dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

330 000 zł36 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

NA sprzedaż duża kawaleka po remoncie Koziegłowy, os. Leśne Przedmiotem oferty jest 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,80 m położone na 1 piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 700 000 zł226 m² 7 522,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:233 m²

Kamienica z początku XX wieku - centrum Grodziska Mazowieckiego, ul. Sienkiewicza Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa kamienica z początku XX wieku, położona w samym sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

1 249 000 zł150 m² 8 328,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

1 249 000 zł I Sprzedaż I 149,96 m2 I Lokal w domu dwulokalowym I Złotokłos I Gm. Piaseczno oferta bez podatku pcc! kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencji! zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

433 757 zł43 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! Gotowe do wykończenia! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na inwestycji odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 16:00. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeziny

Brzeziny,łódzkie

3 495 000 zł1 574 m² 2 220,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 291 m²

Duży obiekt pod działalność gospodarczą Znajduje się w Brzezinach w bliskiej odległości od centrum koło 1km. Powierzchnia użytkowa budynków to 1574m2. Są to 2 nieruchomości które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 385 zł40 m² 9 225,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rulewo

Rulewo,kujawsko-pomorskie

489 000 zł376 m² 1 301,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Ekonomówka przy pałacu w Rulewie - niepowtarzalna nieruchomość na sprzedaż! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową Ekonomówkę - dwukondygnacyjny budynek o historycznym charakterze, wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

458 000 zł44 m² 10 364,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Dwupokojowe Mieszkanie powierzchni 44,19m2 znajdujące się przy ul. Wincentego Pola 5. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

314 000 zł38 m² 8 198,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bierze udział w programie vero protect Między koronami mieszkanie, w którym miasto oddycha ciszą Są takie miejsca w Łodzi, które wymykają się stereotypom. Gdzie wieżowiec nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łąka

Łąka,podkarpackie

110 000 zł1 026 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna położona w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 10 minut od Rzeszowa. Działka ma regularny, niemalże prostokątny kształt, co ułatwia przyszłe zagospodarowanie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Liciążna

Liciążna,łódzkie

290 000 zł4 500 m² 64,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4500 m Działka budowlana o wymiarach ok. 49 m szerokości i 105 m długości , z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

1 175 000 zł104 m² 11 298,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:516 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w cieszyniankach 10_826' z ceną: 705 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żory,śląskie

780 000 zł127 m² 6 142 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szukasz Spokojnego Domu Dla Siebie i Rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Przedstawiam Ci na sprzedaż dom szeregowy w Żorach-Kleszczówce, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m2 usytuowane na parterze w domu wielorodzinnym na os. Staszica. Cena mieszkania: 335.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - Jasne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

597 104 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Modlnica

Modlnica,małopolskie

1 041 353 zł83 m² 12 549,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Emmerson nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 84 m2 plus strych z przynależnym ogródkiem o powierzchni 225 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł86 m² 16 267,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfort i spokój w zachwycającym mieszkaniu na zielonym Ursynowie! Szukasz wyjątkowego miejsca, które zachwyci Cię od pierwszego kroku? Pragniesz zamieszkać na cichym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 479 590 zł171 m² 8 664,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Kamieńca Wrocławskiego - zaledwie kilkanaście minut od centrum Wrocławia. Dom o powierzchni 170,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

585 000 zł75 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, gotowe do wykończenia, położone przy ul. Wolińskiego 1. Idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

514 000 zł41 m² 12 595 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla obcokrajowców - zakup bez konieczności uzyskania zezwolenia na nabycie gruntu Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Westerplatte

Krosno,podkarpackie

295 000 zł49 m² 6 064,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Krośnie na osiedlu ks. B. Markiewicza przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Kraków mistrzejowice 4- pokojowe os. Piastów! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Mistrzejowice, os. Piastów. Osiedle to charakteryzuje się spokojem i bardzo dobrze rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

315 752 zł28 m² 11 399 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania zapytaj O listę mieszkań W promocji - umów się na budowie I zgarnij dodatkowy rabat! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł44 m² 18 159,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie w kamienicy z windą Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,78 m , zlokalizowanego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aroniowa

Gdańsk,pomorskie

444 360 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne! Tylko 11500 zł/m2! Bez prowizji i pcc! Odbiór już w II. kwartale 2026 roku! atuty: - funkcjonalny układ z niewielkim korytarzem, - bliskość terenów rekreacyjnych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Nowodworce,podlaskie

1 890 000 zł261 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Nowodworcach - miejsca, które łączy nowoczesną technologię z klimatem podmiejskiej oazy. Ten świeżo wybudowany dom o powierzchni 261.