dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1500 m2 z warunkami zabudowy! Działka położona w miejscowości Olbrachtów, w niedalekiej odległości od miasta Żary. Wydane warunki zabudowy polegające na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Kajetany,mazowieckie

1 899 999 zł314 m² 6 060,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 186,2 m (z możliwością adaptacji poddasza) usytuowany na działce o powierzchni 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Orle,pomorskie

529 000 zł88 m² 5 985,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Nowoczesne Domy w Orlu - Komfort i Spokój w Zielonej Okolicy! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dostępem do miasta Nasza nowa inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

590 000 zł43 m² 13 782 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusowe apartamenty 100 M do plaży! V etap gotowy Apartament L11 Cena brutto apartamentu wynosi: 590 000,00 zł (stan deweloperski) Powierzchnia użytkowa: 42,81 m2 Cena miejsca postojowego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

634 392 zł39 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Mieszkanie do odbioru już w tym roku - zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkań Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Lublin,lubelskie

427 000 zł48 m² 8 804,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 na ulicy Różanej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Rozkład pomieszczeń: - salon z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kudrycze

Kudrycze,podlaskie

425 000 zł160 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Prezentuje państwu dom jednorodzinny o powierzchni 160m2 położony w malowniczej miejscowości Kudrycze na działce o powierzchni 2400m2. Ta wyjątkowa oferta skierowana jest do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodowieckiego

Gdańsk,pomorskie

998 000 zł81 m² 12 321 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie z klimatem w zabytkowej kamienicy Gdańsk Aniołki, ul. Chodowieckiego Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na parterze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelberga

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł30 m² 20 305,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli przy ul.Wawelberga 8 To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie Na 29,5m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

1 668 000 zł90 m² 18 496,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję narożne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 90,18 m z prywatnym ogrodem o pow. ok. 211 m - w jednym z najbardziej zielonych i przyjaznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wymysły

Wymysły,mazowieckie

2 400 000 zł7 147 m² 335,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci stworzyć coś wyjątkowego rodzinny dom, inwestycję pod wynajem, centrum rekreacji lub siedzibę firmy? Ta nieruchomość daje Ci to wszystko i jeszcze więcej. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł50 m² 13 002,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sudecka -borek Apartament 2 pok/blok/media miejskie Polecamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Borku przy ul Sudeckiej 147 Mieszkanie składa się z sypialni, dużego salonu, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł50 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja dla twojej rodziny! 3 pokoje | 50,33 m | loggia 3 m | nowe | wrocław - zakrzów Odbierz klucze i zyskaj dwa największe bonusy W cenie mieszkania! Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

669 000 zł97 m² 6 924,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie Osiedle Europejskie, gorzów Wlkp. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 96,61 m , położone na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 449 900 zł146 m² 9 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiamy dom wolnostojący o pow. ok 150m2 usytułowany na działce 1055m2 w zielonej okolicy Osowca, z pięknym widokiem na prywatny staw! Rozkład pomieszczeń: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł42 m² 2 253,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,16 m2 zlokalizowane w Wałbrzychu na Nowym Mieście przy ul. Piłsudskiego na trzecim pietrze. Lokal znajduje sie w zadbanej kamienicy-klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerbera

Piaseczno,mazowieckie

962 000 zł67 m² 14 427,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu wyposażonego w klimatyzacje położonego przy ul. Gerbera w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł35 m² 17 630,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Lokal składa się z: sypialni,salonukuchni,łazienki z wc,przedpokoju,piwnicy. Mieszkanie posiada wylot na zewnątrz umożliwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

617 700 zł42 m² 14 672,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klucze od zaraz Śliczne wszystko nowe po generalnym remoncie do zamieszkania bez nakładów 2 pokojowe mieszkanie, dwustronne z osobną widną z oknem kuchnią wójcikblisko do Centrum i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muzealna

Nowa Sól,lubuskie

230 000 zł65 m² 3 525,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania do remontu tylko w naszym biurze Effect Home Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie do remontu mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł33 m² 13 606 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasna, nigdy niezamieszkana kawalerka z osobną kuchnią o powierzchni 33,44 m , położona w zielonej i spokojnej części Lipy Piotrowskiej we Wrocławiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

300 000 zł27 m² 10 948,90 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna i dobrze doświetlona kawalerka o powierzchni 27,40 m , położona na 6. piętrze w ocieplonym bloku z windą, na Osiedlu Tysiąclecia (tysiącleci dolne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

691 985 zł74 m² 9 395,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 73,87 m | 2x balkon | świetny układ | gotowe bez prowizji | bez pcc | Wyprzedaż na grudzień - limitowana oferta! Wyjątkowe, ponadczasowe 4-pokojowe mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

275 000 zł47 m² 5 868,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą mieszkania o powierzchni 46,86 m2 z balkonem na 1 piętrze niskiego bloku, cicha i spokojna okolica, wokół dużo zieleni, place zabaw , boisko gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Halicka

Kraków,małopolskie

786 613 zł39 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

TL Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do kupna przytulne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na najwyższym (IV) piętrze apartamentowca zlokalizowanego w spokojnej części Kazimierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jesionka

Jesionka,mazowieckie

1 549 900 zł161 m² 9 626,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Piękny dom pod lasem nowoczesny, gotowy do zamieszkania, blisko pkp Jeśli marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Warszawy, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszczyka

Kraków,małopolskie

514 400 zł34 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w spokojnej części Krowodrzy, przy ul. Staszczyka. Lokal położony jest na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego budynku z cegły z lat 60. Ulica jest boczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

394 721 zł37 m² 10 770 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - Rumia, ul. Błoń Janowskich Atrakcyjne ceny | Bez prowizji | Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 850 000 zł192 m² 9 635,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż w pełni wykończony dom na pograniczu Piastowa i Pruszkowa. Dla osób szukających nieruchomości do wprowadzenia nie wymagającej remontów. Dom funkcjonalnie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Halicka

Kraków,małopolskie

922 676 zł46 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

TL Nieruchomości oferuje do kupna bardzo ładne mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego budynku z monitoringiem i ładnym patio do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olszanka

Olszanka,podlaskie

144 000 zł4 800 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolno-budowlana gmina Rutka-Tartak położona w malowniczej miejscowości Olszanka na Suwalszczyźnie - zaledwie 20 km od Suwałk. Posiada warunki zabudowy na domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kramarzewo

Kramarzewo,warmińsko-mazurskie

215 000 zł76 m² 2 836,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jeśli marzysz o mieszkaniu w cichej, małej i spokojnej miejscowości, ale koniecznie w bloku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. W zaproponowanej cenie nabywasz: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Dembowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

79 000 zł17 m² 4 617,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal niemieszkalny z księgą wieczystą. Garaż murowany 17,11m2 znajdujący się w ciągu garaży przy ul. Dembowskiego. Jedyne opłaty związane z garażem to podatek od nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bystra,śląskie

569 000 zł404 m² 1 408,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:707 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Bystrej! Wszystkie zdjęcia, film oraz wirtualny spacer znajdują się na na oficjalnej stronie Biura Nieruchomości. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł41 m² 12 147 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży mieszkanie przy ul Flisaków na osiedlu Regaty w Warszawie w dzielnicy Białołęka (część osiedla Kobiałka) Powierzchnia: 40,75 m2, drugie piętro w trzy piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

677 000 zł34 m² 19 994,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

3 999 000 zł390 m² 10 253,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 510 m²

Lex nieruchomości , tel. Do sprzedania niezwykle urokliwa posiadłość mieszcząca się w Podkowie Leśnej w mieście zwanym Ogrodem Warszawy , zalesionym starodrzewem różnych szlachetnych drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Wiązowna,mazowieckie

940 000 zł90 m² 10 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu zlokalizowanego w Wiązownie, z dogodnym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość idealnie nada się dla osób ceniących zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

1 570 800 zł57 m² 27 654,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony na I piętrze w zabytkowej kamienicy Władysława Leśniewskiego na warszawskiej Starej Ochocie - wpisanej do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

53M2 | 2 pokoje | oddzielna kuchnia | os. Mickiewicza Przedstawiam mieszkanie położone na ulicy Elizy Orzeszkowej Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska i zabudowany balkon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

592 156 zł54 m² 10 965,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, świetnym układem i w wyjątkowej promocji? Ten lokal to jedna z najmocniejszych ofert black weeks w Poznaniu ceny obniżone nawet.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij