dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Bielsko-Biała,śląskie

473 732 zł40 m² 11 843,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker okazja! Odstąpię prawa do mieszkania w stanie deweloperskim (cesja) gotowe do odbioru już na wiosnę! Lokal nr 8 + miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Leżajsk,podkarpackie

1 600 000 zł4 946 m² 323 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 946 m²

Szukasz funkcjonalnej nieruchomości komercyjnej z dużym potencjałem inwestycyjnym, doskonałą lokalizacją i infrastrukturą do prowadzenia biznesu? Leżajsk, ul. Przytorze- nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Niechorze,zachodniopomorskie

627 000 zł42 m² 14 967,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament nad morzem o wysokim standardzie w Niechorzu, około 300 m od plaży. Apartament usytuowany na parterze budynku o powierzchni 41,80 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł40 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Jutrzenki (salomea) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

549 000 zł55 m² 9 931,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z którego masz wszystko pod ręką, a jednocześnie możesz w ciepłe dni korzystać ze świeżego powietrza na własnym ogródku? Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biernackiego

Opoczno,łódzkie

265 000 zł46 m² 5 782,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na parterze w dobrej lokalizacji *** Zapraszamy do obejrzenia 3 pokojowego spółdzielczego-własnościowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zielone Wzgórze

Dziwiszów,dolnośląskie

483 000 zł2 053 m² 235,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu niezwykle malowniczo położoną działkę budowlaną w Dziwiszowie, gmina Jeżów Sudecki, powiat Karkonoski. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gałczyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł128 m² 12 062,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka na sprzedaż na wrocławskim Ołtaszynie ul. Gałczyńskiego. Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej, willowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

388 993 zł51 m² 7 599 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tel. II Etap budowy nowych mieszkań. Ogrzewanie gazowe - piece dwufunkcyjne Mieszkania z komórkami lokatorskimi w cenie mieszkania. Bez opłat za miejsca postojowe. Kowanówko - Miłowody II etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 999 zł48 m² 6 604,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zaaranżuj po swojemu M4 na Kapuściskach! Mieszkanie na VII piętrze w bloku z 1980, położone w ustronnym miejscu na bydgoskich Kapuściskach. Wnętrze to salon z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

834 750 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

666 737 zł74 m² 8 976 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

434 000 zł34 m² 12 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,35 m2 zlokalizowane na osiedlu Biała w Rzeszowie - ul. Karola Wojtyły. Położona na osiedlu Kmity, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

620 014 zł66 m² 9 195,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Ostatni taki układ 4 pokoi na inwestycji, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł47 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie w lokalizacji która robi różnicę! Tuż przed wzrostem wartości, przy przyszłym przystanku Metra - idealna inwestycja w której marzy zamieszkać młoda i ambitna Para! Adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł56 m² 10 242,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania pod wynajem w lokalizacji, która zawsze się broni? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie tuż przy Moście Grunwaldzkim, blisko uczelni i centrum. 3 pokoje - 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

410 000 zł51 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, położonego w ścisłym centrum przy ul. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

325 000 zł2 380 m² 136,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w konstantynowie Łódzkim Powierzchnia 2380m2, szerokość działki 19m. Częściowo ogrodzona w kształcie prostokąta. Na działce jest budynek do rozbiórki. Prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

929 000 zł108 m² 8 601,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - 108 m w Komornikach. Oferuję przestronny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trąbki Wielkie,pomorskie

899 000 zł103 m² 8 728,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'cienistki 4_1119' z ceną: 652 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kleszczewo

Kleszczewo,pomorskie

651 000 zł81 m² 8 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:802 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kruszczykach 10_1085' z ceną: 484 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

845 643 zł47 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy mieszkania 3 pokojowego w stanie deweloperskim - oddanego do użytkowania. Inwestycja przy Rydlówce to nowoczesna inwestycja w Starym Podgórzu - ponad 200 mieszkań w czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł50 m² 16 868,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, loggia, możliwy najem krótkoterminowy Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na Muranowie, przy Al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł121 m² 19 389,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe przestronne mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Kowalczyka 12 o powierzchni 121,21 m . Mieszkanie znajduje się na nowoczesnej inwestycji Atal Marina II położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Gliwice,śląskie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania własnościowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 z przynależną bardzo dużą piwnicą 9,6 m2, centrum Gliwice, przy osiedlu Aleja Majowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

499 000 zł50 m² 9 900,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w Luboniu, położonym tuż przy rzece Warcie wyjątkowej lokalizacji łączącej bliskość natury z doskonałym dostępem do Poznania? A może cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kępa Okrzewska

Kępa Okrzewska,mazowieckie

1 900 380 zł5 001 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka niezabudowana o powierzchni 5001 m2. Prezentowana nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Kępa Okrzewska, w gminie Konstancin-Jeziorna, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zębcowska

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

399 000 zł45 m² 8 900,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z dużym ogródkiem ul. Zębcowska 43C Prezentuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,83 m z wyjątkowym atutem prywatnym ogródkiem o powierzchni ponad 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się w plombie z lat 90 Posiada dobrze zaaranżowany układ, oddzielną kuchnię trzy pokoje, oddzielną toaletę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Godzieszów

Godzieszów,dolnośląskie

299 000 zł110 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Godzieszów, gmina Nowogrodziec, dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym sprzedam. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami, zgorzelec ul. Warszawska 11. Twoja nieruchomość jest naszą pasją!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Brzeg,opolskie

530 000 zł61 m² 8 753,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie 60,55m z balkonem i garażem w centrum Brzegu Lokalizacja: 1 piętro w bloku przy ul. Wolności w Brzegu W skład oferty wchodzą: - 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

3 500 000 zł114 m² 30 726 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowy apartament premium z tarasem i widokiem na Salwator Kościuszki Agencja tec Real Estates prezentuje unikatowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 113,91 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Jagatowo,pomorskie

839 000 zł150 m² 5 605,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:827 m²

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu wolnostojący dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 149,68 m , położony w miejscowości Jagatowo, gmina Pruszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

420 000 zł36 m² 11 544,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, w doskonałej lokalizacji Bielska-Białej - Górne Przedmieście. Nowe osiedle położone zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

429 000 zł46 m² 9 387,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** 3 - pokoje przy centrum miasta ** Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego, przestronnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na os. Antoniuk w Białymstoku, przy ul. Antoniukowskiej 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wierzbica,łódzkie

85 000 zł1 197 m² 71,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wierzbica k/stobiecka Szlacheckiego, gmina Ładzice, ulica Brzozowa - działka 1197 m2, do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż szeroka (39 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gnaty,mazowieckie

650 000 zł121 m² 5 371,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Gnaty , gmina Lelis, powiat ostrołęcki. Tematem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 121m2. Zakończona budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Legnica,dolnośląskie

679 000 zł101 m² 6 702,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 101,30 m2 położone na 1 piętrze w kamienicy. Wyjątkowa nieruchomość położona zaledwie 120 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza

Łopuszna,małopolskie

1 300 000 zł285 m² 4 561,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 574 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 285 m2 położony w miejscowości Łopuszna przy ul. Mickiewicza na działce o pow. 2574 m2 z widokiem na Tatry, która jest dużym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Głusk

Głusk,mazowieckie

119 000 zł1 100 m² 108,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą. Pięknym i spokojnym miejscu blisko Kampinoskiego Parku.