dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Radonie

Radonie,mazowieckie

1 889 900 zł178 m² 10 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 690 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w miejscowości Radonie, w otoczeniu zieleni i ciszy, idealny dla osób ceniących przestrzeń, prywatność oraz nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szopinek

Szopinek,lubelskie

335 000 zł16 952 m² 19,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, pięknie położona działka budowlano-rolna, o powierzchni prawie 1,7ha! Szopinek - wieś położona na wschód od Zamościa; do rynku dojedziemy w zaledwie 10min. Autobus miejski linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ślesin

Ślesin,wielkopolskie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom na sprzedaż Teodorowo k. Ślesina Lokalizacja: teodorowo, w pobliżu Ślesina Cena: 1 250 000 zł Powierzchnia domu: około 220 m Powierzchnia działki: 20 ar Garaż: na 3 auta Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Ciasne,podlaskie

469 000 zł1 600 m² 293,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w malowniczej, zielonej okolicy? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Oferują na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny o powierzchni 1.600m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

693 891 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedno z ostatnich mieszkań ( z 4)! 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie 53,79m świetny układ z balkonem gotowe do zamieszkania! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

829 000 zł117 m² 7 099,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dobrzeń,dolnośląskie

259 000 zł2 000 m² 129,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w cichej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Te działki w Dobrzeniu łączą spokój natury z wygodą komunikacji. Wymiary działek: działka 1 28m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

269 000 zł33 m² 8 188,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie w Przemyśl, ul. Paderewskiego. Nieruchomość funkcjonalna i słoneczna o powierzchni 32,85 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydzowa

Łódź,łódzkie

259 000 zł38 m² 6 762,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 38,30 m - Łódź, ul. Rydzowa 23, 2 pokoje, 8. piętro, balkon! Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,30m , położone w Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Elblągu, na Osiedlu Nad Jarem. To lokalizacja ceniona za doskonałą infrastrukturę oraz bardzo dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

1 625 900 zł71 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Elegancki apartament W inwestycji jaśkowa dolina invest komfort Inwestycja Jaśkowa Dolina | Gdańsk Wrzeszcz Górny | Ogród z widokiem na las | Po remoncie | Ponadczasowa klasyka | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

649 000 zł56 m² 11 632,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, jasne i po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i z dużym balkonem, znajdujące się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 62 m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku 11 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kręta

Mikołów,śląskie

750 000 zł19 835 m² 37,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupujacy nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * bez sąsiadów * przepiękne otoczenie pól i lasu (bez możliwości zabudowy w sasiedztwie) * media prąd, woda i gaz * dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 003 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł59 m² 14 365,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Gdańsk Zaspa 59m2, winda, piwnica, 2 miejsca w hali, siłownia, duży balkon Bezpośrednio od właściciela - brak prowizji Sprzedam mieszkanie inwestycyjne 59,1 m , 5 niezależnych pokoi, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł30 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! rezerwacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Groszowa

Zgorzelec,dolnośląskie

3 880 000 zł7 760 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka O pow. 7760 M2, tereny produkcji, usług, zgorzelec! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 7760 m2, obejmującą tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chełmica Mała

Chełmica Mała,kujawsko-pomorskie

779 000 zł200 m² 3 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200m2, usytuowany na ogrodzonej i pięknie zagospodarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

480 000 zł39 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w samym sercu Grodziska Mazowieckiego. Idealna propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m z prywatnym ogrodem. Mieszkanie znajduję się przy ul. Lwowskiej z świetnym dojazdem do centrum miasta. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

460 000 zł39 m² 11 846,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,83 m2 położone na nowoczesnym osiedlu Węglinek, usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2017 roku z windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

780 000 zł39 m² 20 181,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,65 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

5 999 000 zł30 815 m² 194,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zachodnie okolice Wrocławia - grunt inwestycyjny Polecam do sprzedaży grunt inwestycyjny - 10 działek z drogą wewnętrzną. Działki o powierzchni około 3000m2 każda , dojazd oświetloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szumiących Traw

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł58 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.89m2 usytuowane na 2.piętrze w 2.piętrowym bloku bez windy na osiedlu z 2003 roku przy ulicy Szumiących Traw 4. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

3 900 000 €10 000 m² 390 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks z budynkami magazynowo-biurowymi i płacami składowymi w Sosnowcu na sprzedaż! Nie pobieramy prowizji! Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł87 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, |najwyższe piętro| |duża prywatność| |przestronne mieszkanie| |zamykany niezależny garaż| opis mieszkania Niezwykle przestronne oraz widne mieszkanie o metrażu 87,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł43 m² 11 524,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 43m świetna lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Bezkonkurencyjna lokalizacja przy węźle przesiadkowym Poznań - Junikowo - Szybka komunikacja samochodowa, autobusowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m kwadratowych + 2.9 m piwnica. Mieszkanie znajduje sie na 4 pietrze w bloku 4 pietrowym,kuchnia,łazienka z balkonem i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Kutno,łódzkie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie własnościowe do małej negocjacji w Kutnie,dobra lokalizacja,blisko sklepy,mieszkanie częściowo odremontowane.Więcej inf :  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaszowice

Jaszowice,dolnośląskie

237 000 zł1 390 m² 170,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kobierzyce, południowe okolice - Jaszowice, działka budowlana o powierzchni 1390 m2, kształt prostokąta wymiarach 37mx 37m, teren płaski. Działka położona w sąsiedztwie istniejącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł37 m² 14 832,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy z bardzo dużym balkonem, położony na 3 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Radzymin

Radzymin,mazowieckie

1 349 000 zł100 m² 13 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Perła pod Warszawą! Elegancki, nowoczesny Dom 100m ze stylowym charakterem w Radzyminie Zapraszam do wyjątkowej nieruchomości, gdzie luksus spotyka się z funkcjonalnością. Ten piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

449 568 zł36 m² 12 488 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z przyzwoitym metrażem. Cena za metr kwadratowy jedyne 12 488 zł jedna z najlepszych ofert w inwestycji. Nie płacisz prowizji. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

751 692 zł51 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ani podatku pcc W ofercie biura inne lokale W tej inwestycji zapraszamy do kontaktu I zapoznania się Z pełną ofertą Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,79 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedlowa

Łubiana,pomorskie

339 900 zł66 m² 5 141,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - tylko 6 km od Kościerzyny! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,11 m położone na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowanego na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

857 000 zł45 m² 19 206,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym tarasem , położone na parterze siedmiopiętrowego budynku z windą z 2019 roku na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suwałki,podlaskie

548 000 zł73 m² 7 506,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam jasne, zadbane i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73 m2, położone na 2 piętrze eleganckiego bloku. Cena 548 000.00 zł do negocjacji. Rozkład pomieszczeń: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ożarowska

Warszawa,mazowieckie

368 000 zł19 m² 19 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 19 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - pokoju Sypialnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszewo

Miłoszewo,pomorskie

799 999 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Urokliwy dom w sercu Kaszub - 70 m na ogromnej działce 1300 m z widokiem na Jezioro Miłoszewskie! Jeśli marzysz o miejscu, w którym każda poranna kawa ma smak ciszy, natury.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij