dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 344 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 344 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

449 880 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 39,12 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł36 m² 11 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Twoje miejsce z ogródkiem w sercu Gorzowa! Marzysz o przytulnym mieszkaniu z własnym kawałkiem zieleni? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł73 m² 9 972,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

M i E S Z K A N I E Szukasz mieszkania na Jeżycach, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako świetna inwestycja? To dwupokojowe mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sejny

Sejny,podlaskie

240 000 zł191 m² 1 256,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż Dom z ogromnym potencjałem w Sejnach - piętrowy, z działką, budynkiem gospodarczym i użytkowym poddaszem! Powierzchnia użytkowa:142 m2. Dom położony na zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Dobrzeń Wielki,opolskie

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Dobrzeniu Wielkim! Budowa rozpoczęta! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkania ( łączna ilość mieszkań 8 ) w nowo budowanych budynkach w Dobrzeniu Wielkim. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Dworcowa

Łęczyca,łódzkie

17 000 zł250 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

e-mail. Rafał Sikorski e-mail. Jeśli poszukujecie Państwo miejsca do złapania oddechu , gdzie wśród zieleni spędzicie wolne chwile to ta alternatywa jest dla Was. Lokalizacja: rodzinne Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

473 225 zł41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Na sprzedaż przytulne, jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,15 m z balkonem 5,05 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł27 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

[rezerwacja] Apartament condo w hotelu Seaside Park Kołobrzeg gotowa inwestycja - 50 metrów do plaży Przedstawiamy apartament w jednej z najlepszych lokalizacji nad Bałtykiem To gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Partyzantów

Choroń,śląskie

139 000 zł4 333 m² 32,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 4333m2 położona na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

699 000 zł109 m² 6 408,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na kameralnym i zielonym Osiedlu Zielone Tarasy w Nowej Soli. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 179.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł61 m² 14 128,30 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Tylko W sdp nieruchomości! (eng) Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,80 m. Uwaga: niektóre zdjęcia pokazują przykładową wizualizację wnętrz po remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lebiedziew

Lebiedziew,lubelskie

265 000 zł13 133 m² 19,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 133 m²

Cena 265 000zł Na sprzedaż dom w cenie mieszkania nieopodal Terespola. Miejscowość Lebiedziew, gmina Terespol Cena 265 000zł Jednocześnie w niedalekiej odległości do Kodnia? (15 min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

275 000 zł26 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Umowa przedwstępna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w 4. piętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej 36a. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pojezierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł68 m² 13 976,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe, dwupoziomowe, 67,97 M2, garderoba, 2 balkony, taras, 2 miejsca postojowe, komórka lokatorska, krakowskie tarasy Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo jasne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

1 150 000 zł67 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Promocyjna cena tylko przez kilka dni. Tylko za gotówkę. Okazja. W świetnej lokalizacji w Dolnym Sopocie, blisko plaży i słynnego sopockiego molo warunki do realizacji najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł60 m² 13 707 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. Bez prowizji I bez pcc! teraz promocja Miejsce postojowe w cenie! W mieszkaniu: salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie Przedpokój Łazienka wc Taras Ogródek dodatkowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suwałki

Suwałki,podlaskie

497 000 zł510 m² 974,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2025 roku w stanie surowym zamkniętym - Suwałki osiedle Piastowskie (spokojna część Suwałk). Powierzchnia użytkowa domu: 98 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejowicka

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł64 m² 7 305,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

! nowa cena 469 000 pln! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,2 m , znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowego niskiego bloku położonego przy ulicy Maciejowickiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł52 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Gorąco polecam na sprzedaż bardzo ładne, w pełni rozkładowe, urządzone i umeblowane mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Różanej na Grabiszynie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 148 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

299 000 zł37 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest w fazie rezerwacji! Atrakcyjne Mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł78 m² 6 408,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w okolicy Galerii Turzyn, położone przy bocznej, spokojnej ulicy! W skład 77,86m wchodzi: - salon 19,6 m z wyjściem na balkon - pokój 19 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

476 000 zł66 m² 7 212,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow.66m2 położone na 6 piętrze składające się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom 200 m | Klecina | ul. Marcepanowa ogród 325 m , potencjał, świetna lokalizacja. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 200 m , położony w cenionej, zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybnik,śląskie

710 000 zł165 m² 4 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:244 m²

Rezerwacja! umowa przedwstępna! rezerwacja! umowa przedwstępna! Przedmiotem oferty jest poddany generalnemu remontowi dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 136 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Orzechowo

Orzechowo,warmińsko-mazurskie

209 000 zł3 936 m² 53,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu malowniczo położoną działkę nad jeziorem Szóstak w miejscowości Orzechowo. Działka o pow. 3.936 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

92 000 zł16 m² 5 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży garaż zewnętrzny (nie w hali garażowej), położony na Osiedlu Europejskim przy ul. Londyńskiej. Jest to pojedynczy, wydzielony garaż, oddzielony od sąsiednich lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Płaska

Płaska,podlaskie

140 000 zł1 890 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1890 m2 - Centrum miejscowości Płaska - 160 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1890 m2, położona w centrum turystycznej miejscowości Płaska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Garbno

Garbno,warmińsko-mazurskie

4 950 000 zł4 500 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:102 314 m²

Zespół dworsko- folwarczny na Mazurach. Nieruchomość z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym Zespół dworsko - folwarczny położony jest w północnej części wsi Garbno, w gminie Korsze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

748 600 zł79 m² 9 475,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz spokojnego, zielonego miejsca, ale z pełną infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum? To mieszkanie może Cię zaskoczyć. I speak English - contact me for assistance or to see.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł94 m² 8 164 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:73 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment środkowy o powierzchni ok 94 m, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

831 734 zł65 m² 12 815,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,90 m2 na 1 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cichawka

Cichawka,małopolskie

140 000 zł3 100 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 31 ar w miejscowości Cichawka koło Łapanowa. Działka z panoramicznym widokiem na okolicę i góry. Działka doskonale nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ujście,wielkopolskie

699 000 zł124 m² 5 647,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! ostatni wolny lokal! Na sprzedaż dom (lokal mieszkalny) w Ujściu - Wichrowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

593 499 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Skład mieszkania: sypialnia Salon z aneksem( możliwość wydzielenia kuchni) Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja zachód Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaworzno,śląskie

1 050 000 zł370 m² 2 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o niepowtarzalnym klimacie, położony w sercu Jaworzna Śródmieściu przy ul.Wapiennej. Nieruchomość łączy styl lat 60. z funkcjonalnością.