dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 674 zł36 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stolarska

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł78 m² 14 103 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z dużym potencjałem - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. Parter w bloku 2p. z lat 60-tych. Indywidualne wejście do klatki (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kopalina,dolnośląskie

178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traugutta

Piastów,mazowieckie

899 000 zł77 m² 11 675,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,5 m , zlokalizowane w centrum Piastowa, przy ul. Romualda Traugutta. Mieszkanie: lokal położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wyszków

Wyszków,mazowieckie

479 000 zł53 m² 9 054,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wyszkowa ul. 11 Listopada 5/25, 52,90 m Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52,90 m, zlokalizowane w sercu Wyszkowa, przy ul. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maltańska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł31 m² 16 019,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na zielonym Mokotowie Jeśli szukasz komfortowego mieszkania z funkcjonalnym i nietypowym układem, w spokojnej i zielonej części Mokotowa ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

654 695 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W katowicach zostały zaprojektowane z myślą o wymagających Klientach, w której łączymy nowoczesność i funkcjonalność. Wyjątkowy charakter Inwestycji podkreśla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 149 000 zł280 m² 11 246,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom - niepowtarzalna lokalizacja | zieleń, natura I cisza. A przy tym bliskość do centrum warszawy Luksusowy dom w Zalesiu Dolnym, który jest synonimem dobrego smaku i wygody - ogrom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łuczyce,małopolskie

850 000 zł2 600 m² 326,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Łuczyce! (20 km od Krakowa) lokalizacja: w Łuczycach znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

499 000 zł67 m² 7 403,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z garażem ul. Polna Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Polnej. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

307 204 zł31 m² 9 768 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabielaka

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł53 m² 16 539,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,66 m , położone na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Nabielaka. Lokal znajduje się na 2 piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł34 m² 17 162 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,32 m2, zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej okolicy w modernizowanej dzielnicy Warszawy przy ul. Edwarda Habicha. Znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gbiska

Gbiska,podkarpackie

799 000 zł184 m² 4 342,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedstawiam Państwu dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 151,1 m2 z powiększonym garażem(25m2) oraz kotłownią(7,8m2) w bryle budynku, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niecała

Warszawa,mazowieckie

7 450 000 zł112 m² 66 816,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elegancki apartamentowiec wybudowany przez znaną z najlepszych budynków w Warszawie Spółdzielnię dembud przy użyciu materiałów wysokiej klasy i zastosowaniem wielu najnowocześniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł26 m² 15 525,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka blisko centrum i uczelni! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na wrocławskim Szczepinie w doskonałej lokalizacji, łączącej bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł63 m² 9 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy | blisko Starego Miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Gdańsk, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pelplińska

Starogard Gdański,pomorskie

729 000 zł247 m² 2 951,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Nieruchomość inwestycyjna z potencjałem - idealna na biznes i mieszkanie Starogard Gdański, ul. Pelplińska Atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

969 000 zł92 m² 10 532,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Chcesz mieszkać w jednej z lepszych lokalizacji w Poznaniu ? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piaskowa

Góra,pomorskie

190 000 zł1 133 m² 167,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowo atrakcyjną działkę w Górze koło Wejherowa o numerze 35/24, o powierzchni 1133 m2, cieszącą się unikalną lokalizacją ze ścianą lasu. Stanowi to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tychy,śląskie

475 511 zł54 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte - apartamenty kopernika w Tychach Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Apartamenty Kopernika! To wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć jak powstaje inwestycja w której będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 778 000 zł94 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz trzema balkonami z ekspozycją na trzy strony świata. Na łączną powierzchnię 93,58m2 składają się: - duży widny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralne osiedle Grabówki k/wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 650 000 zł226 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:349 m²

Dom położony w spokojnej części Kołobrzegu, przy ul. Słowiańskiej boczna ulica z zabudową jednorodzinną, z której łatwo dostać się do centrum i nad morze. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

589 000 zł79 m² 7 478,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:79 m²

Przedstawiam Państwu osiedle które składa się z 24 bliźniaków. Lokalizacja: okolica Tokar słynie z pięknych lasów i jezior, które sprzyjają rekreacji i wypoczynkowi. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

681 216 zł55 m² 12 354,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leonarda

Bochnia,małopolskie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania piękne mieszkanie dwupoziomowe w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Bochni - ul.św.Leonarda. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bardzo ciekawego domu jednorodzinnego , położonego w Rajczy w bardzo spokojnej okolicy , w pobliżu Velo Soła. Dom murowany , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stronno,kujawsko-pomorskie

320 000 zł84 m² 3 831,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! wyjątkowa oferta mieszkania W bardzo zacisznej I spokojnej lokalizacji W otoczeniu lasów W miejscowości Aleksandrowiec blisko koronowa, gmina Dobrcz. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

422 904 zł42 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 000 zł138 m² 9 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Przedstawiamy na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 138 m2, położony na peryferiach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość usytuowana na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Koninko,wielkopolskie

689 000 zł104 m² 6 641,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Duży dom w cenie mieszkania! 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! Przedmiotem ogłoszenia jest 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej. To wyjątkowy dom o powierzchni 104 m2 do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

308 943 zł32 m² 9 529,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Cena netto za apartament 308943 zł , cena brutto 380000 zł. Proponuję do sprzedania dwu pokojowy apartament o powierzchni 32,42 m2 lokal położony jest na II piętrze nowego budynku. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

556 700 zł48 m² 11 564,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł56 m² 9 231,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do Borkowa Łostowickiego, bezpośrednio przylegającego do dzielnicy Gdańsk Południe. Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości - 200m do supermarketu, 200 m do przystanku autobusu ztm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karpniki,dolnośląskie

900 000 zł65 m² 13 893,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

> oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej < biuro Nieruchomości Select M ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu o powierzchni 64,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralna inwestycja w Gdańsku Borkowie Odbiór na styczeń 2026! bezczynszowe Szukasz komfortowego i taniego mieszkania w Gdańsku w kameralnej okolicy? Mamy coś idealnego dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

450 000 zł30 m² 14 935,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2 - pokojowe w top lokalizacji - 2 minuty pieszo do pkp i Nowej Stacji Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł42 m² 7 035,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Pilczyce/górnicza/okazja/niska cena/2pok. Klient gotówka! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia40m2, otwarta przestrzeń (salon, kuchnia, przedpokój), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

399 000 zł50 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 50m2 usytuowane na 1. piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni otwartej na salon, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł48 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chata w Kwadracie serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego i słonecznego, dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Barcza, na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij