dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

560 000 zł72,60 m² 7 713,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ważne! Status mieszkania to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Cudzoziemcy mogą nabywać to prawo bez zezwolenia mswia. Rozkładowe i ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Dom w sercu natury Rychłocice | 100 m od rzeki Warty Na sprzedaż dom mieszkalny położony w miejscowości Rychłocice, gmina Konopnica, powiat wieluński, województwo łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł32 m² 26 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

<!-startfragment-> Nowoczesny apartament z dostępem do spa - Waterlane Island Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł43,79 m² 18 040,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie gotowe do odbioru! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,79 m , położone na szóstym piętrze nowoczesnej inwestycji. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł55,90 m² 3 917,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie Bytom ul. Jaronia Lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w kamienicy. W przyszłym roku budynek zostanie docieplony! Lokal mieszkalny po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł690 m² 371,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna Działka pod Twój Wymarzony Dom Spokój i Bliskość Rudy Śląskiej oraz Katowic. Marzysz o budowie własnego domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,30 m² 8 407,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Malczewskiego. Wyjątkowa lokalizacja jest wprost idealna dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł28,16 m² 12 784,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wykończonej kawalerki znajdującej się na trzecim piętrze kamienicy, wybudowanej w 1905 roku przy ul. Grobla, która obecnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 675 m² 190,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni: 2675 m2. - działka o pow. 1051 m2 - zadrzewiona - Działka o pow: 1624 m2 - zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł89 m² 2 134,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta sprzedaży części domu w zabudowie bliźniaczej. Dom położony w spokojnej wsi na Podlasiu. Całkowita powierzchnia domu to 89 m2, na którą składa się: - wiatrołap, - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50,09 m² 15 571,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dzwonić po godz. 16. Do sprzedaży rozkładowe, jasne, słoneczne (duże okna) mieszkanie 2 pokojowe, piętro 1 w bloku 4 piętrowym (cegła, lata 60-te) przy ul. Gabrieli Zapolskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł248,31 m² 6 842,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:735 m²

Idealny dom dla rodziny z pięknym widokiem na Park Oruński! okolica: dom położony jest na Górnej Orunii w bezpiecznej i cichej dzielnicy. Do posesji wiedzie prywatna ulica (zakaz ruchu).

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł10 100 m² 117,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt pod inwestycję usługową brzeźno K. Kostrzyna świetna lokalizacja | duży potencjał inwestycyjny Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,01 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł27 m² 17 407,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł17 501 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Aktualnie przekształcona na działkę rolną - możliwości ponownego przekształcenia na działkę przemysłową kl gleby IV iV stary opis Pod samym lasem Działka usługowa w części 2u -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 597 zł52,75 m² 9 262,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,50 m² 14 396,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50m2 położone w samym centrum Gdyni. Atuty: - posiada wiele możliwości aranżacyjnych -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 583 m² 125,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia z kompleksu 5 działek - o powierzchni 1583m2. Działki położone w miejscowości Borowa gmina Koluszki.

Szczegóły ogłoszenia

397 545 zł4 677 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy nieruchomość składającą się z kompleksu 3 działek o łącznej powierzchni 4677mkw. Teren znajduje się na wzgórzu z ładnym widokiem w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł30,15 m² 7 595,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 30,15 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kwiatkowskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,31 m² 12 109,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,31m2, położone przy ul. Wesołej we Wrocławiu, w bardzo bliskim sąsiedztwie Aquaparku, uniwersytetu Ekonomicznego, galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł46,60 m² 12 982,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie: na sprzedaż przytulne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 46,60 m2. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł70 m² 9 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w spokojnej części Rumi przy ul. Żwirki i Wigury. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł93 m² 16 978,49 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Reprezentacyjny lokal mieszkalny o powierzchni 93m2. Lokal z przeznaczeniem mieszkalnym lub na biuro, kancelarię, gabinet. Zlokalizowany na trzecim piętrze budynku Transatlantyk w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72,60 m² 8 195 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferuję przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, które łączy wygodę codziennego życia z doskonałą lokalizacją. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,24 m² 5 894,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przytulne mieszkanie z potencjałem, położone w wysokim bloku na 10 pietrze czeka na nowego właściciela. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - przytulnej sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł9 386 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlano-usługowo-rolną w miejscowości Wolica, gmina Łapanów, powiat Bocheński. Na sprzedaż duża działka o łącznej powierzchni 94 arów.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł951 m² 89,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana nr 1/11 o pow. 951m2 , z warunkami zabudowy, skrzynką energetyczną, wodą przy działce. Działka płaska , narożna, niezadrzewiona, na osiedlu nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 366 m² 126,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ma pow. 2366m2, przeznaczona jest w planie miejscowym w całości pod zabudowę jednorodzinną (wolnostojącą lub bliźniaczą), główne parametry z planu: - współczynnik zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 875 zł35,98 m² 20 702,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 35,98 m | ul. Rzeźnicza | Stare Podógrze | 1. piętro I bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,98 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Okalewo

Okalewo,kujawsko-pomorskie

500 000 zł47 786 m² 10,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej w miejscowości Okalewo w powiecie rypińskim w Gminie Skrwilno. Nieruchomość ma powierzchnię 4,7786 ha. W ewidencji gruntów działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł66 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone we Wrocławiu na osiedlu Gaj, przy ul. Orłowicza 20. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 500 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamowo, w okolicach Nowego Miasta. Nieruchomość usytuowana jest w wyjątkowo spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł116,21 m² 5 120,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dzień otwarty inwestycji w czwartek pomiędzy 16.00-18.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Inwestycja Osiedle Gródki mieszkanie 4/5 pokojowe |116,21| /1 miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mrówki

Mrówki,warmińsko-mazurskie

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piękny, klimatyczny dom Ant House nad jeziorem Tałty. Lokalizacja: na sprzedaż w pełni wyposażony dom położony w malowniczej miejscowości Mrówki, zaledwie kilka minut od Rynu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł999 m² 140,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 10ar, położona w III pasie zabudowy od drogi asfaltowej gminnej. Wymiary: szer. 28mx 34.5m Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

1 199 000 zł | Sprzedaż I Dom parterowy 160 m2 | Przypki | gm. Tarczyn gotowy dom! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! 0% prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41 m² 17 780,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośredników zapraszam z konkretnym klientem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na 9 pietrze w Gdańsku, dzielnica Żabianka ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,65 m² 8 976,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania po remoncie, położonego w dzielnicy Górna - w spokojnej i zielonej okolicy. Lokalizacja zapewnia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij