dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Otwock,mazowieckie

760 000 zł230 m² 3 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom położony w dobrej lokalizacji Okolica spokojna Niedaleko rzeka Świder 1,8km od stacji pkp Świder Jest także autobus - kierunek Mlądz Dom składa się z dwóch mieszkań Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

199 000 zł41 m² 4 814,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie około 41,33 m z balkonem z przepięknymi widokami w Boguszowie-Gorcach koło Wałbrzycha po remoncie w 2022roku. IV piętro. 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Pajewo,podlaskie

129 000 zł1 760 m² 73,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu wyjątkową, przestronną działkę budowlaną o imponującej powierzchni 1760 m2, położoną w urokliwej miejscowości Pajewo blisko Narwiańskiego Parku Narodowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

589 000 zł46 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,6 mkw, usytuowane na ostatnim piętrze 11-piętrowego bloku z lat 70-tych. Lokal został zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Konin,wielkopolskie

799 000 zł231 m² 3 458,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Dom wolnostojący w Koninie Nowy Dwór, ul. Azaliowa 3 230 m , piękna działka 650 m , doskonała lokalizacja Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny, zadbany dom wolnostojący o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Kraków,małopolskie

790 000 zł52 m² 15 192,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego na Prądniku Białym przy ul. Opolskiej Mieszkanie: - trzy oddzielne pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jagiellonki

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł68 m² 11 681,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone w dzielnicy Chełm w Gdańsku jednej z najbardziej popularnych i dobrze skomunikowanych części południowego Gdańska. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Warzenko,pomorskie

729 000 zł122 m² 5 959,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni dom gotowy do odbioru! możliwość wykończenia pod indywidualny projekt! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w Warzenku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 640 000 zł385 m² 4 259,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:395 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka, położonego w dzielnicy lsm w Lublinie. Dom o powierzchni całkowitej 385 m2 na którą składa się: przyziemie - 2 pokoje, spiżarnia, pralnia z wc, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

120 000 zł20 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka - Boguszów Gorce Na sprzedaż oferuję zadbaną słoneczną nieruchomość o powierzchni 19.92m zlokalizowaną w Boguszowie Gorcach przy ulicy Mickiewicza Usytuowana w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brezy

Częstochowa,śląskie

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta dla inwestora! Jedna z ostatnich działek w tak atrakcyjnej lokalizacji! Działka przeznaczona m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wołomińska

Radzymin,mazowieckie

5 180 000 zł5 180 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o pow. 5180m2 położona w Radzyminie przy ul. Wołomińskiej przy rondzie ze zjazdu z trasy S8 ( węzeł Radzymin ). Vis-a-vis stacji paliw i restauracji mcdonald's.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołodyjowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł74 m² 9 489,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe przy ul. Wołodyjowskiego w Olsztynie. Informacje ogólne Ul. Wołodyjowskiego1. piętropowierzchnia 73,66m24 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

541 000 zł62 m² 8 694,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | 62 m | Skrzetusko / Bielawy | Umeblowane Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dzika

Zgierz,łódzkie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W pełni wykończone mieszkanie o wysokim standardzie z ogrodem, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie z ogrodem znajduje się w Zgierzu i ma powierzchnię 50 m2. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Strzemińskiego

Mosina,wielkopolskie

1 700 000 zł4 272 m² 397,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mosina gotowy projekt osiedla 10 lokali, które łatwo sprzedasz. Na sprzedaż grunt inwestycyjny z pełną dokumentacją osiedla 5 budynków dwulokalowych (10 nowoczesnych lokali). Projekt wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

2 249 900 zł240 m² 9 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący na przepięknej działce O powierzchni 2300 M2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Dom Wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 240 m, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł76 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,66 m , położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2017 roku z windą, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

319 000 zł58 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Budynek położony na osiedlu Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

539 000 zł48 m² 11 347,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Centrum | parking | 47.5 M2 | 2 POKOJE Na sprzedaż stylowe mieszkanie położone na ulicy Lipowej w pięknej kamiennicy, wykończone w jasnych kolorach co nadaje przestrzeni i rozjaśnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

793 165 zł51 m² 15 703,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany we Wrocławiu, dzielnica Krzyki Jagodno, przy ul. Drabika, w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Pamiątkowo,wielkopolskie

349 470 zł68 m² 5 109,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, pamiątkowo, ul. Szkolna. Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 68,4 m , usytuowanego na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

1 679 000 zł167 m² 10 062,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Oto idealna okazja, aby stać się właścicielem wyjątkowego domu wolnostojącego w malowniczych Dołujach! Ten przestronny dom zbudowany w 2010 roku to prawdziwy raj dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecno

Szczecno,świętokrzyskie

98 900 zł1 023 m² 96,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone są w Gminie Daleszyce, w miejscowości Szczecno Kocieczyn. Do Kielc jest 25 km, do Pierzchnicy- 2km, do Chmielnika- 10 km. Miejscowość otoczona jest lasami, graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

609 000 zł63 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Ładne, funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie na parterze. Umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz. Powierzchnia 63 m2, parter w bloku. Układ pomieszczeń: - duży otwarty salon z połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę - Atal Towers, wrocław Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w inwestycji Atal Towers przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bakałarzy

Kraków,małopolskie

1 130 478 zł52 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Odlewniczej składający się z: -Salon z aneksem kuchennym -2 Sypialnie -łazienka -przedpokój Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Tarnów,małopolskie

1 350 000 zł414 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:397 m²

Na sprzedaż kamienica mieszkalna z 1932 roku, położona w ścisłym centrum Tarnowa zaledwie 450 metrów od Rynku, przy spokojnej, typowo mieszkalnej ulicy miasta. Budynek murowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Białystok

Białystok,podlaskie

789 000 zł73 m² 10 808,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż - rewelacyjne 4 pokojowe mieszkanie po remoncie | Osiedle Piasta Na sprzedaż **przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone na 1 piętrze (1 kondygnacja w kw ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajska

Rumia,pomorskie

699 000 zł87 m² 8 077,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Rumi przy ul. Dereniowej. Powstająca nieruchomość, to budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nowodworce,podlaskie

2 330 000 zł5 968 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Polecamy nieruchomość gruntową w kształcie prostokąta położoną poszukiwanej lokalizacji. Nowodworce to miejscowość ciesząca się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

6 899 999 zł500 m² 13 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łomianki,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Wolnostojący, zadbany dom o funkcjonalnym i wygodnym dla rodzinnego życia rozkładzie pomieszczeń w Łomiankach - Sadowej. Solidnie zbudowany, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Snycerska

Kraków,małopolskie

612 500 zł47 m² 13 143,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

TL Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż przepiękne mieszkanie, usytuowane na IV piętrze bloku zlokalizowanego w rejonie Podgórza-Prokocimia, w bliskiej odległości od Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł50 m² 12 940,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się przy ul. Adama Mickiewicza w prestiżowej dzielnicy Pogodno, w nowym bloku z 2 nowoczesnymi windami i jest usytuowane na I piętrze, tuż za rogiem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Sopot,pomorskie

559 000 zł37 m² 15 043,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne, wyremontowane kilka lat temu mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w Sopocie Kamiennym Potoku. Mieszkanie znajduje się na parterze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Wejherowie. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, trzecim, cichym i spokojnym piętrze budynku. Nieruchomość o powierzchni 46 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w Warszawie, dzielnica Mokotów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, stylowe i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku w centrum miasta. To.