dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pszczelarska

Głogów,dolnośląskie

389 000 zł96 m² 4 043,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najtańszy dom w zabudowie bliźniaczej w Głogowie - okazja, która się nie powtórzy! Na pograniczu Głogowa i malowniczej wsi Szczyglice znajduje się miejsce otoczone łąkami, polami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Suwałki,podlaskie

419 000 zł74 m² 5 669,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Lityńskiego 16b. Uwaga: takie mieszkania znikają z rynku błyskawicznie! W Suwałkach Tak duże ponad siedemdziesięciometrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospodarcza

Łódź,łódzkie

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nowa niska cena .SUPER OFERTA WOLA OD ZARAZ Do sprzedania przytulne w stanie bardzo dobrym mieszkanie o pow. 50 ,53m2 oraz 5m2 komórka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Lublin,lubelskie

619 000 zł58 m² 10 685,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Piękne, przestronne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,93m2 powiększone o przestrzeń loggi o pow. 4,5m2 (nie wliczone w cenę i czynsz!), z której wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na podwyższonym parterze niskiego, czteropiętrowego bloku z 2012 roku, położonego na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

999 000 zł202 m² 4 945,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Dom z garażem, budynkiem gospodarczym i ogrodem - 750 m od Manufaktury Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 110 m z dodatkowym garażem (22 m ), dużym strychem (ok. 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje nowe gotowe do zamieszkania / niska zabudowa /ul. Biesiadna Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone przy ul. Biesiadnej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

357 371 zł36 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Radostowice

Radostowice,śląskie

411 500 zł9 040 m² 45,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlano - rolną w Radostowicach. Działka o pow. 9040m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta, nieogrodzona, niezagospodarowana. Wymiary: ok 38m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

291 484 zł28 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łąka

Łąka,śląskie

199 000 zł187 m² 1 064,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:604 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego wybudowanego w latach 80., znajdującego się w samym centrum miejscowości Łąka, w bardzo spokojnej okolicy. Budynek jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Admiralska

Poznań,wielkopolskie

1 950 000 zł107 m² 18 241,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Ptak nieruchomości 29 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Wyjątkowy Dom w sąsiedztwie Jeziora Kierskiego Oferta, na którą warto spojrzeć! Przemyślany i komfortowy dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

689 700 zł76 m² 9 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe - możliwość wejścia od zaraz! Lokalizacja Chorzów, ul. Kościuszki Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

623 728 zł56 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,85m , znajdujące się na 1 piętrze w niskim 3 piętrowy, bloku z windą przy ul. Sikorskiego Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł32 m² 15 432,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania w Gdańsku, w dzielnicy Strzyża. Strzyża to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - świetnie skomunikowana, z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

998 954 zł63 m² 15 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie w kameralnej inwestycji na parterze o powierzchni 62,66 m2 z bardzo dużym ogródkiem.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

799 000 zł51 m² 15 697,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Doskonały dojazd do centrum i całego miasta (tramwaje i autobusy 2 4 minuty pieszo). Szybki wyjazd na obwodnicę i autostradę.Piastów SKA znajduje się zaledwie 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kameralnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

313 968 zł30 m² 10 582 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł31 m² 15 951,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu do zamieszkania lub wynajęcia ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

595 604 zł62 m² 9 548 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

480 568 zł51 m² 9 460 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Gliwice,śląskie

420 000 zł59 m² 7 110,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Mieszkanie 3-pokojowe 59,07 m - gotowe do wprowadzenia! Gliwice, łabędy - ul. Zygmuntowska 78 | 2 piętro | duży balkon | idealne dla rodziny Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Poznań,wielkopolskie

270 000 zł21 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do generalnego remontu! Cena do negocjacji! Urocza, funkcjonalna kawalerka na Ogrodach idealne miejsce do zamieszkania i aranżacji według własnych marzeń! Prezentujemy przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

210 000 zł724 m² 290,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż ostatnia działka z nowo wydzielonych. Działka o powierzchni 724m2 znajduje się na delikatnym wzniesieniu. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok 23mx32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

498 000 zł48 m² 10 289,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania przy ul. Piłsudskiego 22 sprzedaż bezpośrednia Mieszkanie 3 pokojowe, które składa się z przedpokoju, garderoby, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oswobodzenia

Katowice,śląskie

250 000 zł36 m² 6 996,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe położone w Katowicach Janowie. Lokal znajduje się na II piętrze w zadbanym, III-piętrowym budynku. Powierzchnia 35,73 m obejmuje: - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

362 000 zł48 m² 7 499,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 7500 zł/m2 z możliwością 3 pokoi bez piecyka, balkon, oddzielna kuchnia, os. Świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrzeja

Pruszków,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie dwustronne (wschód, zachód), z pokojem przechodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł47 m² 16 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon (jest tam wnęka widoczna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

487 183 zł54 m² 9 042 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

289 000 zł47 m² 6 109,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M3 z wnęką o powierzchni 47,3 m , położone przy ul. Słowackiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żurawica,podkarpackie

1 150 000 zł256 m² 4 500,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom z pięknym ogrodem Żurawica, blisko Przemyśla. Cena do negocjacji. Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej części Żurawicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24,3 m , położoną na II piętrze w budynku na Osiedlu Słonecznym. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

539 250 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Stary Dybów

Stary Dybów,mazowieckie

879 000 zł92 m² 9 554,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta dostępna tylko w naszej agencji! Nieruchomość w zabudowie segmentowej (segment narożny). Budynek usytuowany w miejscowości Stary Dybów. Spokojna i atrakcyjna lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

964 425 zł58 m² 16 485,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie z dużym oknem w salonie, z widokiem na zieleń. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

340 000 zł124 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom poniemiecki w Witoszowie Dolnym położony na działce o powierzchni 1042m2. Dom wolnostojący o powierzchni 124m2 do kapitalnego remontu (dach w dobrym stanie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

331 662 zł27 m² 12 078 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

749 000 zł109 m² 6 847,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Dostępne są 2 dwupoziomowe mieszkania w budynku czterolokalowym umiejscowione na kameralnym, ogrodzonym terenie, na którym przypisane są 2 miejsca parkingowe i ogródki do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij