dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cedrowa

Warszawa,mazowieckie

1 649 000 zł1 240 m² 1 329,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy, która jednocześnie zapewnia pełne możliwości inwestycyjne? Ta nieruchomość to wyjątkowa propozycja dla inwestora, dewelopera lub osoby marzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mołowiste

Mołowiste,podlaskie

1 200 000 zł330 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom mieszkalny murowany, 3 kondygnacje w wysokim standardzie nad jeziorem Serwy Mołowiste, nad Serwami gmina Płaska, powiat augustowki - czyli Twoje nowe miejsce na spokój, sielankę i poranne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedażny w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w wieżowcu przy ul. Marysińskiej. Nieruchomość o powierzchni 46,55 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

577 700 zł34 m² 16 991,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia sprzedaż Z wyposażeniem , sprzętem agd i rtv ***ok.20min. do stacji metra *** Białołęka ul. Marii Callas 16a ok 200m. od ul.Verdiego MIESZKANIE 2 pokojowe 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł46 m² 12 717,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do kupienia 2 pokojowe mieszkanie 46 m2, piętro 3/10 z windą w budynku z 1975r., Targówek Bródno. Gotowe do zamieszkania po ewentualnej modernizacji i odświeżeniu. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

640 000 zł143 m² 4 467,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:895 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż - kilka minut jazdy od Białegostoku. Dom w stanie surowym zamkniętym na nowo budowanym osiedlu domów jednorodzinnych, zlokalizowany w gminie Wasilków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 308 520 zł134 m² 9 744,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 639 000 zł360 m² 4 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż solidnie wybudowany i bardzo dobrze utrzymany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 360 m2 (pow. użytkowa 327 m2), położony w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Biesak

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł70 m² 3 917,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta dotyczy mieszkania 3 pokojowego oraz działki o powierzchni 660 m.kw. Jest to 1/3 większej nieruchomości, w skład której wchodzi 3 mieszkaniowy budynek oraz działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łaszkiewicza

Kraków,małopolskie

785 000 zł42 m² 18 690,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie ulicy Mogilskiej. Mieszkanie: - salon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

728 726 zł48 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Inwestycja dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena obowiązująca w styczniu 728 700zł zamiast 757 700zł Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

559 000 zł82 m² 6 775,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:34 m²

Promocja -50 000 zł! Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej. Inwestycja oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Częstochowa,śląskie

455 000 zł61 m² 7 483,55 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przemyślany układ, dwustronne doświetlenie i spokojną, zieloną okolicę, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Woźniakowski Nieruchomości prezentuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Klonowa

Rosanów,łódzkie

599 000 zł126 m² 4 753,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 985 m²

Szukasz swojego miejsca w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku ale z dobrym dojazdem do miasta? Ten dom w Rosanowie to propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

820 000 zł127 m² 6 443 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Duże 4/5-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina ul. Kaszubska Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 127,27 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł34 m² 14 035,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,2 m2, położone na Gądowie przy ul. Kwiskiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat '70 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

580 750 zł73 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, przestronne i doskonale zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,6 m2 Mieszkanie położone jest na III piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzyneckiego

Częstochowa,śląskie

254 000 zł46 m² 5 545,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne umiejscowione mieszkanie, niedaleko Politechniki Częstochowskiej - ul. Gen. Jana Skrzyneckiego, dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Rozkładowy układ daje nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

572 000 zł64 m² 8 988,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ofertą sprzedaży są 3 pokoje na os. Majowym z widokiem na Puszczę Bukową. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze niskiego bloku. Okolica bardzo cicha i spokojna. W okolicy wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

790 000 zł85 m² 9 273,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży dwupoziomowych apartamentów z ogródkami na nowo powstającym, kameralnym osiedlu położonym w Łodzi przy ul. Rumuńskiej, nieopodal ulic Pojezierska / Włókniarzy /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zegrze

Zegrze,mazowieckie

870 000 zł109 m² 7 981,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:906 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z działką o powierzchni 906 m2. Przepiękne tereny mieszkaniowe z bliskim dostępem do Jeziora Zegrzyńskiego. Położenie blisko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 750 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Ogrodowa 16 to kameralne osiedle składające się z 8 budynków w zabudowie szeregowej, położone w podwarszawskiej miejscowości -józefosławiu! Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Michałowice

Michałowice,małopolskie

860 000 zł134 m² 6 418 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Jeśli szukasz domu z garażem w spokojnym, zielonym otoczeniu, to ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 549 200 zł148 m² 10 467,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Szukasz czegoś blisko lasu, ale jednak wśród ludzi? Sprzedajemy gotowy do odbioru segment Z ogrodem. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom wykonany z wysokiej jakości, sprawdzonych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 300 000 zł202 m² 21 287,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal na wrocławskim Rynku o powierzchni ok 202 m2. Po szczegóły zapraszam do kontaktu. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę L. 6285 tel. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 236 380 zł8 294 m² 269,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 8294 zlokalizowana przy ul. Cedrowej w miejscowości Czarny Las k/grodziska Mazowieckiego. Aktualne pozwolenie na budowę. Domy dwu lokalowe na każdej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lublin,lubelskie

692 340 zł66 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchonosci! Bez Podatku pcc! Możliwość skorzystania z kredytu bez wkładu własnego! zysk przy dalszej odsprzedaży na każdym mieszkaniu to minimum 100 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Poznań,wielkopolskie

2 491 033 zł86 m² 28 905 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament W niepowtarzalnej I luksusowej inwestycji aura W poznaniu Duże dwa tarasy | Zielona elewacja oczyszczająca powietrze | Prywatne spa & Wellness | Concierge | Blisko Warty, cytadeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 800 zł190 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

532 504 zł36 m² 14 804,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam na sprzedaż wygodne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,97 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, należącego do osiedla Viva Piast. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Dolny Mokotów, przy ulicy ul. Bobrowieckiej. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 900 zł29 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż przytulne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 28,7 m , zlokalizowane na parterze kameralnej kamienicy z lat 30. XX wieku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

788 911 zł74 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z czteropokojowym mieszkaniem o powierzchni 73,73 m2, mieszczącego się na czwartym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupie

Słupie,podlaskie

1 390 000 zł305 m² 4 552,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Wyjątkowy Dom z Duszą w Otulinie Natury 12 km od Suwałk miejscowość Słupie. Gotowy do zamieszkania. Cena: 1 390 000 zł Marzysz o przestrzeni, ciszy i wygodzie życia blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Zalesiany

Zalesiany,podlaskie

1 400 000 zł10 400 m² 134,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę budowlano - rolną w miejscowości Zalesiany koło Białegostoku. Działka posiada wydane warunki zabudowy na 2 budynki jednorodzinne, częściowo znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

3 685 000 zł194 m² 18 994,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:396 m²

W willowej części kurortu, w Górnym Sopocie, przy ulicy Armii Krajowej znajduje się ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej obecnie przeznaczony na wynajem długoterminowy. Dom od 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nieborzyn

Nieborzyn,mazowieckie

99 000 zł5 500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka posiada warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego. Cena do negocjacji