dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 310 ogłoszeń

197 400 zł1 645 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna, duża działka budowlana, na sprzedaż, mieściska/duszniki/1645 m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej, dużej działki budowlanej w Mieściskach.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł66,10 m² 16 868,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, aleja Pokoju, grzegórzki. Aleja Pokoju, grzegórzki to miejsce z doskonałą komunikacją. Najbliższy przystanek tramwajowy oddalony o 2 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł25 882 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogromna działka 2,58 ha W jednym kawałku, pięknym widokiem, własnym drzewostanem I warunkami zabudowy To może być Twoje wymarzone ustronne miejsce pod budowę domu a duża powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48,29 m² 9 712,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ulicy Szkolnej w Rzeszowie. Ulica Szkolna w Rzeszowie to krótka, klimatyczna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł64,57 m² 5 420,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal Użytkowy lokal bezczynszowy - ul. Dekabrystów, częstochowa Oferuję do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 69 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł59,10 m² 4 906,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy Wojska Polskiego w Jastrowiu , województwo Wielkopolskie. Mieszkanie o powierzchni 59,10 m2 znajduje się na I piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 284 zł31,77 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 31,77 m2 na 2 piętrze z balkonem. Słupsk, ul. Dywizjonu 303 Posiadamy takie same mieszkania lub o zbliżonej powierzchni również na innych piętrach. Dostępne mieszkania: ilość: 60.

Szczegóły ogłoszenia

619 890 zł58,24 m² 10 643,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż jest piękne mieszkanie wolne od zaraz zlokalizowane przy urokliwej, cichej uliczce Rozbrat, na osiedlu Ołbin tuż przy Parku Tołpy. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł170 m² 2 234,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, klimatyczny dom o powierzchni ok. 170 m , położony w urokliwej miejscowości Łabiszewo, gmina Dębnica Kaszubska województwo pomorskie Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 mieszkanie W pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł8 904 m² 129,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 0,9 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło Mszczonowa Wydana decyzja z pge, przydział mocy 2mw! Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Dom W atrakcyjnej lokalizacji łódź górna / ruda pabianicka Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych części Łodzi Ruda Pabianicka, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł76,09 m² 15 507,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Ursynów ( Wyczółki) ul. Pieskowa Skała. Inwestycja / marvipol z 2020r. /. Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe: harmony.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł903 m² 349,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla dewelopera - wszystko gotowe tylko budować. Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwoulokalowego położoną.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł5 258 m² 15,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wyjątkowo korzystnych parametrach w pięknej okolicy Smoryń, gm. Frampol Położenie i okolica: działka położona w spokojnej i kameralnej miejscowości, ok. 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł161,60 m² 2 846,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Janków Przygodzki ul. Sosnowa Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1518m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym do wykończenia, którego budowę.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł2 598 m² 88,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Miłoradz. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Działka o pow. 2598 m2 Działka posiada Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 620 zł48,40 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie w nowej inwestycji w Bydgoszczy! Projekt zakłada budowę 32 mieszkań w metrażach od 30 do 56,3 m2 zlokalizowanych na czterech piętrach budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 260 zł45,40 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł970 m² 257,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Orzeszu przy ul. Waryńskiego, oznaczona numerem ewidencyjnym 845/83, o powierzchni 970 m , oraz działka drogowa 848/83. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł6 800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka rolna w miejscowości Karwin (gm. Koniusza). Działka o powierzchni 68 a, w całości rolna, oznaczona symbolami R1 (ok. 58 a) i R3 (ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł273,76 m² 4 529,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:537 m²

Dom 10 pokojowy Z dwoma wejściami, dostępny od zaraz idealny pod inwestycje na wynajem dla pracowników lub dużej rodziny lokalizacja Dom położony jest na cichym osiedlu domów jednorodzinnych przy.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł77 m² 11 662,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jest mieszkanie dwupoziomowe 77m2 w czterorodzinnym domu w Kiełczowie z ogrodem 72m2. Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni, w miejscu gwarantującym ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kraków Mieszkanie inwestycyjne w centrum Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 25m2, zlokalizowane na niskim parterze przy ul. Zygmunta Augusta w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w centrum Sanoka Lokalizacja: sanok Dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 165 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, część z nich z mediami w drodze - Dąbrowa Nowogardzka, prezentowana nr 79/10 - 1165 m2, 59 900 zł (dostęp do drogi) informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z widokiem na jezioro - Borzestowo gmina Chmielno.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł45,70 m² 13 564,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Hel to miejsce absolutnie wyjątkowe - otoczone morzem z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 763 000 zł80 m² 22 037,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Jeśli mówiąc "mieszkanie dla mojej rodziny" masz na myśli: 1. funkcjonalny rozkład i doskonale doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł82,79 m² 19 060,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 82.79 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą i całodobową ochroną. Nieruchomość wyróżnia się wysokością.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł57,28 m² 17 719,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Bolesława Czerwieńskiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł74,39 m² 8 468,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W cenie mieszkania - nowa inwestycja przy ul. Beskidzkiej! Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z prywatnością i przestrzenią domu? Nasza najnowsza inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł63,08 m² 2 520,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wałbrzycha o powierzchni 55,71 m . Mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ulicy Wyzwolenia Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Stargard,zachodniopomorskie

2 499 000 zł600 m² 4 165 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Gotowy obiekt inwestycyjny w Stargardzie 496 m2 55 miejsc noclegowych 2 499 000 zł brutto Na sprzedaż dochodowy, dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni 496 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł30 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIA PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł328 m² 884,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalesie 3,28 ara - działka budowlana pod szeregówkę - skrajna Położona w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Lwowskiej i Zwierzyckiego. Pełne media tuż przy działce. Cena działki to.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł118 m² 4 059,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 118m2 położone blisko centrum miasta na I piętrze w zadbanej kamienicy. Posiada cztery.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł1 745 m² 198,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 1745 m w Jeziorach Wielkich (gm. Zaniemyśl). To propozycja dla osób, które nie szukają kompromisów między miastem a naturą.

Szczegóły ogłoszenia

167 401 zł1 027 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: * działka na planie prostokąta * doprowadzone przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł580 m² 5 862,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:970 m²

Oferujemy na sprzedaż w pełnifunkcjonujący pensjonat z restauracją, położony w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio naprzeciwko stoku narciarskiego w Bukowinie Tatrzańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł76 m² 7 460,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prosto z rynku pierwotnego pragniemy zaproponować Państwu do sprzedaży świetne mieszkanie o łącznej powierzchnii 76 m2 usytuowane w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij