dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 310 ogłoszeń

481 760 zł3 011 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyobraź sobie miejsce, w którym poranny śpiew ptaków zastępuje gwar miasta, a jednocześnie w zaledwie kilkanaście minut możesz znaleźć się nad morzem. Właśnie takie warunki oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 947 m² 400,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1947m2 granicząca z rzeką Flis położona w Bydgoszczy w dzielnicy Flisy. Ta niezwykła nieruchomość gruntowa położona jest na granicy rzeki Flis, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł81 m² 5 987,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 5 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,46 m² 24 086,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 800 do 1000 m.kw., przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, w miejscowości Pierzchno (gmina Wręczyca Wielka). Wokół luźna zabudowa, działki.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61,51 m² 7 949,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

NA sprzdaż mieszkanie dwupoziomowe O powierzchni 61,51 M2 znajdujące się W niskim bloku na os. Górczyn przy ulicy dekerta W gorzowie wlkp. ***zarezerwowane umową przedwstępną***.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 072 000 zł412,64 m² 2 597,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

! na sprzedaż, nowoczesna kamienica w rewelacyjnej lokalizacji, centrum Bytowa! na sprzedaż budynek: 4 - kondygnacyjny, przestronny, ustawny, w miejscowości Bytów (pomorskie) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 214 m²

Wyjątkowa posiadłość na działce 2,4214 ha dom mieszkalny 200 m + magazyny 400 m + stajnia - Lipowa, gmina Dąbrowa Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną i funkcjonalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

607 040 zł1 897 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Gajkowie, gmina Czernica! Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

439 999 zł56 m² 7 857,13 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Bydgoszcz, osiedle Bartodzieje Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m zlokalizowane w doskonałej lokalizacji w centrum Bydgoszczy, w pobliżu ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł296,31 m² 4 049,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Restauracja z dyskoteką o pow. 296,31 m2 położony w samym centrum Koszalina. Nieruchomość uzbrojona w instalacje elektryczyną (siła), wodociągową, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł40,84 m² 10 994,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 797 m² 127,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sułkowice to urokliwa wieś w powiecie wadowickim, ceniona za bliskość natury, spokojny charakter i dobrą komunikację z Krakowem, wadowicami oraz Myślenicami. Właśnie tutaj, przy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł613 m² 324,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 613 m2 położona w malowniczych Pietrzykowicach z widokiem na góry. Proszę o tel. gdyż sms y mogą nie dochodzić. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł128 m² 10 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szereg skrajny! super lokalizacja! Gorąco polecam szereg skrajny położony w Mirkowie, gmina Długołęka. Budynek budowany z gazo betonu. Docieplony styropianem 20 cm, dach pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł68,57 m² 7 714,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Glinkach o powierzchni 68m2. Lokalizacja Glinki to jedna z tych części Bydgoszczy, w których codzienność naprawdę zwalnia tempo.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł840 m² 915,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Good Life Estates oferuje w doskonałej lokalizacji działkę inwestycyjną w Łebie. Umiejscowiona jest blisko kanału portowego, na terenie dawnego portu rybackiego. Powierzchnia jej wynosi 840.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł27,66 m² 6 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią w Kudowa-Zdrój, położona zaledwie 3 minuty jazdy od Parku Zdrojowego (budynek po termomodernizacji, nowe okna, parter, dodatkowa komórka lokatorska,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36 m² 10 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24 m + 12 m antresoli, położone w doskonałej lokalizacji - ul. Lipowa 33 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł3 500 m² 59,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

-Jeleśnia.Duża działka budowlana w zakątku spokoju na sprzedaż.- Jeśli szukasz dużej działki budowlanej a twoim priorytetem jest cisza,spokój, dyskrecja i obcowanie z naturą to.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł60,33 m² 8 254,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które wymagają generalnego remontu i miesięcy pracy. I są takie, do których po prostu wchodzisz z walizkami i zaczynasz nowy etap życia. To mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł64,50 m² 7 519,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Interesujące mieszkanie o ładnym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku, w śródmieściu. Na powierzchnię 64,5 m2 składająsię: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

835 584 zł66,70 m² 12 527,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł300 m² 8 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 464 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 300 m , położony na dużej, ustawnej działce o powierzchni ok. 1460 m . Nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem M/ML.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł41,04 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy. Nowoczesna i topowa inwestycja z 2024r. w Gdyni na Leszczynkach, morska Park. Na terenie osiedla będzie pięknie zagospodarowane patio z częściami wspólnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł131,87 m² 5 194,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Twój nowy dom przy lesie oaza spokoju zaledwie 15 km od Gorzowa! (brak podatku pcc) Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł20 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne studio zlokalizowane na Salwatorze przy ul Kościuszki. Nieruchomość znajduje się na II piętrze ( III kondygnacji) zadbanego budynku mieszkalnego z 1958 roku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł66,36 m² 7 820,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dotyczy 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze, dobrze utrzymanej kamienicy. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji - okolice Parku Żeromskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł140 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Jeśli pragniesz mieszkać w ciszy z dala od miejskiego gwaru, zapoznaj się z przedstawianą ofertą! Na sprzedaż dom budowany z pustaka w końcu lat 80-tych z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 263 m² 201,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy na obrzeżach Pabianic. ul. Podmiejska to głównie zabudowa jednorodzinna i pola - idealnie na wybudowanie domu. Działka ma 1263mkw , i wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Zaborni Twoje miejsce na wymarzony dom!marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż 6.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47,30 m² 5 052,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z potencjałem w dobrej lokalizacji, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealnym startem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49 m² 14 265,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. Lokalizacja Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł44,50 m² 23 573,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferujemy Państwu stylowe, 2 pokojowe mieszkanie z charakterem, mieszczące się w historycznym Starym Mokotowie! Ta wyjątkowa nieruchomość znajduję się w zaadoptowanym strychu odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł46 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne mieszkanie W bloku z windą - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zakapu przytulnego trzy pokojowego mieszkania w centrum miasta. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł5 600 m² 2,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży grunt rolny o pow. 5600 mkw zlokalizowany w Woli Bokrzyckiej, gm. Gnojno, powiat buski. Nieruchomość oznaczona jest numerem ewidencyjnym 285. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł3 635 m² 302,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Działka budowlana W sasinie - 3656 m Oferuję do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3656 m w malowniczym Sasinie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł1 250 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 664 m²

Okazja! do sprzedania nieruchomość-budynek 2-kondygnacyjny usługowo-mieszkalny z parkingiem,windą ,całość pow.użytkowa 1250m2 na działce pow.3664m2. Dobra inwestycja na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna rod Rybnica Włocławek Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 500 m , położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Rybnica we.

Szczegóły ogłoszenia

755 400 zł63,02 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na Nowym Mieście przy ul. Feliksa Filipowicza gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,02m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł210 m² 10 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny, wygodny dom na dużej działce- miasto Świdnica. Lokalizacja: świdnica- miasto, ok 15 minut spacerkiem do Centrum, doskonały wyjazd na Wałbrzych, wrocław, dom usytuowany w spokojnym.