dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

480 000 zł49,20 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Idealnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie w bloku z nową windą. Jasne, słoneczne i bardzo ustawne pomieszczenia o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł172 m² 4 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w atrakcyjnej lokalizacji - Radom, zamłynie. Oferuję Państwu wolnostojący, dwukondygnacyjny dom z podpiwniczeniem o powierzchni 172 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł110 m² 9 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowo ekonomiczny i zadbany dom z 2012 roku, położony w miejscowości Kulin (gm. Środa Śląska). Dom znajduje się w nowej części wsi, przy bocznej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł330 m² 2 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:709 m²

Szukasz przestrzeni, wygody i solidnej nieruchomości, do której wprowadzasz się bez dodatkowych remontów? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, dużej działce i nowoczesnych rozwiązaniach?.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł39,76 m² 9 255,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 39,76 m2, usytuowana na 3 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł51,53 m² 9 062,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szubin! to tylko 15min s5 od Błonia! Jeśli to czytasz, to znaczy, że coś Cię zaintrygowało Welcome to the Szubin. Masz teraz dwa scenariusze do wyboru jak Neo w Matrixie, ale bez jedzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Września,wielkopolskie

245 000 zł45,70 m² 5 361,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal z niezależnym wejściem położony we Wrześni przy ul. Warszawskiej. Szerokie możliwości aranżacyjne - parter, niezależne wejście z zewnątrz, duże.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 000 zł25 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny dla developera pod zabudowę 4 lokalową O powierzchni 2,5 ha Działka o wymiarach 27x750 m, dojazd drogą gminną, w drodze wszystkie media miejskie. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł34,35 m² 22 125,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Sprzedam unikatowy apartament z bezpośrednim widokiem na Motławę, jedyny taki mały z widokiem na Motławę i Stare Miasto Gdańsk, piękny unikatowy widok., ostatni! 10minut na piesze do.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33m , zlokalizowanego w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 880 zł41,69 m² 12 422,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Z ogródkiem, 10 min do centrum. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,30 m² 4 856,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Układ: - dwa niezależne, ustawne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł6 966 m² 42,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z wz - Częstochowa, ul. Szparagowa - 6 966 m - usługi + produkcja + mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł1 218 m² 274,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1218m2 Doskonały dojazd od Warszawy ,łodzi, katowic oraz Grodziska Mazowieckiego. W pobliskiej Żabiej Woli sklepy, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej 146m2 znajdujący się w dzielnicy Szeroka w Jastrzębiu-Zdroju na działce o pow. 561m2. Nieruchomość składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł485 m² 4 121,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 240 m²

Lokalizacja: gmina Kąty Wrocławskie | Sadowice, metraż: 485,15 m powierzchni użytkowej domu, zabudowa: rezydencja wolnostojąca z poddaszem użytkowym oraz dodatkowym budynkiem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł822 m² 71,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 9 działek budowlanych - Żychce, blisko jeziora Na.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł2 151 m² 85,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2151m2 , położoną w miejscowości Wyrazów (gmina Blachownia); działka w kształcie prostokąta, szerokość od wjazdu 13m, następnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł11 100 m² 179,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu dwóch działek położonych w Gliwicach - Brzezince w okolicy ulicy Kozielskiej trzecia linia zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 6065m2, nr 420 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł34,83 m² 27 275,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie - 19 dzielnicy. Lokalizacja mieszkania jest jego ogromnym atutem. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł94 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim - gotowy, żeby urządzić go dokładnie po swojemu. Bliźniak znajduje się w miejscowości Gniechowice, zaledwie 15 min do.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł1 050 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka w miejscowości Przyjaźń lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Przyjaźń, w gminie Żukowo, powiecie kartuskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł11 483 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka we Wrocławiu o powierzchni 1,1483 ha, objęta mpzp. Psie Pole, kowale, okolice ul. Rycerskiej/zielnej. W planie m.in.: gastronomia, rozrywka, kempingi, drobne usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł110,40 m² 6 240,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

W sprzedaży szeregówka o funkcjonalnym układzie, z garażem w bryle budynku, oddawana w stanie surowym zamkniętym w III kwartale 2024r. Szeregówka o powierzchni 110,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł129,13 m² 6 698,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny dom o powierzchni około 130mkw wybudowany w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim blisko gór położony w malowniczej miejscowości Kozy, przy spokojnej ulicy Wilgi. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czy dom może troszczyć się o Twój spokój? Eskulapa miejsce, w którym odpoczynek zaczyna się już od przekroczenia progu. Serdecznie zapraszam na prezentację oraz darmowe konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł58,40 m² 5 976,03 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Przestronne, jasne, 3 pokojowe mieszkanie, położone na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu, posiada duży potencjał aranżacyjny. Dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł53,58 m² 8 305,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Żurawiej, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

5 571 500 zł101 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad jeziorem okolice Myśliborza, zachodniopomorskie. Na sprzedaż działka inwestycyjna przy jeziorze w Myśliborzu, dojście do jeziora od wskazanych działek zajmuje 5 minut. Zjazd z S3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Ogłoszenie dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 110 metrów kwadratowych, usytuowanego na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. Klatka schodowa przeszła remont, co dodatkowo podnosi.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 600 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - skórka - gmina krajenka Na sprzedaż działka o powierzchni 2600 m zlokalizowana w cichej części Skórki. Oprócz cichej okolicy, działka położona jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 172 m² 177,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka budowlana składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2172 m2 (2008 m2 + 166 m2), położona w miejscowości Dmuchowo 5 km od Dębek gmina Krokowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Borki

Borki,świętokrzyskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w cichej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu - idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 343 m² 371,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1343 m idealna pod dom jednorodzinny! Szukasz miejsca, w którym wybudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu zieleni, a jednocześnie w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 130 zł57,57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji - oferta Z rynku pierwotnego, bez pcc Nowa inwestycja w Żmigrodzie. Do sprzedaży ostatnie dwa mieszkania w drugim etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł47,70 m² 14 989,52 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność apartament w Szklarskiej Porębie w resorcie sun & snow. Lokal mieści się na bardzo wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 796 zł49,63 m² 11 158,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł12 184 m² 61,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy Państwa do zakupu przepięknie położonej działki w Pierśćcu. Nieruchomość o idealnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie, położona na lekkim wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Ostaszewo

Ostaszewo,warmińsko-mazurskie

522 000 zł219,42 m² 2 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:988 m²

Szanowni państwo, oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o łącznej powierzchni niemal 220 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Ostaszewo w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

4 667 000 zł7 180 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikat Działka inwestycyjna 7180 m z widokiem na Narew Jadwisin Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w Jadwisinie (gm. Serock), usytuowaną na malowniczej skarpie. Działka.