dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 465 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 465 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

285 000 zł48 m² 5 978,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy ofertę sprzedaży rozkładowego trzypokojowego mieszkania z balkonem i piwnicą na popularnym Osiedlu Kopernika w Stargardzie. Mieszkanie do odświeżenia z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

9 900 000 zł718 m² 13 797,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:820 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową wille mieszczącą się w pierwszej linii brzegowej Wisły. Jest to inwestycja która na nowo zdefiniowała pojęcie luksusu w kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

725 000 zł64 m² 11 328,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), komfortowo wykończone i wyposażone , 4. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

403 560 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***dwa zupełnie nowe mieszkania z ogródkiem, wykończone i wyposażone*** Na sprzedaż doskonała nieruchomość pod inwestycję lub do własnej aranżacji. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

280 000 zł2 100 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje ofertę sprzedaży działki o powierzchni 21 ar zlokalizowanej w miejscowości Chorągwica obok Wieliczki. Bardzo atrakcyjna działka lekko nachylona w przepięknej, widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

335 000 zł59 m² 5 639,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie w bloku na os. Kazanów, przy ul. Opalińskiego, trzypokojowe, położone w bloku na III piętrze. Mieszkanie jest jasne, słoneczne, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

942 000 zł94 m² 10 021,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Firma Deweloperska Alians przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Kielno oraz zamówienia usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

475 000 zł63 m² 7 503,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż na górczynie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Andersa, na os. Górczyn. To przestronne mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Zazamcze, województwo kujawsko-pomorskie, w centralnej Polsce. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

55 000 zł15 m² 3 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż biuro - 15 m | ul. Armii Krajowej Oferuję na sprzedaż funkcjonalne biuro o powierzchni 15 m , zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej.Lokal znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pisarzowice,śląskie

369 000 zł78 m² 4 735,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jeden z czterech domów jednorodzinnych o ciekawym układzie pomieszczeń i powierzchni użytkowej 77,93m każdy, na działkach o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czaszkowska

Kalisz,wielkopolskie

490 000 zł70 m² 7 030,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w reprezentacyjnym budynku w centrum miasta w którym znajdują się mieszkania oraz lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

325 339 zł36 m² 9 075,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na nowoczesnym i spokojnym osiedlu przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

4 500 000 zł508 m² 8 858,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w południowo-zachodniej części Łodzi, na osiedlu Retkinia. To idealna propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

292 512 zł28 m² 10 560 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Skrybicze,podlaskie

865 000 zł6 991 m² 123,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 991 m²

Rodzinny dom w sercu natury - Skrybicze k. Białegostoku Miejsce, w którym poranki pachną lasem, dzieci dorastają wśród drzew, a dom staje się prawdziwym azylem.` Lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 984 zł54 m² 9 258,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kacza

Jawiszowice,małopolskie

246 050 zł90 m² 2 744,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Ogłoszenie o sprzedaży udziału w wysokości części w prawie własności nieruchomości gruntowej, położonej w Jawiszowicach, przy ulicy Kaczej nr 24, gmina Brzeszcze, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrów

Opole,opolskie

479 000 zł45 m² 10 651,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania na Chabrach - dobrze trafiłeś. Ta dzielnica sprzedaje się szybko i nie bez powodu. Zieleń, spokój, pełna infrastruktura i świetna komunikacja z centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

680 000 zł61 m² 11 154,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przytulne 3 pokoje w Kamieńcu Wrocławskim. Balkon, kuchnia w zabudowie, poddasze i 2 miejsca parkingowe gratis! Idealne dla rodziny lub pary. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

680 000 zł126 m² 5 414,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny, środkowy segment w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim - dedykowany dla 4-osbowej rodziny. Nieruchomość zlokalizowana jest na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

785 000 zł59 m² 13 278,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości tec Real Estate prezentuje na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Krakowa - na Osiedlu Oświecenia. Okolica oferuje pełną infrastrukturę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Białystok,podlaskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane na cenionym osiedlu Wysoki Stoczek w Białymstoku, przy ul. Rzemieślniczej. Znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pańki

Pańki,podlaskie

167 400 zł837 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działka na sprzedaż. Do nieruchomości prowadzi droga, cicha ulica. Powierzchnia wynosi 837 m2.Działka budowlana w zabudowie domków. Bez usług. Narwiański Park Narodowy. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

743 000 zł92 m² 8 076,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Kruszczyki 14_1165' z ceną: 608 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świebodzice,dolnośląskie

830 000 zł145 m² 5 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych bliźniaków w Świebodzicach- w otoczeniu zieleni, doskonałym dostępem do infrastruktury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł44 m² 9 480,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do negocjacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni blisko 45 m , położone na 3. piętrze, z dodatkowym pomieszczeniem użytkowym o powierzchni 30 m na tym samym poziomie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Strzegom,dolnośląskie

385 000 zł64 m² 6 015,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne mieszkanie 64 m po remoncie z parkingiem, piwnicą i możliwością adaptacji strychu - spokojna lokalizacja w Strzegomiu Na sprzedaż przestronne, własnościowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł62 m² 10 009,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 61,94m do mieszkania przynależą dodatkowo dwie piwnice o powierzchni 5,68 oraz 7,03 co daje powierzchnię całkowita 74,65m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

659 000 zł73 m² 9 079,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj z widokiem na Pałac! | Wyszków | 3 Pokoje Szukasz mieszkania z duszą , blisko natury, ale z szybkim dojazdem do Warszawy (s8). Zapraszamy do Wyszkowa Dlaczego warto? Widok, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 311 000 zł98 m² 13 377,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Dom w Leszczynowcach_404' z ceną: 636 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 233 000 zł102 m² 12 088,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 158m2 tarasu - 4 pokoje Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

140 000 zł38 m² 3 655,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz mieszkania z ogródkiem, garażem oraz z altanka? Koniecznie zerknij na ofertę Na sprzedaż oferuję zadbaną słoneczną nieruchomość o powierzchni 38.30m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pęciszów

Pęciszów,dolnośląskie

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu lasów - idealna na Twój nowy dom! Marzysz o miejscu z dala od zgiełku miasta, gdzie poranki pachną lasem, a wieczory są ciche i spokojne?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Nowy Tuchom,pomorskie

1 890 000 zł211 m² 8 976,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na dużej działce 1070m! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni całkowitej 210.54m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 479 000 zł160 m² 9 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy Państw wyjątkowy dom położony w sercu osiedla Nowe Miasto w Białymstoku, który łączy w sobie urok i funkcjonalność. Ten pięknie urządzony, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sporniak

Sporniak,lubelskie

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. O takim domu marzy wielu. Dom wolnostojący z komfortowym rozkładem pomieszczeń i garażem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

750 000 zł74 m² 10 172,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji Oferta deweloperska - bezpośrednio od dewelopera Dostępna również dla obcokrajowców - brak wymogu zezwolenia na zakup gruntu Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

390 743 zł41 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Włącz powiadomienia

Powrót