dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 923 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż lokal o powierzchni 43,5 m2 zlokalizowany na warszawskim Gocławiu (praga Południe). Lokal przystosowany do prowadzenia salonu urody oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie dwustronne (wschód, zachód), z pokojem przechodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

925 000 zł32 m² 28 951,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament z balkonem i dostępem do strefy spa | Waterlane Island | Gdańsk, ul. Chmielna 63 Na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Częstochowa,śląskie

708 225 zł67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowych apartamentów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł46 m² 11 400,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wadowicka

Kraków,małopolskie

1 079 000 zł60 m² 17 930 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz nowego miejsca dla Ciebie, w którym poczujesz się wyjątkowo, to ta alternatywa jest dla ciebie - Wymarzone miejsce do życia przestrzeń, zieleń i harmonia w sercu Krakowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

783 227 zł60 m² 13 036,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowe, bardzo komfortowe mieszkanie - 2 pokoje 60m2 + duży taras! Lokal usytuowany na 4 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łachowo

Łachowo,kujawsko-pomorskie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Łachowie o powierzchni 64,71m.Składające się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

565 000 zł40 m² 14 068,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje W bliskim sąsiedztwie parku! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Podłęskiej, dzielnica Bieżanów-Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaczernie,podkarpackie

679 000 zł83 m² 8 188,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

! oraz podatku pcc! dostępność: II kwartał 2026 r. Park Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy, znajdujący się w miejscowości Zaczernie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł37 m² 11 203,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Piastów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,40 m2, usytuowane jest na 6 piętrze, mieszkanie posiada balkon z pięknym widokiem. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza

Ropczyce,podkarpackie

140 000 zł2 070 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Ropczyce (witkowice), ul. Rolnicza Zaciszna lokalizacja, świetny dojazd, media na miejscu idealne miejsce na Twój przyszły dom! Na sprzedaż przestronna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

540 000 zł76 m² 7 094,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,11 m (pow. użytkowa 67,3 m ) położone na II piętrze w bloku z 2010 roku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Lublin,lubelskie

663 264 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 67,68m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na trzecim piętrze. i podatku pcc. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z balkonem w stanie deweloperskim. Piętro 9. Łódź ul. Srebrzyńska 12. Blisko centrum miasta / Manufaktury / niedaleko budowanego przystanku kolejowego Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

578 000 zł49 m² 11 776,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się unikatową nieruchomością znajdującą się na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Atuty nieruchomości: klimatyzacja Biokominek Widok na las Obszerny balkon Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Podwale Przedmiejskie

Gdańsk,pomorskie

375 000 zł21 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone na 5. piętrze budynku w ścisłym centrum Gdańska. Z balkonu rozciąga się widok na Teatr Szekspirowski. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jaroszowicka

Tychy,śląskie

220 000 zł650 m² 338,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

15-ście działek budowlanych, aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Lokalizacja: tychy - Jaroszowice, ulica Księdza Leona Szkatuły Powierzchnie: od 625 m do 3200m2 Cena ofertowa: 220 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z antresolą. Zdjęcia przedsawiają wizualizacje - prosimy O wyrozumiałość! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tworóg,śląskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Oferta Tylko w Naszym Biurze! Prezentujemy dom w Tworogu (wysoki standard, do wykończenia) nowe osiedle pod lasem, wokół las i łąki. na działce o powierzchni 1194 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kłodzko,dolnośląskie

349 000 zł50 m² 7 008,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Kruczkowskiego w Kłodzku przy ulicy Rodzinnej. Mieszkanie umiejscowione na 1 piętrze w bloku. Bardzo łatwy dojazd i wejście do budynku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

267 565 zł907 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Łaziskach Górnych. Pozostały 2 działki: 1. 907m2 - wolna 2. 929,5 m2 - sprzedana 3. 1001,5 m2 - sprzedana 4. 1006 m2 - wolna 5. 1106 m2 - sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

1 029 000 zł104 m² 9 894,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny użytkowy przeznaczony pod działalność biurową bądź handlowo-usługową w centrum Białegostoku w prestiżowym biurowcu. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

219 000 zł48 m² 4 541,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nowa cena! 219 000 zł Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m zlokalizowane na 4. piętrze bloku z lat 80-tych. Lokum znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł38 m² 9 136,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt telefoniczny - sms-y mogą nie dochodzić. Twoje mieszkanie w samym sercu Bielska-Białej idealne do własnej aranżacji! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

795 000 zł102 m² 7 823,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł360 m² 597,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 360 m z zabudowaniami blisko centrum! Biuro Makler Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 360 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wolne od zaraz-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

190 900 zł18 m² 10 587,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania inwestycyjne w zrewitalizowanej kamienicy tuż przy parku im. H. Sienkiewicza Ścisłe centrum Łodzi bez prowizji od kupującego Mamy Państwu do zaoferowania do sprzedaży 63 mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Raszyn,mazowieckie

1 450 000 zł80 m² 18 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

| dom do kapitalnego remontu, zwłaszcza w zakresie hydrauliki i ogólnej konserwacji. Obecnie na parterze 2 pokoje+kuchnia+ łazienka z wc + holl+łapacz Kilka lat temu został wymieniony piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Poznań,wielkopolskie

130 000 zł320 m² 406,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie kontakt telefoniczny. - zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyłącznego prawa do użytkowania z działki rod o powierzchni 320m2, na której znajduje się drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Nowe Krzywe

Nowe Krzywe,warmińsko-mazurskie

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwą działkę położoną nad jeziorem Garbas w miejscowości Nowe Krzywe w gminie Stare Juchy. Do wyboru jest 16 działek, każda ma 3 000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

120 000 zł58 m² 2 058,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Bytomiu, w popularnej dzielnicy Szombierki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w Gliwicach, w cenionej dzielnicy Sośnica. To propozycja idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne dwustronnie rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w Sosnowcu ( Osiedle Zagórze) przy ul. Pięknej. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jaworzno

Jaworzno,śląskie

175 000 zł38 m² 4 583,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania kawalerka do remontu o powierzchni 38,18m2 w Jaworznie dz. Wesołe Miasteczko. Przed blokiem zielone tereny i las, pod blokiem dużo miejsc parkingowych. Mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

732 700 zł43 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tak blisko? Tak wygodnie? Nic dziwnego, że te mieszkania uciekają tak szybko. Zadzwoń dziś i zarezerwuj swoje miejsce w Podgórzu! Odbieram także w weekendy. Bez prowizji kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Białystok

Białystok,podlaskie

999 000 zł693 m² 1 441 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 693 m2, położonej na znanym osiedlu Wygoda w Białymstoku. Lokalizacja jest idealnym miejscem dla każdego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Bielsko-Biała,śląskie

300 000 zł37 m² 8 194,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Okazja! kawalerka typu studio Z własnym miejscem parkingowym Komfortowa, przestronna kawalerka o powierzchni 32,38 m2, położona na parterze kameralnego budynku wielorodzinnego. Funkcja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

993 090 zł47 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowej inwestycji w centrum miasta! inwestycja W ramach inwestycji powstaje luksusowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Okrągłe

Okrągłe,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł140 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 129 m²

NA sprzedaż Dom z linią brzegową jeziora Bielskie na działce o pow. 2129m2 gmina Wydminy opis budynku: dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony; wykonany.