dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

92 000 zł16 m² 5 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży garaż zewnętrzny (nie w hali garażowej), położony na Osiedlu Europejskim przy ul. Londyńskiej. Jest to pojedynczy, wydzielony garaż, oddzielony od sąsiednich lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Płaska

Płaska,podlaskie

140 000 zł1 890 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1890 m2 - Centrum miejscowości Płaska - 160 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1890 m2, położona w centrum turystycznej miejscowości Płaska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Garbno

Garbno,warmińsko-mazurskie

4 950 000 zł4 500 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:102 314 m²

Zespół dworsko- folwarczny na Mazurach. Nieruchomość z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym Zespół dworsko - folwarczny położony jest w północnej części wsi Garbno, w gminie Korsze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

748 600 zł79 m² 9 475,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz spokojnego, zielonego miejsca, ale z pełną infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum? To mieszkanie może Cię zaskoczyć. I speak English - contact me for assistance or to see.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł94 m² 8 164 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:73 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment środkowy o powierzchni ok 94 m, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

831 734 zł65 m² 12 815,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,90 m2 na 1 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cichawka

Cichawka,małopolskie

140 000 zł3 100 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 31 ar w miejscowości Cichawka koło Łapanowa. Działka z panoramicznym widokiem na okolicę i góry. Działka doskonale nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ujście,wielkopolskie

699 000 zł124 m² 5 647,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! ostatni wolny lokal! Na sprzedaż dom (lokal mieszkalny) w Ujściu - Wichrowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

593 499 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Skład mieszkania: sypialnia Salon z aneksem( możliwość wydzielenia kuchni) Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja zachód Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworzno,śląskie

1 050 000 zł370 m² 2 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o niepowtarzalnym klimacie, położony w sercu Jaworzna Śródmieściu przy ul.Wapiennej. Nieruchomość łączy styl lat 60. z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł97 m² 15 360,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Lokalizacja: przestronny bliźniak( połowa ) położony w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Krakowa, w Pychowicach. To idealne połączenie ciszy i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Roje

Roje,warmińsko-mazurskie

165 000 zł3 781 m² 43,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry zapraszam do zakupu działek w Naryjskim Młynie Naryjski Młyn i jego okolice oferują wiele atrakcji, przede wszystkim związanych z naturą i wodą. W okolicy można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 500 000 zł451 m² 16 629,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:222 m²

Nowoczesna nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 450m , zlokalizowana w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego. Dom w stanie deweloperskim, do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

2 100 000 zł86 m² 24 532,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż apartament 4 pokojowy w świetnej lokalizacji Gdańska - dzielnica Wrzeszcz ul. Joachima Lelewela. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 85,6 m składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczej okolicy Zaścianki. To idealne miejsce dla rodziny z dziećmi lub pary ceniącej sobie spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

500 000 zł56 m² 8 992,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,6 m2, położone na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z cegły z 1966 roku. Budynek znajduje się przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórna

Wieliszew,mazowieckie

1 599 000 zł315 m² 5 075,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Dzień otwarty! 17 stycznia ( sobota ) 2026 W godzinach 11.00-15.00 PREZENTACJE ODBĘDĄ SIĘ PO WCZEŚNIEJSZYM ZAREZERWOWANIU GODZINY, POZOSTAŁY WOLNE 11.45, 12.30, 13.15, 14.00 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Siemianowice Śląskie,śląskie

229 000 zł52 m² 4 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2, usytuowanego na 1 piętrze. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

789 925 zł55 m² 14 235,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania! Zamieszkaj w dworku. Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boguszewska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł29 m² 14 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

479 000 zł48 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie- II piętro - nowa cegła (2000 r.) - BACIECZKI- ok. 8 minut od Centrum Białegostoku. Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Rzeszów,podkarpackie

1 970 000 zł432 m² 4 560,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Przedstawiam ofertę budynku wolnostojącego przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie - budynek mieszkalny, 3 kondygnacje + poddasze, przystosowany do prowadzenia działaności gospodarczej, działka 12,34 ar ze.