dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Rynek pierwotny

790 000 zł60,12 m² 13 140,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania. I są mieszkania, do których chce się wracać. Ta 3-pokojowa przestrzeń o powierzchni blisko 60 m z prywatnym ogrodem 73 m to idealna alternatywa dla segmentu - bez.

Szczegóły ogłoszenia

344 600 zł25 m² 13 784 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ustawnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 24 m , położonego na 9 piętrze w bloku przy ulicy Waszyngtona 14.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 182 m - ultraniska emisyjność, nowoczesne technologie, działka 1500 m - świebodzice-ciernie Cena: 1 499 000 zł - do negocjacji Najważniejsze atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 999 000 zł450 m² 6 664,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż Energooszczędny Dom jednorodzinny w dzielnicy Szczecin - Północ. Nieruchomość wybudowana w 2016r. ma powierzchnię 282m2 i została posadowiona na działce 1050m2. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł56,63 m² 8 458,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 56,63m2 (3 pokoje) z balkonem oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania do remontu Z możliwością zakupu garażu atrakcyjna lokalizacja, i piętro Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

1 180 000 zł108 m² 10 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament o pow. 108 m2 w Centrum miasta na 3 piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Andersa Na powierzchnię nieruchomości składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 000 zł50 m² 14 660 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Osiedle Piastów | I piętro | Balkon | Brak prowizji i pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 380 zł9 988 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny w atrakcyjnej lokalizacji, przy zjeździe z autostrady A2. Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Otusz, 4 km od Buku i ok. 30 km od centrum Poznania. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł45 m² 19 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na morze w Dziwnowie inwestycja, która zarabia i zachwyca! Marzysz o własnym miejscu nad Bałtykiem, gdzie poranna kawa smakuje lepiej dzięki szumowi fal,.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 000 zł1 015,20 m² 5 368,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 053 m²

Na sprzedaż: obiekt usługowo-handlowy z częścią mieszkalną w centrum Płońska - idealna inwestycja z potencjałem komercyjnym i mieszkaniowym! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kłębowiec,zachodniopomorskie

48 720 zł696 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka (546/10) o powierzchni 696 m położona w urokliwej miejscowości Piława (powiat wałecki), tuż przy rzece Piławka. Działka jest płaska, co ułatwia jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł126,02 m² 13 093,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kraków Dwupoziomowy apartament z dużym potencjałem aranżacyjnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 126,02 m2, zlokalizowane na 4 i 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł215 m² 4 413,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości **brenno, przy ul. Leszczyńskiej**. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu, 1 piętro, dwa balkony! nowsze budownictwo. Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł2 257 m² 118,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż przepiękną działkę budowlaną nad stawem, przegrodzonym groblą, położoną w malowniczej miejscowości Marcinkowo, zaledwie kilka minut od centrum Mrągowa. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł55 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ultra nowoczesny i komfortowy pod każdym względem apartament 55 m | 3 pokoje | ogródek 40 m | garaż | ul. Warszawska 109 - Białystok Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 007 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: unikalna, zalesiona działka z linią brzegową jeziora Wierśnie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę z ponad 80-metrową linią brzegową malowniczego jeziora Wierśnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł90 m² 4 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 035 m²

Dom murowany w miejscowości Wyrąb 3 km od Sokołowa Podlaskiego. Powierzchnia działki 3035m2, wymiary ok 35x75m - zlokalizowana przy drodze asfaltowej Sokołów Podlaski - Jabłonna Lacka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł366 m² 9 289,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek magazynowo-biurowy oraz duży dom na działce w Baranowie k. Poznania. Lokalizacja: baranowo, ul. Nowina 6, gmina Tarnowo Podgórne (powiat poznański) Powierzchnia działki: 2 763 m Dom.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł7 192 m² 25,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja -na sprzedaż działka rolna Powierzchnia 7192 m2. położona jest w obrębie 9 Karsznice, księga wieczysta Nieruchomość niezabudowana ,oznaczona jako działka 35/1 Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3 działki po 1000 m w Jarużynie nieopodal terenów leśnych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym | 36,83 m | Katowice - ul. Kołobrzeska | 249 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

199 000 zł882 m² 225,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Estaton, przedstawiamy działkę położoną w Tyczynie przy ul. Lasek Warunki zabudowy: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego - prawomocna decyzja Opis: powierzchnia: 8,8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł2 025 m² 3 407,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjna w sse euro-park Mielec - Tuszów Narodowy English below Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowo-produkcyjny, położony w Specjalnej Strefie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - 180 m2, działka 650 m2, sierakowice Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 023 m² 83,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, malowniczo położona działka budowlana w miejscowości Parsów. Działka o powierzchni 1023 m , w kształcie prostokąta, o wymiarach 22x54, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne, dwupokojowe mieszkania do wprowadzenia, dwie szafy, w pełni wyposażona oddzielna kuchnia, do przystanku pkp 4 min, do autobusu 3 min, blisko sklep spożywczy i galeria.Kuchnia 8m,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł990 m² 353,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mega działka wyjątkowa oferta na sprzedaż! Ksawerów, ul. Pomorska Cena: 350 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 990 m . Wymiary działki: ok. 20 m x 50 m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,09 m² 15 766,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, bieńczyce, os. Jagiellońskie 28 oferta na wyłączność Klimatyzowane mieszkanie 2 - pokojowe, o powierzchni 36,09 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 776 603 zł105 m² 16 920,03 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 060 zł34,79 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 756 m²

Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem, ul. Wola Żytowska Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, stawem i strefą relaksu Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 200 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Tarnówku, gmina Goleniów przy drodze asfaltowej pięknie obsadzonej starymi dębami. Działka ma wydane warunki zabudowy. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł753 m² 289,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować piękną, widokową działkę położoną w miejscowości Glinka o powierzchni 753m2m2 na szczycie góry Smereków Wielki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 117 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna diałka budowlana na sprzedaż; działka w Ciechocinku z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta dotyczy budowy domu modułowego W konstrukcji szkieletowej drewnianej na działce o powierzchni 3000m2 w miejscowości Markowy Wygon (kolonia wsi Poczopek), gm. Szudziałowo,.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł40 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę na wyłączność For English below Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6 (ostatnim) piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł17,40 m² 11 436,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż w Skierniewicach, ul. Reymonta 16 oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 17,40 m , położony w doskonale znanym pawilonie handlowo-usługowym przy ul. Reymonta 16.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł645 m² 6 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Na sprzedaż: obiekt inwestycyjny funkcjonujący hostel | 650 m | 32 pokoje | parking | Bielawy, bydgoszcz Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem, aktualnie.