dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 401 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gruszczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł73 m² 17 749,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Czteropokojowe dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż 73,24m2+15m2 na poddaszu, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1955 r., Mokotów, Służew. Mieszkanie po remoncie, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Białystok,podlaskie

495 000 zł41 m² 12 055,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Świętego Jerzego. Mieszkanie o powierzchni 41.06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Myszków,śląskie

345 000 zł145 m² 2 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Rezerwacja Prezentujemy Państwu przestronny, dwupiętrowy dom z możliwością zamieszkania przez dwie rodziny, położony w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Krótkiej. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rybnik

Rybnik,śląskie

200 000 zł1 461 m² 136,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1072 m , położoną w spokojnej i zielonej okolicy Rybnika - Kamienia. Szczegóły oferty: powierzchnia działki: 1072.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł46 m² 29 918,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Są adresy, które nie potrzebują reklamy wystarczy sama lokalizacja i renoma inwestycji. Nadmorski Dwór w Gdańsku-Brzeźnie to jedno z tych miejsc: budynek kameralny, zanurzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

858 876 zł75 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wici

Łódź,łódzkie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 45,13 m | 2 pokoje | Teofilów, ul. Wici | 4 piętro | 269 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełnym rozkładzie mieszkanie o powierzchni 45,13 m , zlokalizowane na niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Wołomin,mazowieckie

652 410 zł59 m² 11 018,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle katowicka - Nowoczesne, przestronne ( wysokość mieszkań to 2,88m! i funkcjonalne lokale mieszkalne przy ulicy Katowickiej w centrum Wołomina. Inwestycja obejmuje 52 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł53 m² 18 361,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58 m2, usytuowane na piętrze 8 z 8 w budynku z 2008 roku, przy ulicy Powstańców Śląskich 89a. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

3 640 000 zł242 m² 15 060 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2005

Sprzedam mieszkanie Warszawa Mokotów. Dwa połączone ze sobą lokale mieszkalne ( 132 ,3 i 109,4 mkw) dotychczas wykorzystywane w celach biurowych i tak zaaranżowane, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gronowo Górne,warmińsko-mazurskie

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknej działki położonej W gronowie górnym. Parametry: - pow. 2000m2 - przyłącze wodne z własnym licznikiem - prąd na sąsiedniej działce - mpzp 2u/mn, czyli zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Rybie

Stare Rybie,małopolskie

249 000 zł6 700 m² 37,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w gminie Limanowa! Oferujemy na sprzedaż grunt o powierzchni 6700 m w miejscowości Stare Rybie, w gminie Limanowa, tuż za granicą gminy Łapanów. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Katowice,śląskie

290 000 zł39 m² 7 493,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 38,7 m - Centrum Katowic, ul. Strzelecka Sprzedam przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone w samym sercu Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Karpacz,dolnośląskie

490 000 zł43 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone w Karpaczu przy ul. Emilii Plater, w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji u podnóża Karkonoszy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

790 000 zł103 m² 7 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedaży Dom Jednorodzinny dwulokalowy położony w okolicach Międzyborowa Dom o powierzchni 103 m2 usytuowany na działce 460m2. Nieruchomość w dobrej lokalizacji otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piastowska

Jawczyce,mazowieckie

1 560 000 zł1 200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 12 ar | Jawczyce | kameralne osiedle | media w drodze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12 ar, położona w Jawczycach w ramach kameralnego projektu 17 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Piastowska

Jawczyce,mazowieckie

8 372 000 zł6 440 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleksowy projekt inwestycyjny zlokalizowany w Jawczycach (gmina Ożarów Mazowiecki), w dynamicznie rozwijającej się strefie podwarszawskiej. Dokładna lokalizacja gps: 52.2046,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ustronna

Tychy,śląskie

408 000 zł52 m² 7 876,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osiedle U. ul. Ustronna Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,8m2 w bardzo spokojnej dzielnicy Tychów. Mieszkanie mieści się na osiedlu U, na 1 piętrze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 800 zł190 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Andaluzja

Piekary Śląskie,śląskie

199 000 zł43 m² 4 641,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,87 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Andaluzja w Piekarach Śląskich. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Białystok,podlaskie

658 000 zł78 m² 8 414,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestrzeń, komfort i zieleń za oknem - 78,2 m do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów, ma świetny układ i znajduje się w doskonałej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

570 815 zł38 m² 15 193,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Limitowana oferta specjalna rabat - 1400 zł/m lokale gotowe do odbioru kraków - Nowa Huta 0% prowizji Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni projektowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białorogi

Białorogi,podlaskie

375 800 zł3 758 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną (warunki Zabudowy - zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna). Lokalizacja: białorogi 3 km od Suwałk. Cena: 375 800.00 zł Powierzchnia działki 3758m2. Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 299 000 zł192 m² 6 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny parterowy dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok.200 m2 usytuowany na działce ok.1400 m2. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przepiórek

Tychy,śląskie

640 000 zł65 m² 9 891,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! 3 piętrowy, kameralny budynek ( tylko 17 mieszkań) ekspozycja: północno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pańki

Pańki,podlaskie

186 000 zł930 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę 930m2., w Pańkach, w Narwiańskim parku Narodowym. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białystok,podlaskie

735 000 zł54 m² 13 621,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 54m2, położonego na osiedlu Przydworcowe, zaledwie kilka minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Preczów,śląskie

590 000 zł280 m² 2 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Rezerwacja! Tylko w naszej ofercie. Idealny dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Przedstawiamy Państwu przestronny dom na sprzedaż, usytuowany w malowniczej miejscowości Preczów, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Augustów,podlaskie

330 000 zł51 m² 6 496,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferuję na sprzedaż przytulne i ciepłe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w Augustowie. Powierzchnia: 50,80m2. Szczegóły mieszkania: - 2 oddzielne pokoje, - 2 balkony, - wc razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panoramy Ślężańskiej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu mieszkasz ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł44 m² 13 446 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* niska zabudowa * Piękny widok * Faktory Annopol Na sprzedaż komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43.88 m , położone w nowoczesnym budynku na warszawskiej Białołęce. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klinkierowa

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł37 m² 20 405,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Włochy (nowy Raków) ul. Klinkierowa - na pograniczu dzielnic Włochy i Ochota 37 m2 | 2 pokoje | balkon | 2019r. | 2 piętro | miejsce parkingowe w garażu podziemnym +45tys. | pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kosów

Kosów,mazowieckie

1 575 000 zł212 m² 7 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni ok. 212 m2, położony w miejscowości Kosów (gmina Lesznowola), na dużej i ustawnej działce o powierzchni 1030 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kuriany

Kuriany,podlaskie

3 929 000 zł21 827 m² 180,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 21 827 m2 - Kuriany, tuż przy granicy Białegostoku Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną na sprzedaż, położoną w miejscowości Kuriany, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze, w spokojnej i zielonej okolicy. Opis mieszkania: 2 ustawne pokoje jasna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł84 m² 4 760,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Szanowni Państwo Do sprzedania stylowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 83,81 m na Białym Kamieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

1 330 000 zł102 m² 13 084 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Komfortowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, gotowe do zamieszkania w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na północy Wrocławia. Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się.