów,małopolskie

799 999 zł238 m² 3 361,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:952 m²

Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej. Reprezentujemy bezpośrednio Właścicieli. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości! :) Spiżarnia, garderoba w każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

812 860 zł84 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Gotowiec inwestycyjny - 3 mieszkania w cenie jednego w centrum Łodzi - 83,8 m2. Położony w centrum Łodzi, tylko 10 minut od ul. Piotrkowskiej - ul. Kopernika Pakiet 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

1 020 000 zł107 m² 9 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'miron z368d_457' z ceną: 623 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wroników

Wroników,łódzkie

390 000 zł21 500 m² 18,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno-budowlaną ok. 2,15 ha - Wroników, gm. Rozprza - przy drodze asfaltowej, z bardzo dobrym dojazdem do Łodzi, piotrkowa oraz autostrady A1, media w drodze. Część objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 029 000 zł49 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu elegancki, słoneczny apartament o powierzchni 49 m z przestronną loggią, położony na 8. piętrze jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł35 m² 15 522,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z doskonałą ofertą inwestycyjną - dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji w dzielnicy Wola z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rumia,pomorskie

465 000 zł46 m² 10 163,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Rumi o powierzchni 45,75m2, położone na parterze. Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia. Z balkonu zejście do ogródka. Teren posesji ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Śnieżna

Gowarzewo,wielkopolskie

629 000 zł88 m² 7 178,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:78 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu 20 minut od Poznania. Osoba kupująca nie płaci pcc Prowizja 0% Przedstawiam dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 749000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

286 605 zł29 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Łódź Śródmieście - Centrum Łodzi Dokup miejsce postojowe do kawalerki za jedyne 38 000zł ( w promocji) Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! Idealna lokalizacja dla ceniących.