dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 236 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

401 734 zł42 m² 9 504 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaułek Chełmiński

Wałcz,zachodniopomorskie

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Dwa domy w cenie jednego! Idealna nieruchomość dla rodzin z dziećmi, rodzin wielopokoleniowych lub osób, które marzą, by mieć przy domu miejsce do prowadzenia swojej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

237 000 zł39 m² 6 092,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i kompaktowe mieszkanie o powierzchni 38,90 m , położone na 1 piętrze zadbanego, wysokiego bloku z windą. Nieruchomość znajduje się na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

229 000 zł27 m² 8 609,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Oferta na wyłączność - Biuro Nieruchomości Optima Na sprzedaż prezentujemy przytulne dwupokojowe mieszkanie , usytuowane na wysokim parterze kamienicy przy ul. Kasprowicza w Jeleniej Górze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł37 m² 14 611,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Warszawa, białołęka, ul. Kąty Grodziskie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł66 m² 11 310,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie nad Kanałem Bydgoskim - gotowe do aranżacji Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego tuż przy Kanale Bydgoskim. To przestrzeń, która sprzyja relaksowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Boczna

Sosnowiec,śląskie

220 000 zł880 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w zielonej dzielnicy! | Sosnowiec ul. Boczna zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja do 31.03.2026 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60 m ( 85 m2 po podłodze) położone na 3 piętrze niskiego, trzypiętrowego budynku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

916 832 zł65 m² 14 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy mieszkania czteropokojowego w stanie deweloperskim - gotowego do odbioru. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie 14-hektarowego użytku ekologicznego Dolina Prądnika ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokrzańska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą i ogródkiem oraz możliwym do zakupienia garażem. Salon 25m2 Pokój mały 9m2 Pokój średni 15m2 Kuchnia 10 m2 Łazienka 2,7m2 Wc 1,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Tarnowiec

Tarnowiec,opolskie

490 000 zł64 200 m² 7,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

grunt rolny 6,124 ha tarnowiec, opolskie dzialka nr 232 na dzialce linia sredniego napiecia /pod fotowoltaike/ uzytkowany rolniczo,działka rolna 6,42 ha klasa 4-6,przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł145 m² 14 482,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości mart tel. Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 145,58 m w solidnym budynku z 2000 r. z recepcją i całodobową ochroną wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł47 m² 19 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie Z dużym ogródkiem - kłobucka 6e Świetna lokalizacja | Funkcjonalny układ | Duży ogród 48 m | Gotowe do zamieszkania | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpaków

Piekary Śląskie,śląskie

686 000 zł72 m² 9 488,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Ten przestronny apartament znajduje się na oś Lipka w Piekarach Śl. na II piętrze w niskim II piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 72,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Białystok,podlaskie

652 680 zł54 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży nowego lokalu użytkowego. - powierzchnia 54,39 m2, parter - Sala główna 28 m2, pomieszczenie magazynowe, socjalne, toaleta, przedsionek - Nowoczesne, funkcjonalne budownictwo - Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tykocin

Tykocin,podlaskie

249 000 zł2 091 m² 119,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 2091m2 w Tykocinie. Działka, położona w zacisznej okolicy, w sąsiedztwie Europejskiej Wsi Bocianiej Dworku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

524 900 zł36 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Alternatywa dla osób, które szukają mieszkania jednopokojowego w nowym bloku dla rodziny, studenta lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie przyjazne dla osób niepełnosprawnych ( parter +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

1 836 000 zł52 m² 35 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Luksusowe mieszkanie w centrum Krakowa ul. św. Sebastiana 16 Na sprzedaż wyjątkowe, designerskie mieszkanie w samym sercu Krakowa przy ul. św. Sebastiana 16. To doskonała inwestycja, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

490 435 zł44 m² 11 264 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł61 m² 24 630,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na wysokim parterze, do którego przynależy komórka zlokalizowana na poziomie ulicy. W mieszkaniu dwa duże pokoje, w tym jeden z zabudowaną loggią oraz jeden mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

819 000 zł61 m² 13 426,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, osobna kuchnia I 2 loggie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ślicznej, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Leśna

Obrzycko,wielkopolskie

2 300 000 zł900 m² 2 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:garaż

Okazja! Pałacyk Myśliwski Rodziny Raczyńskich w puszczy noteckiej! informacje pod nr tel.WOJTEK Przedmiotem oferty jest Pałacyk z XIX wieku należący do rodziny Raczyńskich. Stobnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Częstochowa,śląskie

485 000 zł63 m² 7 654,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prezentujemy do sprzedania lokal użytkowy o pow. 63,36 m2 położony na parterze w ścisłym centrum Częstochowy. lokal składa się z 4 pomieszczeń + łazienka z wc do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Storczykowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł66 m² 10 543 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Gdańsk-Kokoszki.Mieszkanie mieści się w budynku 3 piętrowym z 2002 roku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 499 990 zł257 m² 9 727,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuję na sprzedaż przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 257 m , zlokalizowany przy ul. Dąbrowskiego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Gulczewo

Gulczewo,mazowieckie

479 000 zł3 100 m² 154,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka z domkiem w miejscowości Gulczewo nad Bugiem. Działka ma 3100 m2, domek do zamieszkania, rozbudowy lub remontu. Działka składa się z 2 działek - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogoń Lubstowska

Pogoń Lubstowska,wielkopolskie

523 000 zł200 m² 2 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym Pogoń Gosławicka Powierzchnia parteru: 115 m Poddasze: 43 m Powierzchnia całkowita po adaptacji ok. 200 m Garaż: 45 m Działka: 6,8 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stegna

Stegna,pomorskie

1 071 000 zł100 m² 10 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'zefiryn Z356_1157' z ceną: 761 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

822 500 zł51 m² 16 042,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 030 zł40 m² 16 037,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł24 m² 18 553,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Praga Północ ul. Targowa > przystanki autobusowe i tramwajowe 100-200 m od klatki > stacja metra dworzec Wileński 300 m od budynku > Galeria Wileńska 300 m > w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 097 000 zł146 m² 7 498,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż ostatnią połówkę domu w zabudowie bliźniaczej projekt Dom w Kupidynkach w Górze Kalwarii! kup od zaraz dom odebrany Bez prowizji Bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słodków-Kolonia

Słodków-Kolonia,wielkopolskie

760 000 zł165 m² 4 608,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Słodków Kolonia - nowy dom na sprzedaż Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Dom znajduje się w miejscowości Słodków Kolonia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 020 000 zł50 m² 20 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamentowiec położony zaledwie 20 m do plaży, w części wschodniej miejscowości Ustronie Morskie. Apartament nr 88 lokal mieszkalny wykończony pod klucz Powierzchnia użytkowa apartamentu.