dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 393 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 393 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł56 m² 8 990,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie, które lubi tempo codzienności. Masz wózek, zakupy, rower? Kilka stopni i jesteś u siebie. Rano słońce zagląda do sypialni, popołudniu salon łapie ciepłe światło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

919 000 zł80 m² 11 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 500 zł37 m² 9 581,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

399 000 zł48 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Wysoki Stoczek przy ul. Swobodnej. Mieszkanie o wygodnym dwustronnym rozkładzie i niezależnym wejściem z korytarza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Częstochowa,śląskie

640 000 zł58 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym ogródkiem w cichej i spokojnej okolicy w dzielnicy Parkitka. Ekspozycja okien na wschód, południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Ruda Śląska,śląskie

249 000 zł52 m² 4 770,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Ruda Śląska, ul. Chorzowska 6 Powierzchnia: 52,2 m + piwnica + dostęp do strychu Super cena dla zdecydowanego klienta 225000! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

590 000 zł58 m² 10 172 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na parterze przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zaczarnie

Zaczarnie,małopolskie

199 000 zł11 100 m² 17,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W otoczeniu lasu - zaczarnie | cisza, prywatność I bliskość tarnowa lokalizacja - komfort codziennego życia W otoczeniu natury Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł71 m² 8 860,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz dużego mieszkania blisko Wrocławia w dobrej cenie, a w dodatku lubisz ciszę i spokój, ale nie chcesz rezygnować z możliwości jakie daje Wrocław ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

898 900 zł129 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borzęta

Borzęta,małopolskie

649 000 zł168 m² 3 870,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 835 m²

Wyjątkowa okazja cenowa! Tylko 649 000 zł! Serdecznie zapraszamy do zobaczenia filmu przedstawiającego zewnętrzną część domu dostępny pod linkiem: mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

769 000 zł47 m² 16 400,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta biura The House Nieruchomości. Mieszkanie zlokalizowane w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów na mapie Gdyni - ulica gen. Józefa Bema! nowy właściciel zyskuje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Racibórz

Racibórz,śląskie

337 500 zł49 m² 6 887,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcesz wprowadzić się jeszcze w tym roku? To mieszkanie ma już położone gładzie wystarczy nadać mu Twój styl! Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz uniknąć kurzu, hałasu i całego brudnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamkowa

Zabrze,śląskie

438 000 zł66 m² 6 592,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne gotowe do zamieszkania mieszkanie w budynku willowym. Mieszkanie ma powierzchnię 66,44 m i składa się z 1 przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie oś urocze, nowa huta Biuro Aphouse Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie po remoncie, położone w spokojnej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wąchock

Wąchock,świętokrzyskie

890 000 zł205 m² 4 341,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu znajdującego się na pięknej i przestronnej działce położonej w Wąchocku (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, jasne mieszkanie 37 m z miejscem w garażu - ul. Koszykarska, kraków. Przytulne mieszkanie o wysokim standardzie, położone na IV piętrze nowoczesnego budynku z ogrodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rząśnik

Rząśnik,dolnośląskie

980 000 zł380 m² 2 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 287 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość o niepowtarzalnym charakterze istnieje możliwość dokupienia stodoły (ok. 300M2) oraz grunt ok. 20ha Poszukujesz przestrzeni dla siebie i swojej rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

419 000 zł45 m² 9 288,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży rozkładowego lokalu mieszkalnego położonego na III piętrze budynku wielorodzinnego, znajdującego się w Opolu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Białystok,podlaskie

486 000 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę Sprzedaży / Wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze, powierzchnie: 54 m2, 104 m2, lub połączone w całość 158m2. Stan deweloperski. Świetna lokalizacja, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

419 000 zł79 m² 5 290,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w Legnicy, w dzielnicy Legnickiej Tarninów. Lokal mieszkalny został wykończony w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Seroki-Parcela

Seroki-Parcela,mazowieckie

1 150 000 zł7 000 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam gorąco! Oferta wyłącznie w naszym biurze! Zapraszamy! Piękna działka inwestycyjna, o powierzchni 7000m2 i wymiarach 120x58,5m, położona w miejscowości Seroki-Parcela tuz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Łódź,łódzkie

529 000 zł72 m² 7 347 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z dodatkowym lokalem użytkowym - gotowiec inwestycyjny | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 529 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lubczyna,zachodniopomorskie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Lubczyna,dom, ogród, sprzedaż, zalew Szczeciński, dom w stanie developerskim z ogrodem, sprzedaż. Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. 2 domy W rezerwacji. Pozostał ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biesal

Biesal,warmińsko-mazurskie

16 000 000 zł3 317 m² 4 823,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:2 m²

Bajeczna posiadłość na dom seniora lub pensjonat turystyczny/ hotel w okazyjnej cenie Prezentujemy Państwu nieruchomość z doskonale usytuowaną lokalizacją budynku o powierzchni 3 317,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

424 744 zł47 m² 9 019,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Ogonki

Ogonki,warmińsko-mazurskie

365 000 zł20 m² 17 804,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu, położonego w sercu malowniczych Mazur, w miejscowości Ogonki, zaledwie 20 km od Giżycka. Nasza inwestycja usytuowana jest pomiędzy jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Białystok,podlaskie

714 000 zł51 m² 15 358,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Nowoczesny skrajny szeregowiec z dużym ogrodem i wyjściem do lasu - Białystok, bagnówka Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na spokojnym, kameralnym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł64 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowy apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polskie Drogi

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie na Ursynowie w pobliżu Metra Imielin Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

414 990 zł34 m² 12 365,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,59m2, które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

275 000 zł68 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w kamienicy w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 68.20 m2 składa się z: - 2 niezależnych pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

288 000 zł45 m² 6 385,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,10 m na os. Chopina w Stargardzie, ul. Jugosłowiańska. Drugie piętro w niskim bloku. Ustawne pomieszczenia, balkon i oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł26 m² 18 574,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przytulna, nowocześnie wykończona kawalerka przy ul. Pawła Włodkowica na Białołęce. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł42 m² 19 976,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w pięknej kamienicy na Starym Żoliborzu? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ul. Stanisława Wyspiańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

990 000 zł62 m² 15 968 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz wygodnego mieszkania w dobrze zagospodarowanej okolicy, a zarazem nieco dalej od miejskiego zgiełku? Oto alternatywa dla Ciebie - piękne mieszkanie na Klinach, z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia