dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 465 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 465 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Łubniki

Łubniki,podlaskie

450 000 zł4 923 m² 91,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Pięknie położona w otulinie lasów działka siedliskowa - częściowo porośnięta młodymi drzewami, głównie brzozami. Idealne miejsce dla osób ceniących prawdziwe ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł46 m² 11 075,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja i Potencjał Inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na Szczepinie (ul. Rybacka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł47 m² 10 126,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2 położone na I piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Leśnym. Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł355 m² 6 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczny segment dla konesera. Polecam skrajny segment w grupie 4 budynków o powierzchni 355m2 na działce około 400m2. Powierzchnia domu daje możliwości wykorzystania go na lokum dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 43 m + piwnica, bydgoszcz - Szwederowo, oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane w kamienicy przy ul. Orlej, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł38 m² 11 534,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż, nowe wykończone,nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 38 m2. Położone od strony południowej na pierwszym piętrze w niskim nowym bloku z windą, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 089 900 zł63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 088 805 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament! Zielone otoczenie i komfort! Oferujemy na sprzedaż piękny apartament w nowym, komfortowym budynku, idealny dla osób ceniących przestrzeń i kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Rolnicza

Częstochowa,śląskie

420 000 zł1 591 m² 263,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, tysiąclecie, działka inwestycyjna przy Promenadzie Niemena na sprzedaż. Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 1591 m2. Działka w bardzo dobrej lokalizacji - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

709 000 zł49 m² 14 469 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,65 m w nowej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego, w rejonie Górki Narodowej. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Groszkowa

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł411 m² 1 216,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 411m2, położona na Wyspie Sobieszewskiej przy ul. Groszkowej. Gaz, woda, kanalizacja i prąd w granicy działki. Do morza przez las spacerem 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

580 000 zł62 m² 9 315,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - Gdynia Grabówek, ul. Komandorska 22-24. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Mieszkanie Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Słowiańska

Głogów,dolnośląskie

450 000 zł79 m² 5 696,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy idealny pod salon kosmetyczno-fryzjerski | ok. 80 m Cena do negocjacji Na sprzedaż w pełni przystosowany lokal usługowy o powierzchni niemal 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Huta Józefów

Huta Józefów,lubelskie

96 000 zł3 000 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam. działka rolno budowlana o pow 106 arów.Wielkość działki pod zabudowę wynosi 30 arów. Istnieje możliwość dokupienia gruntu rolnego. do 52 arów w zależności od potrzeby osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 000 zł52 m² 12 471,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nie ważne jak bardzo chcesz zmiany , ważne że robisz coś aby chęci i marzenia zaprojektowały rzeczywistość Twojego jutra w miejscu w którym od pierwszej chwili poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku na spokojnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł57 m² 8 805,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,67 m , zlokalizowane przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mosty,pomorskie

1 321 000 zł92 m² 14 358,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'przy Bukowej 25_1162' z ceną: 571 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niechobrz

Niechobrz,podkarpackie

120 000 zł1 049 m² 114,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną położoną w Niechobrzu koło Rzeszowa, o powierzchni 10,49 a. Działka położona przy punkcie widokowym w Niechobrzu, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

189 000 zł43 m² 4 362,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze urokliwej kamienicy na ulicy Zgierskiej, tuż przy Rynku Starego Miasta, parku Staromiejskim, 7 minut pieszo od kompleksu Manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

468 582 zł42 m² 11 264 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

509 000 zł48 m² 10 670,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!os. Przyjaźni 10, 3 niezależne pokoje, 2 piętro! niski blok, balkon, piwnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego (47,7m2) z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł53 m² 10 094,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Os. Wilkowyja na Ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie położone w niskim 3 piętrowym budynku na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

448 000 zł28 m² 16 011,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni całkowitej 27,98m2 usytuowane na 5piętrze w apartamentowcu w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Lokal atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

347 000 zł43 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania mieszkanie które idealnie sprawdza się pod inwestycję na wynajem jako lokata środków. Lokalizacja : Katowice ul. Kościuszki 9, zaledwie 300 m od Dworca, 4 min pieszo od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

512 810 zł64 m² 8 061,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

I podatku pcc! dni otwarte! Tylko w ten weekend, rabaty nawet do 10%. 31.01.2026 Sobota 10-16 01.02.2026 Niedziela 10-14 Zadzwoń i umów się na prezentację: Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kołaki-Budzyno,mazowieckie

315 000 zł80 m² 3 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 177 m²

*** Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siewierska

Myszków,śląskie

200 000 zł82 m² 2 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej około 82m wraz z zabudowaniami gospodarczymi, sadem oraz działką rolną o łącznej pow. 1528m położony.