dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 240 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

660 066 zł56 m² 11 844 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł127 m² 10 621,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nowoczesny dom szeregowy W kamienicy przy ulicy na zboczu - stan deweloperski, z ogrodem I garażem opis Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Częstochowa,śląskie

287 000 zł32 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje 31,5m2 mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Północ. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku, jest po generalnym remoncie w którym zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z dwoma mieszkaniami i ogromnym potencjałem | ul. Łąkowa, parcele Zacharzewskie | 1013 m działki Powierzchnia domu: ok. 160 m Działka: 1013 m Liczba pokoi: 6 Typ zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Klepacze

Klepacze,podlaskie

849 000 zł107 m² 7 934,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nowoczesny bliźniak 107 m - 2 niezależne mieszkania | Klepacze | Wysoki standard | 799 000 zł Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 107 m , zlokalizowany w Klepaczach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 750 000 zł870 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Przedmiotem sprzedaży jest rezydencja na Białołęce, w odległości 15 minut od centrum Warszawy. Cicha, spokojna okolica. Oferta idealna pod inwestycję typu Domu Seniora, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

431 288 zł42 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł67 m² 12 836 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 z balkonem. Jest ono usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku na pograniczu Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł65 m² 10 762,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przerobione z mieszkania 3-pokojowego na 2 pokoje z możliwością powrotu do 3pokojowego poprzez wstawienie ścianki działowej o powierzchni 65,04 m2 mieszczące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Karczma

Nowa Karczma,pomorskie

936 000 zł98 m² 9 551,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w Leszczynowcach_404' z ceną: 636 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł44 m² 13 428,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do zakupu mieszkanie o powierzchni 44,31 m , położone na Warszawskim Ursusie przy ul. Górna Droga 8. 5 piętro z 7 (winda) Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł53 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Lokal o powierzchni 52.6 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

385 974 zł51 m² 7 499,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: najwieksze 2pok. na osiedlu koniec budowy: grudzień 2025 Industrialny charakter w standardzie premium-to się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chełm

Chełm,lubelskie

255 000 zł52 m² 4 898,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga- atrakcyjna lokalizacja I świetna cena! Mieszkanie na 4, najwyższym piętrze bloku w os. Bazylany, w południowej części Chełma. Powierzchnia 52m2 o bardzo dobrym układzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł80 m² 18 202,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w Inwestycji seahall. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 79.66m we Wrzeszczu Górnym - topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł27 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, znajdujące się na warszawskich Bielanach, przy ul. Antoniego Czechowa, niedaleko metra. Budynek z 1975 roku przeszedł termomodernizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Pobierowo,zachodniopomorskie

829 000 zł110 m² 7 564,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Często bujasz się na skrzydłach fantazji rozmyślając o swoim lokum na wybrzeżu? Marzysz o rodzinnych wypadach bez ograniczeń do miejsca, które możesz nazwać swoim drugim domem? Budzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

210 000 zł45 m² 4 691,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie W centrum pasłęka, 2 pokoje, ul. 3-go maja. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w dwurodzinnym bliźniaku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

4 500 000 zł228 m² 19 706,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu niecodzienną nieruchomość - Kamienica w Dolnym Sopocie przy ulicy Grunwaldzkiej na działce o powierzchni 563m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Koleczkowo,pomorskie

225 000 zł1 080 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 200 m do jeziora Marchowo, - szybki dostęp do trasy kaszubskiej, - kameralna zabudowa jednorodzinna, - 10 minut autem do Rumii , - 10 minut autem do Obwodnicy Trójmiasta. - działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

890 000 zł103 m² 8 634,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jedyny taki apartament W sercu elbląskiej starówki dwupoziomowy apartament W stanie deweloperskim cena apartamentu: 890 000 zł powierzchnia : 103,08 m2 obligatoryjny zakup miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł43 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie 43 m | 2 balkony | Nowe Flisy - Czyżkówko Bydgoszcz Bez podatku pcc! Na sprzedaż zupełnie nowe, wykończone pod klucz mieszkanie o powierzchni ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przedmieście Dubieckie

Przedmieście Dubieckie,podkarpackie

299 000 zł170 m² 1 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Na sprzedaż dom i budynek gospodarczy w atrakcyjnej turystycznie okolicy. Dom murowany 170m2. Parter: -garaż samochodowy -kuchnia -kotłownia -komórka na opał -dwa pokoje Piętro: -kuchnia -trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Mielec,podkarpackie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe apartamenty bezczynszowe powstające przy ul. Traugutta w Mielcu. Apartamenty 95m2 parter Z ogródkiem + 2 miejsca parkingowe Apartamenty 100m2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

719 000 zł80 m² 8 976,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko z Naszym biurem! Sprzedam komfortowe mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, przestronność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Kraków,małopolskie

2 020 600 zł101 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Morelife Apartments | 4 pokoje | Taras na dachu | Wola Justowska Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż 4-pokojowego apartamentu z tarasem na dachu w prestiżowej inwestycji morelife Apartments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł54 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne 3- pokojowe mieszkanie z balkonem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 234 354 zł59 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:14/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska, położonej przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Świdnika. Mieszkanie położone na 5 piętrze niskiego bloku z windą. Na nieruchomość o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

910 000 zł61 m² 14 910,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkania! Powierzchnia: od 27,49 m2 do 72,34 m2 Termin oddania: oddane do użytku Cena od: 705 000,00 pln do 1 190 000,00 pln Inwestycja: doskonale zaprojektowane, jak i rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustułeczki

Warszawa,mazowieckie

1 282 485 zł66 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 3 pokoje | 66,45 m2 | ursynów I 1 282 485 pln bez podatku pcc! bez prowizji! termin oddania IV kwartał 2025r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł70 m² 12 814 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.90 m2 znajdujące się na warszawskiej Pradze Południe - ulica gen. Sosabowskiego. Lokal mieści na 4.piętrze w 4. piętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Albigowa

Albigowa,podkarpackie

115 000 zł4 497 m² 25,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Park Nieruchomości przedstawia Państwu dwie działki rolne z możliwością zabudowy. Nieruchomości gruntowe o powierzchni 19 i 26ar znajdujące się w miejscowości Albigowa. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaborów,mazowieckie

990 000 zł218 m² 4 541,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Zaborowie, gmina Leszno. Cicha i spokojna okolica zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

399 990 zł36 m² 11 107,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Promocja noworoczna! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.