dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Michałówek

Michałówek,łódzkie

449 000 zł81 m² 5 573,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Działka z drewnianym domem na urokliwej, dużej działce. Nieruchomość z dala od miejskiego zgiełku- michałówek bez prowizji od kupującego Mamy Państwu do zaoferowania do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

590 000 zł60 m² 9 899,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,60 m , zlokalizowane w spokojnej części miejscowości Zaczernie, na Osiedlu Zielonym. Lokal usytuowany jest na piętrze w skrajnym szeregowcu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piłsudskiego

Gorlice,małopolskie

2 990 000 zł580 m² 5 155,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek handlowo-uslugowy w centrum Gorlic - 580 m2 - w całości wynajęty Mamy przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą się okazję nabycia kamienicy, zlokalizowanej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lotnicza

Szewce,dolnośląskie

636 000 zł298 m² 2 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł45 m² 17 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, cichego mieszkania na Starym Żoliborzu zaraz przy Arkadii. Na 45m2 składają się -2 niezależne, ustawne pokoje, -oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: legnica, ul. Wrocławska Powierzchnia: 78 m (plus piwnica) Liczba pokoi: 4 (z możliwością aranżacji) Dodatkowo: piwnica + dostęp do ogródka Czynsz: 360 zł + media (ok. 350 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł40 m² 18 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Kawalerka, która robi wrażenie od pierwszego spojrzenia. Zaprojektowana przez architekta, z wyjątkową półokrągłą ścianą w salonie i funkcjonalnym układem, jakiego nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie

Warniłęg,zachodniopomorskie

580 000 zł58 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedania działkę rolną z wydzieloną częścią pod zabudowę zagrodową w miejscowości Warniłęg, pow. drawski, woj. zachodniopomorskie Klasa ziemi: riv 3h rv 1,15h N 1,15h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

503 005 zł35 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja_rabaty 8%_harmonogram 20% na 80%_tarasy 50m2 Kontakt : Białołęka ul. Berensona/głębocka ***ok.10min. do stacji metra *** mieszkanie 2 pokojowe 34,69 m2. Balkon 4m2 lub taras 50m2 Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 220 000 zł2 243 m² 989,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja - Podkowa Leśna Działka w otoczeniu natury, zadrzewiona z widokiem na oczko wodne. Spokojne, bezpieczne i ciche miejsce. Wokół zabudowa jednorodzinna. Dojazd na działkę drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

489 000 zł40 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 890 000 zł173 m² 10 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny Energooszczędny dom premium | 173 m | działka 1500 m | Stara Wieś k. Nadarzyna ostatni dostępny lokal Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

385 000 zł73 m² 5 252,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w czteropiętrowym bloku w Świebodzicach na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze , klatka schodowa czysta , zadbana. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

12 800 000 zł18 947 m² 675,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 947 m²

Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany kompleks magazynów zbożowych o pojemności 6000 ton, oddany do użytkowania w 2020r. w Pułtusku Oferta dotyczy sprzedaży całego przedsiębiorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Weremień

Weremień,podkarpackie

599 000 zł10 000 m² 59,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nie przegap tej wyjątkowej okazji w sercu Bieszczad! Dostępność tylko u nas Oferujemy do sprzedaży dwie malowniczo położone działki z widokiem na panoramę Bieszczad, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

699 999 zł65 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk | widok na morze | wyspa w kuchni | miejsce w hali garażowej | gotowe do zamieszkania Wstęp: zamieszkaj tam, gdzie codzienność spotyka wakacje. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 30 m , położonego na 3. piętrze w 5-piętrowym, zadbanym bloku w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 300 000 zł335 m² 9 850,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący | Chyliczki | Przedmiotem, sprzedaży jest ponadczasowy dom jednorodzinny wolnostojący z dwustanowiskowym garażem w miejscowości Chyliczki - gmina Piaseczno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł47 m² 5 772,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż | 46,6 m | Balkon | 4/4 | ul. Koszarowa - Bydgoszcz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,6 m , zlokalizowane na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku z 1968 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

478 000 zł51 m² 9 437,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szukasz nieruchomości pod inwestycję w świetnej lokalizacji? A może poszukujesz mieszkania dla siebie? Ta oferta spełni oba te kryteria. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Głogów,dolnośląskie

390 000 zł68 m² 5 768,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Głogów, os. Hutnik idealne dla rodziny! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,62 m , położone na parterze niskiego, kameralnego bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ciesielskiego

Kraków,małopolskie

740 000 zł53 m² 13 962 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania trzypokojowego w świetniej lokalizacji, skąd jest blisko zarówno do centrum Krakowa jak i Nowej Huty, to ta alternatywa czeka na Ciebie! To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

750 000 zł54 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 54 m z balkonem i klimatyzacją - Kraków, ul. Starego Dębu Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

818 411 zł36 m² 23 027,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Śląskiej w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Śląska Osiem. Lokal znajduje się na 3. piętrze budynku i stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł69 m² 18 550,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69m2 w samym sercu Gocławia. Nieruchomość o wyjątkowym charakterze i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Radwan

Radwan,małopolskie

229 000 zł5 200 m² 44,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjna działkę rolno - budowana w Radwanie gmina Szczecin. Działka nr 20/2 o powierzchni 52 ary. Bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej (103 m sz. frontu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

561 495 zł36 m² 15 701,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Limitowana oferta specjalna - rabat - 1400 zł/m - lokale gotowe do natychmiastowego odbioru - kraków - Nowa Huta - 0% prowizji Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Mysłowice,śląskie

107 000 zł37 m² 2 876,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 37m położone w Mysłowicach przy ul. Górniczej (blisko Dworca pkp). Mieszkanie składa się z: - pokoju - wydzielonej sypialni - przechodnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

950 000 zł59 m² 16 009,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu mieszkanie w nowej inwestycji, w kameralnym budynku przy ul. Siewnej. Z pełnym wyposażeniem sprzętów agd oraz meblami. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radomice,kujawsko-pomorskie

599 000 zł154 m² 3 889,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 828 m²

Mapa Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu przytulny dom otoczony mnóstwem zieleni i pięknymi terenami. Lokalizacja radomice Malownicza miejscowość znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

453 000 zł63 m² 7 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na os. Ksm Mieszkanie jest bardzo rozkładowe trzystronne. Nieruchomość nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych, ze strony przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

595 000 zł60 m² 9 834,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na p arterze w apartamentowcu położonym przy ul. Grondysa w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 60,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Kiełczów,dolnośląskie

829 000 zł72 m² 11 513,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż przestronne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 71,61 m . Lokal wyróżnia się bardzo symetrycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukszpanowa

Lublin,lubelskie

639 000 zł44 m² 14 359,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry! Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie zlokalizowane w Lublinie przy ul. Bukszpanowej (boczna Sławinkowskiej). Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolina

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł34 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sródmiescie, ul.Dolina zabudowa z 2000r. cicho, spokojnie i zielono wokół. 2 pokojowe mieszkanie pow 33,5m2 przy ul.Dolina 7.Niskie budynki, 4 pietrowe. Swietny układ- 2 osobne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

920 000 zł96 m² 9 543,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

96,4 m | możliwe 4 pokoje | balkon | miejsce postojowe | Piaseczno blisko Warszawy Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 96,4 m , z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 263 000 zł53 m² 23 893,30 zł/m²

 

Piętro:16/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,86 m2 zlokalizowane w jednej z bardziej rozpoznawalnych inwestycji "quorum" przy ul. Sikorskiego 13 we Wrocławiu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowa

Zbylitowska Góra,małopolskie

799 000 zł2 504 m² 319,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlana o powierzchni 2504m2 przeznaczoną pod mieszkalnictwo wielorodzinne z zatwierdzonym Miejskim Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Zbylitowskiej Górze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węgierska

Zielona Góra,lubuskie

440 937 zł63 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego mieszkania z balkonem, znajdującego się w świetnej lokalizacji w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszka

Kruszka,kujawsko-pomorskie

569 000 zł69 m² 8 526,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:811 m²

Uwaga rezerwacja: umowa przedwstępna Dom drewniany szkieletowy renomowanego producenta marki Castor: projekt "murawki 102", położony kilkaset metrów od brzegu Jeziora Cekcyńskiego Wielkiego: - 69,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

299 900 zł38 m² 7 971,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,62m2, położone na 3. piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni,.