dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

491 512 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera! 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,68 m , zlokalizowane na parterze bloku przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Witnica,lubuskie

65 000 zł377 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana znajdująca się W witnicy, woj. Lubuskie Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlanych ( klasoużytek: b) o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Kameralne osiedle, składające się z 12 segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk, ul. Sucha (nowa Letnica) Najważniejsze informacje: *powierzchnia mieszkania: 40 m *piętro: 14 / 17 *stan wykończenia: wysoki standard, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł38 m² 10 461,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców), 2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł18 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zobacz przestronne i jasne mieszkanie na 2. piętrze w kamienicy z 1930 roku. Mieszkanie z antresolą, wyskość 3,20m. Powierzchnia 17,5 m idealna dla singla lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tarnów,małopolskie

459 000 zł59 m² 7 766 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nowy, bezczynszowy lokal mieszkalny Z pomieszczeniem gospodarczym ścisłe centrum tarnowa. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, samodzielny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 73,8 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Budy-Przetycz

Budy-Przetycz,mazowieckie

490 000 zł202 m² 2 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:915 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 202 m2 (pow. zabudowy 148, powierzchnia całkowita 250) w miejscowości Budy-Przetycz - wsi położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaścianki

Zaścianki,podlaskie

670 000 zł123 m² 5 464,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Ta nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zwycięstwa

Knurów,śląskie

200 000 zł1 278 m² 156,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1278 m2, nr 449/30 położona w Szczygłowicach, przy ulicy Zwycięstwa w sąsiedztwie lasu. Stanowi wyjątkową okazję dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czechowa

Katowice,śląskie

449 000 zł86 m² 5 193,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,45 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych i zabytkowych dzielnic Katowic - Nikiszowcu, przy ul. Czechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Do Boru

Wilkowice,śląskie

1 089 000 zł116 m² 9 350,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bez prowizji i pcc Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Wilkowic, przy ul. Do Boru. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Istebna

Istebna,śląskie

410 256 zł49 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz O własnym miejscu W górach - idealnym zarówno na wypoczynek, jaki I pod inwestycję? ten apartament położony W otoczeniu górskich krajobrazów I czystego powietrza, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisiec

Cisiec,śląskie

949 000 zł169 m² 5 625,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż w malowniczym Ciścu! Z przyjemnością prezentujemy piękny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rękodzielnicza

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł78 m² 11 752,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, dwustronne, zadbane i ciche 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,28 m , położone na II piętrze w zadbanym bloku na wrocławskich Pilczycach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

334 999 zł61 m² 5 509,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - ok 61M: salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienka wc Pod blokiem dużo miejsc parkingowych Czynsz - 750 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: pasaż północc.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

229 000 zł28 m² 8 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Polesie. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską oraz łatwym dostępem do komunikacji publicznej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arakowa

Zamienie,mazowieckie

1 020 000 zł68 m² 14 934,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę przestronnego, wykończonego mieszkania w Zamieniu. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68,3m2 składa się z przedpokoju, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

450 000 zł51 m² 8 893,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch rozkładowych pokoi, widnej, osobnej kuchni oraz dodatkowego pomieszczenia, które może pełnić funkcję garderoby lub schowka. Lokal posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kulin

Kulin,dolnośląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedania działkę budowlaną 1000 m2 o regularnym prostokątnym kształcie, położona miejscowości Kulin. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - teren oznaczony mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Wejherowo,pomorskie

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż / 2 pokojowe / gotowe do wprowadzenia / ul. Jana kochanowskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 11. piętrze w 11-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł145 m² 9 648,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 145 m , położoną na pięknie zagospodarowanej działce 852 m . Dom wybudowany w 2024 roku, na płycie fundamentowej, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

240 000 zł1 017 m² 235,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna dzialka budowlana, o powierzchni 1024m i szerokości 30m., w kwadracie, w dzielnicy Mirów. Ciekawie usytuowana, na wzniesieniu, wśród zieleni, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

269 000 zł57 m² 4 756,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,55 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w 10-piętrowym, ocieplonym bloku, który jest wyposażony w windę w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

540 000 zł39 m² 13 839,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, ustawne mieszkanie położone na parterze w 4-piętrowym bloku z cegły na osiedlu Centrum A. Opis Na mieszkanie o powierzchni 39,02 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

189 999 zł33 m² 5 757,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Powierzchnia - ok. 33M Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie, Restauracje Dużo terenów zielonych:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

435 000 zł46 m² 9 539,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe w Mrzeżynie - 600 m od morza Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w Mrzeżynie, zaledwie 600 metrów od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krzyżówki

Krzyżówki,wielkopolskie

540 000 zł6 800 m² 79,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt pod inwestycję! atrakcyjna działka pod budowę 7 domów jednorodzinnych. Działka rolna, o pow. 6800m2 z ustalonymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem na budowę siedmiu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duninówko

Duninówko,pomorskie

2 990 000 zł347 m² 11 383,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 000 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Wyjątkowa Perełka Ośrodek 6 km od Ustki! Zapraszamy do zapoznania się z unikalną nieruchomością położoną w Duninówku, zaledwie 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

705 915 zł87 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu jedyną i niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 87,15 m2, z dużym tarasem z widokiem na południe. Nowatorski budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

295 000 zł45 m² 6 541,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży biura jest atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o pow 45 mkw położone na 10 piętrze w dzielnicy Tysiąclecie W skład mieszkania wchodzi : - Salon z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł35 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie! W skład mieszkania wchodzą: -pokój 15m2, -pokój 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

923 000 zł28 m² 32 964,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Prestiżowa lokalizacja, piękna kamienica, elegancki lokal Lokalizacja Ul. Hoża 39 położona w ścisłym centrum stolicy, 12 min. pieszo do Dworca Centralnego, 7 min. do stacji metra Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Traugutta

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

49 999 zł17 m² 3 011,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży posiadamy lokal użytkowy o powierzchni 16,60 po kapitalnym remoncie położonym przy głównej ulicy z wejściem od ulicy składający się z sali sprzedaży i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

749 000 zł69 m² 10 855,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze w budynku dwulokalowym posadowionym w kameralnej uliczce w Dziekanowie Leśnym. Rozkład: - salon+ jadalnia 21,93 m kw, kuchnia 6,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Blachownia,śląskie

269 500 zł36 m² 7 486,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: atrakcyjne studio w Blachowni - ul. Bankowa 2 Oferuję na sprzedaż nowoczesne, elegancko urządzone studio , zlokalizowane w Blachowni przy ul. Bankowej 2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

787 589 zł65 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mostowa

Toporowice,śląskie

205 000 zł1 296 m² 158,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1296m2 w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 22m i długości 58m w pierwszej linii zabudowy. Numer działki 371/2.