dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korzeniowskiego

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł70 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie blisko morza ul. Korzeniwskiego Gdańsk Brzeźno, 8 minut spacerem do morza - idealne na inwestycję lub do zamieszkania! Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

825 000 zł40 m² 20 676,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedaż bez prowizji! Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe na III piętrze z windą w sercu Kołobrzegu w pięknej części współczesnej zabudowy z panoramiczną windą.W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 122 650 zł133 m² 8 438,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

639 500 zł59 m² 10 778,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms Kameralna czteropiętrowa zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

399 000 zł52 m² 7 737,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,57 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku. Lokal wyróżnia się praktycznym układem pomieszczeń oraz przyjemną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Opole,opolskie

673 137 zł63 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 62,91 m2, składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśne Zacisze

Stara Wieś,mazowieckie

430 000 zł1 100 m² 390,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w świetnej lokalizacji w bliskim otoczeniu lasu na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Najlepszy rodzaj działki pod budowę domu - działka kwadratowa, strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Czarny Dunajec,małopolskie

124 140 zł6 207 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny w Czarnym Dunajcu o łącznej powierzchni 6207 mkw, obejmujący działki nr 2626/1, 2627 i 2628. Teren, płaski w kształcie prostokąta, o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł198 m² 4 949,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym. Wzorowany na projekcie z kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 560,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Karolewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

90 000 zł16 m² 5 791,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferuję samodzielny garaż o powierzchni 15,54 m , zlokalizowany w bloku na osiedlu Czyżkówko przy ul. Karolewskiej w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: powierzchnia: 15,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Białystok

Białystok,podlaskie

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż lokal w samym centrum miasta z przeznaczeniem na handel, usługi lub biuro. Lokal znajduje się w prestiżowym nowoczesnym biurowcu. Położony jest na parterze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

518 300 zł27 m² 19 175 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z 23% vat blisko centrum z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łomianki,mazowieckie

980 000 zł111 m² 8 863,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szukasz bezpiecznego i komfortowego mieszkania dla swojej rodziny? Cenisz sobie spokój i prywatność, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

850 125 zł61 m² 13 913,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w nowoczesnej willi miejskiej. PCC 0% Prowizja 0% Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, dookoła przeważa niska zabudowa, w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białystok,podlaskie

900 000 zł985 m² 914 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlana o powierzchni ok.1000m2, w ulubionej dzielnicy Białostoczek, w sąsiedztwie niskiej zabudowy, blisko Centrum. Teren objęty mpzp, przeznacza się pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

2 199 900 zł255 m² 8 625,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

To propozycja dla inwestorów oraz firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni komercyjnej w atrakcyjnej lokalizacji. Oferta dotyczy nowoczesnego lokalu użytkowego położonego w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

695 000 zł59 m² 11 779,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m na 1 piętrze przy ul. Fatimskiej, dzielnica Bieńczyce. Mieszkanie w dobrym standardzie z balkonem i ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

55 M, 2 pokoje , taras, 2010, zamknięte osiedle Dostępne od zaraz. Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, położone na drugim, ostatnim piętrze budynku w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bujaka

Bochnia,małopolskie

176 000 zł1 480 m² 118,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 14,8 ar - Bochnia, ul. Bujaka - tylko 4 km od centrum miasta! - Lokalizacja: bochnia, ul. Bujaka - Powierzchnia: 14,8 ar (nr działki 4144/11, obręb Bochnia-9) - Atrakcyjna cena: 176 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rudziniec,śląskie

580 000 zł102 m² 5 686,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom położony w malowniczej wsi Rudziniec, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Dom usytuowany jest w otoczeniu pięknych pól oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jędrzejów

Jędrzejów,świętokrzyskie

220 000 zł1 701 m² 129,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Atrakcyjna Działka z Gotowym Projektem Nowoczesnego domu parterowego z płaskim dachem w genialnej Lokalizacji! tylko U nas! kontakt Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

571 200 zł48 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopańskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł103 m² 7 281,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 78,2 m2 (103 m2 po podłodze), położone na 3. piętrze w budynku z 2005 roku. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gersona

Kraków,małopolskie

549 999 zł46 m² 11 881,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gersona (bieżanów Prokocim - 200m od skrzyżowania Bieżanowskiej i Wielickiej) Doskonale skomunikowana okolica (tramwaje i autobusy) Cicha i spokojna okolica blisko jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osada Ojców

Warszawa,mazowieckie

2 480 000 zł930 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate prezentuje 2 działki budowlane obok siebie o łącznej powierzchni 930 m2 przy ul. Osada Ojców na Pradze Południe ******* lokalizacja Nieruchomość położona nieopodal ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Policka

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł58 m² 10 109,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie z tarasem i garażem - Os. Lawendowe Wzgórze, ul. Policka Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 58,36 m2, położone na 1. piętrze budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamienna Góra,dolnośląskie

749 000 zł136 m² 5 502,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

To mieszkanie to połączenie elegancji i funkcjonalności w najlepszej lokalizacji: 3 minuty spacerem od Rynku, jeszcze mniej do pobliskich sklepów i punktów usługowych. Dwa balkony, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie po remoncie w zielonej i niezwykle dobrze skomunikowanej części Ursynowa. 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Trzebinia. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone w Trzebini. Mieszkanie wymaga remontu! Układ funkcjonalny: 2 pokoj e kuchnia łazienka przedpokój Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Maszkowska

Ozorków,łódzkie

215 000 zł2 035 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz dużej, uzbrojonej działki budowlanej w okolicach Ozorkowa ? Mam dla Ciebie alternatywę. Kontakt: tel. 728*145*436 e-mail: lokalizacja: boczki gmina Ozorków Zapraszam do zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

1 160 000 zł166 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

735 000 zł48 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na I piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal gotowy do zamieszkania - czysty i pachnący świeżością, więc remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł126 m² 12 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Nowa oferta na rynku. Duże ogrody około 260m2 Do sprzedaży dwa mieszkania w kameralnej inwestycji w Nowej Hucie przy ul. Zairkowej, w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich. Oferta dotyczy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

614 000 zł57 m² 10 753,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,10m2 zlokalizowane przy ulicy Architektów w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Białystok

Białystok,podlaskie

7 700 000 zł1 383 m² 5 567,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości w Białymstoku. Świetna lokalizacja, w obrębie miasta Białystok, a jednocześnie w sąsiedztwie lasu! Idealna oferta dla wszelkich przedsięwzięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Pogórze

Pogórze,śląskie

521 000 zł76 m² 6 842,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne apartamenty z dobrym dojazdem do Bielska-Białej! Idealne dla osób szukających wygody, bliskości do infrastruktury oraz terenów rekreacyjnych. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

823 809 zł67 m² 12 351 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66,70 m2 na 2 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zajezierze

Zajezierze,zachodniopomorskie

339 000 zł130 m² 2 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 853 m²

Prezentujemy państwu na sprzedaż nową ofertę przedwojennego domu wolno stojącego w Zajezierzu. Nieruchomość znajduje się w niewielkiej wsi w pobliżu lasu, nieopodal Jeziora Zajezierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.