dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 458 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

581 185 zł47 m² 12 342 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Otwock I 2 pokoje I balkon I Bez pcc Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie (47,09 m ) z loggią na osiedlu Park Hallera w Otwocku zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m , położone przy ulicy Opinogórskiej na warszawskim Gocławiu. Lokal mieści się na 4. piętrze budynku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Peck

Suchedniów,świętokrzyskie

1 599 000 zł203 m² 7 890,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Dom na sprzedaż w Suchedniowie - komfort i wygoda w doskonałej lokalizacji. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w Suchedniowie. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Raków,świętokrzyskie

349 000 zł253 m² 1 379,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:612 m²

Nieruchomość położona w małym, spokojnym miasteczku Raków, 41 km od Kielc i 16 km od Staszowa. Miejscowość zapewnia całą miejską infrastrukturę usługową. Stąd jest bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

722 317 zł39 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ustronie Supreme Apartaments położone zaledwie 100 m do plaży, w części wschodniej miejscowości Ustronie Morskie. Wykończony pod klucz apartament 2-u pokojowy nr 1.06 (16).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Konin. Doskonała okolica z szybkim dojazdem do miasta. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia użytkowa: około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bakałarzy

Kraków,małopolskie

938 528 zł44 m² 21 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Bakałarzy składający się z: -Salon z aneksem kuchennym -2 Sypialnie -łazienka -przedpokój Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

267 999 zł48 m² 5 548,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia ok 48M: salon z balkonem sypialnia kuchnia łazienka Czynsz - 600 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: wiele sklepów (auchan, lewiatan, netto, biedronka) dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rypin,kujawsko-pomorskie

899 999 zł751 m² 1 198,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:499 m²

Poszukujesz inwestycji o wysokiej stopie zwrotu, która będzie stale generowała wymierne zyski? Istotna dla Ciebie jest geograficzna dywersyfikacja środków i różnorodność wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielice

Bielice,warmińsko-mazurskie

799 000 zł193 m² 4 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przytulny dom, wykończony pod klucz w Biskupcu, koło Nowego miasta. Nieruchomość: dom o powierzchni 193m2 znajduje się na 900m2 działce o regularnym kształcie. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nadmorska

Grzybowo,zachodniopomorskie

480 000 zł961 m² 499,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: sprzedaję działki budowlane/rekreacyjne o powierzchniach ok. 1.000 m , 1.300 m , 2.700 m . Działki znajdują się w pasie nadmorskim, jak rownież przy pasie wydmowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wasilków

Wasilków,podlaskie

606 900 zł4 046 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży jedna z dziewiętnastu działek przemysłowych, zlokalizowanych pod Wasilkowem. Oferta niniejsza dotyczy nieruchomości o powierzchni 4046 m2. Cały teren położony jest przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Opole,opolskie

3 840 000 zł9 600 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyłączność! oferta dla inwestora, developera Teren składa się z kilku działek graniczących ze sobą tworząc bardzo atrakcyjną działkę w spokojnej, prestiżowej dzielnicy Opola -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kopalnia

Kopalnia,śląskie

109 000 zł974 m² 111,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Kopalnia, gmina Konopiska. Działka pod zabudowę mieszkaniową, usługi oraz zabudowę zagrodową. Powierzchna działki 974 m2. wymiary ( 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 234 354 zł59 m² 20 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Newstate rei prezentuje lokal użytkowy na sprzedaż, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska przy ul. Mogilskiej w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki. Oferta skierowana jest do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

459 000 zł51 m² 8 989,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Opola, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki, ale jednocześnie doceniasz spokój i komfort codziennego życia? Ta nieruchomość to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pendereckiego

Suwałki,podlaskie

596 000 zł58 m² 10 290,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - komfortowy, nowoczesny apartament w centrum miasta ul. Pendereckiego | II piętro | 57,92 m2 | 596 000 zł Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronny i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Osiedle Eden

Sikorzyno,pomorskie

960 000 zł1 366 m² 702,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gotowa inwestycja na Kaszubach lub miejsce na Twój wymarzony dom Działka 1366 m z dwoma domkami na zgłoszenie jeden oddany do użytku, gotowy do zamieszkania lub wynajmu, drugi w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł33 m² 14 831,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

NA sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | balkon | winda | bez prowizji| Rozmawiamy po polsku, ukraińsku i rosyjsku. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 300 000 zł2 130 m² 1 549,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Prezentujemy do sprzedania obiekt usługowo - handlowo - magazynowy o powierzchni użytkowej 2130 m2 położony na działce o charakterze przemysłowym o powierzchni 4275 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żyzna

Kraków,małopolskie

749 000 zł1 411 m² 530,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Najważniejsze informacje Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Krakowie - dzielnica Podgórze , obręb P-85. Ulica. Żyzna Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

350 000 zł69 m² 5 094,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Suwałkach. Powierzchnia - 68,70 m2. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Polesie

Kunowice,lubuskie

700 000 zł142 m² 4 915,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Do zaproponowania mamy Państwu dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Polesie 3 w Kunowicach. Nieruchomość jest oddana do użytku oraz dostępna od zaraz. Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 142,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

548 000 zł34 m² 16 353,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie z dużym ogrodem (okna od strony zachodniej) o wielkości 33.51 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 649 000 zł150 m² 10 993,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ołtaszyn dom 6 pokoi Gotowy! Powierzchnia domu to 148 m2 (piwnica, parter, i piętro) oraz poddasze 'nieużytkowe' (II piętro) o powierzchni 35 m2 licząc po wysokości 2,2m (50 m2 po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 690 000 zł210 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania dom wolnostojący ok. 210 m z ogrodem i garażem w miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Parter: przestronny salon z kuchnią z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Częstochowa,śląskie

259 000 zł54 m² 4 841,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świekatowo

Świekatowo,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł216 m² 5 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 012 m²

Makler nieruchomosci poleca : Nieruchomość w otoczeniu pól i drzew z asfaltową drogą dojazdową. Wolnostojący Dom o powierzchni użytkowej całkowitej 218m został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Osiedle Polesie

Kunowice,lubuskie

700 000 zł142 m² 4 915,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Do zaproponowania mamy Państwu dom w zabudowie szeregowej na "osiedlu Polesie 5" w Kunowicach. Nieruchomość składająca się z 12 segmentów, jest oddana do użytku oraz dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

2 490 000 zł295 m² 8 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący premium | dla rodziny | sufit 6M | miejsce na spa | obok stadniny | 10 min od granicy wrocławia | 5 min od A4 Na sprzedaż przepiękna nowa posiadłość w Mnichowicach gm.Żórawina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

629 000 zł33 m² 18 945,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja inwestycjne 2pokojowe Z balkonem W super lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Stańczyka, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Morgowska

Mysłowice,śląskie

642 424 zł2 452 m² 262 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę budowlaną położoną bezpośrednio przy ulicy Morgowskiej.Działka posiada pokrycie MPZP z przeznaczeniem MU II-tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

418 684 zł37 m² 11 215,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z balkonem i dużą łazienką - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł40 m² 12 087,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż, ul Słubicka, wrocławdo sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słubickiej we Wrocławiu. Cała powierzchnia mieszkania wynosi 39,71mkw. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

483 627 zł54 m² 8 976 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poetów

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł60 m² 15 780,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Białołęka Nowodwory - ul. Poetów > pętla tramwajowo-autobusowa Winnica 500 m > stacja metra Młociny 23 min komunikacją > przy osiedlu Żabka, sklep Biedronka 500 m od osiedla, ok 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł60 m² 5 603,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w biurze nieruchomości Laroca - na sprzedaż - przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5m m2 zlokalizowane na osiedlu Rządz w bloku na 2 piętrze. O mieszkaniu : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

850 000 zł251 m² 3 385,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie Nie szukaj dalej nieruchomość na wyłącznosć Do sprzedania dom wolnostojący ok. 251,10m powierzchni całkowitej z ogrodem i garażem w miejscowości uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Kąck,mazowieckie

1 350 000 zł137 m² 9 854,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowy, wykończony dom - bliźniak w Kącku obok Wiązownej. Nieruchomość Dom o powierzchni 137m2 usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 650m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł56 m² 25 668,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie idealne dla rodziny 2+1, pary lub osoby pracującej zdalnie, ceniących zarówno bliskość centrum miasta i biznesowej części Warszawy oraz komfort życia po pracy (liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł35 m² 22 126,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,8 m , położone na 1. piętrze w kameralnej, trzypiętrowej kamienicy z lat 60. Budynek.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij