dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

470 000 zł67 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejną odsłonę osiedla na którym swoje miejsce znalazły już dziesiątki klientów. Kolejny etap inwestycji realizowanej na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja T. Kościuszki

Łódź,łódzkie

990 000 zł132 m² 7 492,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Kamienica w trakcie rewitalizacji. Front, klatki schodowe oraz prześwity bram odzyskają niebawem swój dawny blask. Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smodlibowskiej

Kwidzyn,pomorskie

468 328 zł51 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań w Kwidzynie przy ul. Z. Smodlibowskiej. Nowopowstałe osiedle, cechuje, przemyślany projekt architektoniczny, dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Zakrzów

Zakrzów,opolskie

2 000 000 zł1 565 m² 1 277,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:90 471 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedaży pałac w Zakrzowie wzniesiony w latach 1898-1902 w stylu neogotyckim dla hrabiego Larischa, którego rodzina była w posiadaniu Zakrzowa od ok 1830.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 549 549 zł46 m² 33 489,30 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,37 m , zlokalizowane przy ul. Bagno 2 w Śródmieściu w Warszawie. Lokal znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piasta Kołodzieja

Warszawa,mazowieckie

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:248 m²

8 nowoczesnych domów w zab bliźniaczej Białołęka Bez prowizji Bez pcc Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na Białołęce sprzedaż Dom skrajny Na sprzedaż oferujemy 8 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł660 m² 225,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - działka rekreacyjna na sprzedaż! Numer działki: 1369 - ul. Konopnicka, pogoria I Działka o powierzchni 660m 2. Wymiary: szerokość - ok. 13m, długość - ok. 50m Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej!* Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu! kliknij tutaj Biuro nieruchomości nexthome poleca na sprzedaż piękny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

499 230 zł39 m² 12 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji. Mieszkanie o powierzchni 38,55 m z prywatnym ogrodem, zlokalizowane na Wrocławskich Stabłowicach. Oferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stanica

Stanica,śląskie

159 380 zł613 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki idealne pod zabudowę bliźniaczą - pełna zgodność z mpzp Na sprzedaż oferujemy 4 działki budowlane wydzielone zgodnie z zatwierdzonym podziałem (decyzja Wójta nr 28/25 z dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Szczecin,zachodniopomorskie

570 000 zł63 m² 9,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Słoneczne, 4 pokoje, 63m2, 1 piętro, balkon. Oś. Arkońskie. Bezpieczna zielona okolica, z terenami rekreacyjnymi. Spółdzielcze - własnościowe dla klientów spoza ue. Przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szczęśliwa

Szczytkowice,dolnośląskie

198 330 zł1 202 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane zaledwie 10 minut od Trzebnicy! Lokalizacja i dojazd: na sprzedaż oferujemy dwie ostatnie działki budowlane o powierzchni 1202 m - Zarezerwowana 1361m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Warszawa,mazowieckie

6 100 000 zł179 m² 34 078,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy przestronny, wykończony w wysokim standardzie i w pełni gotowy do wprowadzenia penthouse z tarasem zlokalizowany w cenionej inwestycji Rezydencja Łazienki Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 699 500 zł76 m² 22 468 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wilanów - Miasteczko Wilanów/ ul Hlonda, 75,60 m2, 3 pokoje, taras 12,50m2, jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 000zł. Dla osób szukających przestrzennego, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Okrężna

Michałów,mazowieckie

245 000 zł850 m² 288,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość dostępna wyłącznie W naszej ofercie Działka o pow 850m2 położona jest miejscowości michałów w gminie Klembów. Dojazd drogą gminną ulica Okrężną odchodząca od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławkowice

Sławkowice,małopolskie

2 220 000 zł165 m² 13 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Poszukujesz domu z działką dla swojej rodziny w zaciszu, z dala od miejskiego zgiełku z spektakularnym widokiem na góry to właśnie znalazłeś nieruchomość odpowiadającą Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Liszki,małopolskie

1 070 000 zł110 m² 9 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Zostały już ostatnie dwa domy! zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

2 056 000 zł110 m² 18 690,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament o powierzchni 110m2, w inwestycji Odea Park dewelopera Yareal. Odea Park to komfort i spokój w sercu Gdańska, osiedle położone na wzgórzu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

45 000 zł2 m² 30 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu atrakcyjne miejsce postojowe w garażu podziemnym - w budynku mieszkalnym przy ul. Krzemienieckiej 20a w Lubinie na osiedlu Zalesie. Miejsce usytuowane blisko klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł84 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację mieszkania 4-pok. w samym sercu Gdańska Wrzeszcza. Atuty/ udogodnienia Wyśmienita lokalizacja ścisłe centrum Gdańska Wrzeszcza Dzielnica dobrze skomunikowana i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

753 032 zł55 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,44m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka Do mieszkania można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 475 000 zł140 m² 10 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Oferta z biura sprzedaży dewelopera Nowa oferta na rynku- inwestycja oddana do użytku/ lipiec 2025 roku. Domy w zabudowie bliźniaczej kameralne osiedle, zaledwie 6 domów ( dwa z nich już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krosno

Krosno,podkarpackie

339 000 zł57 m² 5 947 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż osiedle markiewicza, krosno - Cena: 339 000 zł (do negocjacji) - Powierzchnia: 57,56 m - I piętro, - balkon, - 4 pokoje Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł46 m² 15 824,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: grochów, ul. Dwernickiego, praga-Południe, warszawa Powierzchnia: 45,5 m Piętro: 1 piętro w zadbanej kamienicy z lat 50. Opis Mieszkania: z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

894 869 zł63 m² 14 299,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie posiadamy ponad 100 lokali w tej inwestycji, zadzwoń i powiedz czego szukasz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 62,58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł246 m² 6 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Jeśli szukasz dużego, wolnostojącego domu w Łodzi w stanie deweloperskim to ta alternatywa jest dla Ciebie! lokalizacja: łódź, okolice ulicy Romanowskiej, zielony romanów Więcej informacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł50 m² 25 793,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

115 000 zł12 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania miejsce parkingowe w garażu podziemnym kompleksu Angel City ul. Szlak 50! Budynek z 2009 roku. Wjazd do garażu od ul. Warszawskiej. Wymagana prowizja dla biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wrocławska

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 235 000 zł130 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy Z dużą działką - świetna lokalizacja pod wrocławiem Sprzedam w pełni wykończony i wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

379 880 zł40 m² 9 438 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 999 999 zł177 m² 22 642,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Elegancki segment z ogródkiem i słonecznym tarasem na najbardziej urokliwym osiedlu Saskiej Kępy. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Dwór

Nowy Dwór,wielkopolskie

59 546 zł754 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 4 działki budowlane - Nowy Dwór, gmina Krzywiń Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 754 m , 754 m 920m , 799 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Renesansowej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

719 000 zł49 m² 14 785,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w samym sercu Karkonoszy Prezentowany apartament to propozycja dla osób, które cenią nowoczesny design, przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie szukają bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Zabrze,śląskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży mieszkanie w obecnie remontowanej kamienicy w śródmieściu Zabrza przy ulicy Niedziałkowskiego 45. Niedaleko znajduje się wydział Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

366 348 zł37 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

567 000 zł42 m² 13 423,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas - nie szukaj dalej :) Helton Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie 42,24 m ul. Stachiewicza 35a, oferujemy na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 42,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 2 pokojowego na Woli przy ulicy Krępowieckiego. Atuty: - bliskość komunikacji miejskiej, 600 metrów od Metro Księcia Janusza, - cisza nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

559 000 zł59 m² 9 490,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Komfortowego 3 pokojowego mieszkania, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dziewki,śląskie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 520 m²

Dom z potencjałem i ogromną działką! Dziewki, gm. Siewierz Cena: 340 000 zł | Powierzchnia domu 120 m | Działka 3520 m Szukasz miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale.