dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Życiny

Życiny,świętokrzyskie

140 000 zł2 559 m² 54,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki położone są w m. Życiny, 38 km od Kielc, 15 km od Staszowa, 3,5 km od Rakowa i 1,5 km od zalewu w Hańczy. Działki graniczą z lasem. W drodze przed nimi biegnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

607 000 zł35 m² 17 513 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ustronie Supreme Apartaments położone zaledwie 100 m do plaży, w części wschodniej miejscowości Ustronie Morskie. Wykończony pod klucz, komfortowy apartament 2-u pokojowy nr 0.04 (4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślaskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł49 m² 7 700,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Centrum nieruchomości Kopernik przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania * Na Skarpie , ul. Ślaskiego * 2 pokoje, 48,70 m2, 4 piętro * blok wybudowany z wielkiej płyty w 1980 roku *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cypryjska

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł117 m² 9 914,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Dwupoziomowe mieszkanie na Mokotowie Stegny | 117,1 m, idealne dla rodziny. Mieszkanie jak dom. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 080 000 zł230 m² 4 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej lokalizacji, otoczony zielenią. Nieruchomość ma powierzchnię około 230m2 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

1 070 000 zł109 m² 9 820,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie z dużym tarasem na dachu Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

3 200 000 zł500 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 447 m²

Lex nieruchomości teldom na sprzedaż - Owczarnia | 500 m | działka 2447,60 m | 3 200 000 plnoferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Owczarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł33 m² 14 831,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kameralnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 32,7 m , położonego na 10. piętrze w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łódź,łódzkie

1 750 000 zł251 m² 6 972,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Rezerwacja. Przepiękny dom usytuowany na równie pięknej działce. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy, parterowy dom położony na dużej i zadbanej działce przy ul. Giewont. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

580 000 zł24 m² 23 897,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 24,37 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku, wyposażonego w windę. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

704 378 zł36 m² 19 324 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż w inwestycji Cystersów 19, kraków Dąbie Mam do zaoferowania nowoczesną funkcjonalną inwestycję zlokalizowaną w prestiżowej lokalizacji Cystersów 19 w dzielnicy Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kiersztanowo

Kiersztanowo,warmińsko-mazurskie

830 000 zł10 850 m² 76,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam działkę budowlaną z inwestycyjnym potencjałem, położoną w bliskim sąsiedztwie malowniczego jeziora Kiersztanowskiego. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Leśna

Dymaczewo Stare,wielkopolskie

2 950 000 zł1 072 m² 2 753 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*zakup bez prowizji dla biura* Na sprzedaż gotowy, w pełni funkcjonujący obiekt hotelowo-gastronomiczny położony w sercu Chojnic (woj. pomorskie). Nieruchomość nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł30 m² 9 817,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność! Tylko u nas! Na sprzedaż, widna i słoneczna kawalerka położona przy ul. Ofiar Oświęcimia w Szczecinie, zaraz obok Hanza Tower. W okolicy infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Słowiańska

Poznań,wielkopolskie

4 469 524 zł140 m² 31 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikatowy apartament W najbardziej pożądanej lokalizacji poznania Tarasy i duże przeszklenia | Zielona elewacja | spa & Wellness | Lobby ze sztuką | Concierge | Blisko do Cytadeli Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrówka Kościelna

Dąbrówka Kościelna,wielkopolskie

396 891 zł4 009 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane i budowlano-usługowe w Dąbrówce Kościelnej, położone w otulinie Puszczy Zielonka (gm. Kiszkowo). Oferta dotyczy działki nr 75 o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

579 000 zł51 m² 11 397,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m2, położone w spokojnej dzielnicy Przydworcowe. Idealne dla rodzin, par oraz inwestorów ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Gdynia,pomorskie

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne i przestronne mieszkanie 64 m2 | Gdynia Obłuże | Możliwość wydzielenia 4 pokoju mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z dwóch sypialni, salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

580 000 zł39 m² 14 720,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Goldhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny lokal w prestiżowym apartamentowcu, usytuowanym w ekskluzywnej lokalizacji tuż przy luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Subkowy

Subkowy,pomorskie

466 000 zł49 314 m² 9,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej toczącym się przed Sądem Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku Wydział VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , zlokalizowane na 1. piętrze zadbanego, ocieplonego budynku w Szczecinie - Niebuszewo. Lokal świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

674 000 zł59 m² 11 396,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne, jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Szczecina. Lokal jest w trakcie wykańczania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł38 m² 12 609,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze zadbanego bloku na szczecińskich Pomorzanach. To idealna propozycja dla singla lub młodej pary, którzy szukają gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nietuzinkowa oferta sprzedaży mieszkania przy ul. Łukasińskiego po generalnym remoncie! Oferujemy mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,53m2 (całkowitej 47mkw) składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkaie jest fazie rezerwacji. Przedstawiam państwu na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, z klimatyzacją, widokiem na zieleń i dużym balkonem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Motycz,lubelskie

395 000 zł1 377 m² 286,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę o atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Motycz, zaledwie 10 minut od Lublina. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, które umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Korsze

Korsze,warmińsko-mazurskie

5 500 000 zł110 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Mazurach składająca się z dworku w stylu klasycystycznym oraz 6 budynków folwarcznych, położoną na gruntach o powierzchni 11 ha. Dworek jest zamieszkały ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wójtowska

Gliwice,śląskie

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Szukasz świetnie skomunikowanego domu? A jednocześnie cenisz sobie ciszę, spokój i przestrzeń oraz dużo zieleni? Ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

6 899 999 zł500 m² 13 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 345 950 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Piękny lokal usługowy o pow. 89,73m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek jest w trakcie całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 850 000 zł70 m² 26 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży wyposażony apartament 4 pokojowy 2 poziomowy z 3 łazienkami o pow.70 m2 w apartamentowcu wykonanym z wysokiej klasy materiałów. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł46 m² 9 351,89 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne | 2-poziomowe mieszkanie z tarasem | Ołtaszyn / Wojszyce Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 56,79 m + 2,7 m komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Świebodzin,lubuskie

1 290 000 zł186 m² 6 931,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Rezerwacja do połowy lutego. Dom wolnostojący W atrakcyjnej cenie. Piętrowy dom wolnostojący położony W świebodzinie W bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Dom gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rumia,pomorskie

1 521 000 zł103 m² 14 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'leon zx51_103' z ceną: 578 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy pasywne z kosztem utrzymania 1500zl rocznie. Przedstawiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 999 zł115 m² 7 826,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie Bliźniaczej zlokalizowanej niedaleko Ołtaszyna (ok. 8 minut autem). Nieruchomość przeznaczona jest dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł78 m² 2 291,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stary Zdrój/2pok/ogrz.gazowe/ogródek/2430zł/m2 NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bugaj

Bugaj,wielkopolskie

2 200 000 zł213 m² 10 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 886 m²

Zamknij oczy. . . . . . I nawet nie wyobrażaj sobie smaku świeżo palonej kawy, którą pijesz codziennie na osłonecznionym tarasie. Nie myśl o tym jak wspaniale byłoby wrócić po całym dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Adamowo

Adamowo,warmińsko-mazurskie

320 000 zł72 m² 4 432,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż ładne mieszkanie: - adamowo nr 4, w gminie Biskupiec, - położone na II piętrze, - o powierzchni 72,20 m2! - obejmujące: 4 pokoje, kuchnię, 2 łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ratajska

Kraków,małopolskie

840 000 zł56 m² 14 906,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy atrakcyjne, nowe mieszkanie na sprzedaż w kameralnej inwestycji w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej Lokale dostępne są w różnych konfiguracjach od 3 do 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Ostatnie dostępne mieszkania - inwestycja na końcowym.