dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Lublin,lubelskie

568 900 zł57 m² 9 945,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,20 m położone w atrakcyjnej Dzielnicy Uniwersyteckiej Lublina - na Wieniawie. Mieszkanie znajduje się blisko uczelni: umcs, kul,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł31 m² 11 629,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka Z oddzielną kuchnią, ogrzewanie I woda Z sieci (w czynszu) , pierwsze piętro - kameralna kamienca - okolice hotelu vulcan cena do negocjacji. Na sprzedaż przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muzyki

Chełm,lubelskie

325 000 zł45 m² 7 198,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 45 m ,I piętro ,niski czynsz i spokojna okolica Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

3 725 000 zł197 m² 18 864,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronny apartament 197,5 m przy ul. Grzybowskiej centrum Warszawy, idealny na biuro lub cele mieszkalne Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 197,46 m , położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

549 000 zł51 m² 10 693,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe M w Parku Moniuszki - ul. Chopina Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w centrum Mysłowic w Parku Moniuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kosakowo,pomorskie

1 828 000 zł107 m² 17 084,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 555 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'lorenzo_716' z ceną: 692 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Duża, jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m2na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rakowska

Łagów,świętokrzyskie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam komfortowy dom mieszkalny o powierzchni około 220 m2, położony na lekkim wzniesieniu w Łagowie, województwo świętokrzyskie, działka o powierzchni 22 ary. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

636 000 zł80 m² 7 952,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książęca

Wieliszew,mazowieckie

759 000 zł67 m² 11 340,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 66,93m2 położone na osiedlu Royal w Wieliszewie (pow. legionowski). Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krótka

Zabierzów,małopolskie

935 000 zł2 100 m² 445,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! - do sprzedania bardzo ładną (widokową) działkę budowlaną 2100m2 (21 arów) w Zabierzowie (powiat Krakowski). Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Mierzwice-Kolonia

Mierzwice-Kolonia,mazowieckie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Drewniany dom 120 m z działką 2300 m , Mierzwice-Kolonia, gm. Sarnaki - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż urokliwy drewniany dom o powierzchni zabudowy ok. 120 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł105 m² 16 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości Tel. Wyjątkowa lokalizacja - prestiż, komfort i doskonała komunikacja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 105,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

570 000 zł82 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o przestrzeni, którą możesz dopasować do swoich marzeń i stylu życia? Czy chcesz zamieszkać w sercu historycznego Elbląga, gdzie historia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

520 000 zł49 m² 10 564,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Łódź Górna Ruda | 49,22 m + 11,5 m tarasu | Cisza, natura i nowoczesne osiedle Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

829 000 zł57 m² 14 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje na prokocimiu! po remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

408 000 zł31 m² 13 203,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych. (Winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylany

Kobylany,małopolskie

949 000 zł279 m² 3 406,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę z rozpoczętą realizacją nowoczesnego domu jednorodzinnego, zlokalizowaną w Kobylanach pod Krakowem, tuż przy malowniczej Dolinie Kobylańskiej To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

295 000 zł54 m² 5 473,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ul. Grodzkiej. Znakomita lokalizacja - blisko bazar, przychodnia zdrowia, szkoła, przystanki autobusowe. Blok po termomodernizacji, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

650 000 zł84 m² 7 782,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowy apartamentowiec zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Budynek został wybudowany w 1973 r. i jest po gruntownym remoncie w 2022 r. Zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł116 m² 7 672,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Makler poleca Do sprzedania domek jednorodzinny typu blizniak dwulokalowy w Fordonie Idealne miejsce ,tereny spacerowe, blisko komunikacja miejska , markety, szkoła, przedszkola. Idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chechło

Chechło,śląskie

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:526 m²

Rezerwacja! Dom do remontu 20 minut od Gliwic. Chechło gm. Rudziniec (pow. gliwicki) Na sprzedaż dom w stanie do remontu o powierzchni 80 m2 oraz dodatkowo poddasze 40 m2 do ew. adaptacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

1 099 000 zł109 m² 10 082,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Letycja_288' z ceną: 693 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oława i okolice! Ruszamy z inwestycją deweloperską Gorąco polecam! stan premium "pod klucz" 1 610 000zł (8417,42zł/m2) nowy otok residence elegancja, technologia i komfort na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Składkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł76 m² 14 435,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 76,2 m Pomieszczenie gospodarcze o pow. 5,4 m Miejsce w hali garażowej (dojazd bezpośrednio windą) Lokalizacja na najwyższym 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

507 079 zł43 m² 11 847,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

360 000 zł59 m² 6 056,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z ogrzewaniem miejskim? Mam na sprzedaż 3 pokojową nieruchomość na Białym Kamieniu znajdujące się na 2 piętrze z windą. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł34 m² 16 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie centrum Wrocławia na Starym Mieście. Istnieje możliwość przerobienia na dwa pokoje. Stan dobry, oddzielna kuchnia i łazienka, plus piwnica. okna od podwórka. Adres: ok.100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Opole,opolskie

516 600 zł1 230 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłączność! Atrakcyjna działka położona w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Opola - Chmielowic w bardzo dobrej lokalizacji. W granicy działki istnieje pełne uzbrojenie: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

23 000 zł42 m² 553 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłączność! Na sprzedaż teren leśny 41,6 arów położony w Woli Rzędzińskiej Oferujemy nieruchomość o łącznej powierzchni 41,6 arów, składającą się z sześciu działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

672 000 zł68 m² 9 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:949 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kasia 2_1092' z ceną: 452 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 924 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł42 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kameralnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

1 091 000 zł95 m² 11 484,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Oviedo_1184' z ceną: 635 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hopy

Hopy,pomorskie

149 930 zł1 034 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1034 m2 w miejscowości Hopy obręb Szarłata, gmina Przodkowo. Wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego, powierzchnia zabudowy max 12%. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

1 369 000 zł78 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 77,7m2. Mieszkanie w przedwojennej kamienicy w Śródmieściu przy ul. Belwederskiej. Budynek w bardzo dobrym stanie, zachowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wolności

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

299 000 zł95 m² 3 134 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

Cześć! Mam dla Ciebie interesującą ofertę - na sprzedaż lokal o powierzchni 95 m , położony w samym centrum malowniczego Lidzbarka Warmińskiego, przy Placu Wolności. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

299 000 zł48 m² 6 203,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem - IV piętro szczecinek | ul. Koszalińska Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2, położone na IV piętrze bloku mieszkalnego w Szczecinku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł35 m² 16 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Angel River - Wrocław, ul. Walońska Cena: 580 000 zł Powierzchnia: 34,67 m Piętro: 2 Widok: na zielone, ciche patio Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

483 336 zł29 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

M4.3-4 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI OSTATNIE! mieszkanie 1 pokojowe 483 tysięcy 20-25 min centrum - Prądnik Biały. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

744 674 zł63 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.