dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

1 699 000 zł144 m² 11 783,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego położonego w Łazach (gm. Lesznowola) na granicy z Magdalenką Dane techniczne: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okulickiego

Tarnów,małopolskie

279 000 zł72 m² 3 848,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferujemy do sprzedania oddzielne mieszkanie w domu jednorodzinnym w Tarnowie przy ul. Okulickiego. Nieruchomość o łącznej powierzchni 147 m położona jest na 1 piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeleniowska

Kielce,świętokrzyskie

690 000 zł54 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54m2 w nowoczesnym kompleksie budynków na os.Uroczysko, nad Zalewem Kieleckim. Mieszkanie ciepłe i widne, ekspozycja okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

1 890 000 zł130 m² 14 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu unikatowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 130 m2, wybudowany w 2016 roku, posadowiony na przestronnej, doskonale zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

485 000 zł46 m² 10 543,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem - Gliwice, osiedle Parkowe, ul. Kozielska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Astrów

Knurów,śląskie

785 000 zł131 m² 5 992,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

10 000 W dół! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący typu stodoła z antresolą , zlokalizowany w spokojnej częśći Knurowa, przy ul. Astrów. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł32 m² 15 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk ul. Kazimierza Porębskiego Na sprzedaż przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,5 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylany

Kobylany,małopolskie

949 000 zł279 m² 3 406,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę z rozpoczętą realizacją nowoczesnego domu jednorodzinnego, zlokalizowaną w Kobylanach pod Krakowem, tuż przy malowniczej Dolinie Kobylańskiej To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł50 m² 10 715,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 50 m | Grunwald | ul. Izaaka Newtona Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane na parterze 10-piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cinciały

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż wystawiam mieszkanie 2-pokojowe, wysoki parter w bardzo dobrej lokalizacji, jest ono w pełni rozkładowe czyli osobno z korytarza jest wejście do każdego z pomieszczeń. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 900 zł35 m² 11 531,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! Rezerwacja! Szukasz kompaktowego, jasnego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej, zielonej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta może być idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

342 860 zł28 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna kawalerka o powierzchni 27.65 m + ogródek 18.10 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. Przemyślany układ pomieszczeń, otoczenie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł56 m² 6 755,79 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na czwartym piętrze 8-piętrowego budynku na osiedlu Górczyn. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

548 000 zł57 m² 9 563,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z loggią | Wrocław - ul. Kiełczowska najważniejsze fakty: cena: 548 000 zł Powierzchnia: 57,30 m + piwnica i schowek Liczba pokoi: 3 Piętro: 9/10 (blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

490 000 zł9 200 m² 53,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka usług hotelarskich. Do usług takich zalicza się hotel, motel, zajazd, zespół domków rekreacyjnych, przyczep campingowych, kamperów, camping.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Kraków,małopolskie

999 990 zł49 m² 20 408 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

English below Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum miasta - przy ul. Małej (boczna od Zwierzynieckiej). Nieruchomość: pow. mieszkania 49 m2 + 8m2 piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

521 000 zł52 m² 9 980,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

!rezerwacja! Sprzedam słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,20m2, zlokalizowane w Rumi na zamkniętym monitorowanym osiedlu rumia park przy ulicy Kosynierów. To osiedle, które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł42 m² 10 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem idealne na start lub pod inwestycję Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

361 768 zł41 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z ogródkiem! Osoba kupująca nie płaci pcc, a ni prowizji! Inwestycja znajduje się w nowoczesnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł25 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

1 300 000 zł2 900 000 m² 0,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka hotelowa nr ewid. 326/59 Nr działki 281003_2.0009.326/59, Działka powstała w wyniku podziału działki 326/9, dla której założona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

14 500 zł221 m² 65,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gotowy lokal biurowy do wynajęcia - artefakt, ul. Wielka, wrocław Do wynajęcia gotowy, w pełni wykończony lokal biurowy zlokalizowany w prestiżowym budynku artefakt przy ul. Wielkiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

599 000 zł45 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 45 mkw. położone w zielonej okolicy na Piaskach Nowych przy ul. Łużyckiej. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 1/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł60 m² 11 576 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe ul. Grabiszyńska - odnowiona kamienica. Metraż: 60,47 m Salon: 18,93 m - przestronna strefa dzienna z możliwością aranżacji według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Tychy,śląskie

699 000 zł74 m² 9 458,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,60 m , położone na osiedlu O przy ul. Jaracza w Tychach. Budynek i mieszkanie - lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

274 000 zł36 m² 7 611 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz kawalerki, która połączy wysoki standard z funkcjonalnością idealnej na Twój start lub jako pewna inwestycja pod wynajem? To właśnie ta Alternatywa może być Twoim strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł78 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 78-metrowe mieszkanie położone przy ul. Pychowickiej w Krakowie, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - tuż przy Zalewie Zakrzówek i nowym kampusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cisowa

Wasilków,podlaskie

391 780 zł1 031 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wasilków, dolina Cisów, atrakcyjne działki budowlane 1031 m2, plan miejscowy Polecamy działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Dolinie Cisów w Wasilkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Lębork,pomorskie

399 000 zł104 m² 3 836,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 104 m , położone w kameralnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Białystok,podlaskie

1 290 000 zł90 m² 14 381,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienicę położoną w samym centrum Białegostoku, z gotową koncepcją rozbudowy. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, z dostępem do miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

702 900 zł66 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin największa okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj zapisz się na spotkanie już dziś. - najbezpieczniejsze osiedle W lublinie - W Budynku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

998 000 zł100 m² 9 967,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Emmerson prezentuje: nową inwestycję deweloperską na południu Krakowa - domy w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej architekturze, w pełni energooszczędne. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł42 m² 8 279,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia Parter, dwa pokoje, 41 m2, 345 000 zł Mieszkanie jest po generalnym remoncie : - Zostały wymienione okna na nowe - Na podłogach położone są nowe panele -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Łódź,łódzkie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie 58 m z balkonem | 1 piętro Pełna własność Lokalizacja: spokojna okolica, tylko 700 m od Manufaktury Układ: rozkładowe, 3 pokoje + osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piękna

Nowy Cygów,mazowieckie

970 000 zł8 490 m² 114,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Cygów Nowy w gminie Poświętne Działka o łącznej powierzchni 0.8590 ha, która składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Chwaszczyno,pomorskie

950 000 zł269 m² 3 527,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:743 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z częścią przeznaczoną pod nieuciążliwą działalność gospodarczą w Chwaszczynie przy ul. Sienkiewicza. Lokalizacja Chwaszczyno to wieś kaszubska, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

718 561 zł60 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Przedpokój Łazienka Duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji - Mamy dla Ciebie ofertę! Opis nieruchomości: powierzchnia: 45 m Rok budowy: 2005 Piętro: 3 z 4 (w bloku z cegły).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przyszowska

Gliwice,śląskie

1 193 800 zł2 540 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje na sprzedaż 2 działki 812 i 814 o łącznej powierzchni 2540 m2. Jest możliwość wybudowania 6 szeregówek na chwilę obecną. Mpzp pozwala też na zabudowę jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

973 180 zł37 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyłączną ofertę sprzedaży mieszkań w Śródmieściu Gdańska w nowo powstającej kamienicy, przy ulicy Angielska Grobla. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 229 000 zł74 m² 29 919,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w apartamencie w otoczeniu Parku im. Ronalda Reagana, zaledwie 200m od piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży.