dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Kretomino

Kretomino,zachodniopomorskie

3 042 000 zł33 800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna przy głównej drodze D 11 na początku Kretomina ( wieś ) przed Koszalinem. Odległość to około 1 km do Koszalina. Powierzchnia działki to 3.3821ha numer działki to 143/20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

395 000 zł34 m² 11 686,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronna Kawalerka z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Mieszkanie składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł45 m² 13 854,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, doskonale utrzymane 2 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim budynku z 2012 roku, znajdujące się na zamkniętym osiedlu z ochroną. Komfort mieszkańców podnosi doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Borkowo,pomorskie

459 000 zł39 m² 11 652,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zadbane 2 pokoje z balkonem - doskonała inwestycja Niezwykle zadbane 2 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie w budynku z 2013 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

1 160 000 zł166 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł64 m² 11 362,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Mieszkanie 2 stronne z bardzo dużym balkonem. Osiedle zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, w taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kielasa

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł49 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Piękne przestronne 2 pokoje I piętro balkon Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim budynku z 2006 roku. Nieruchomość znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł44 m² 16 043,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Lema 2 pokoje z tarasem i halą garażową Mieszkanie stanowi część inwestycji - Osiedle Lema, dewelopera eurostyl. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł72 m² 7 049,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 72,20 m z prywatnym loggia. Mieszkanie znajduję się w nowo powstającej inwestycji przy ul. Potockiego (zależę) w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

538 739 zł52 m² 10 281,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja 12% + miejsce parkingowe naziemne w cenie. Tylko u nas. Mieszkanie w stanie deweloperskim i bardzo wysokim standardzie - Gdynia (chwarzno-Wiczlino). Bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślęzan

Świętochłowice,śląskie

386 000 zł64 m² 6 031,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64m2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Budynek znajduje się na zadbanym osiedlu w jednej z najlepszych lokalizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

627 800 zł60 m² 10 404,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wirginowo

Wirginowo,wielkopolskie

119 000 zł656 m² 181,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce pod dom wirginowo, gm. Śrem Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 129/3 (obręb Bodzyniewo), zlokalizowaną w Wirginowie (pod adresem Wirginowo 14). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Zielona Góra,lubuskie

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze niskiego, ocieplonego bloku po termomodernizacji, na spokojnym i bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości:mieszkanie idealne pod wynajem lub dla rodziny, balkon z widokiem na otoczenie, dodatkowa piwnica, zapewniająca wygodne miejsce do przechowywania, atrakcyjny metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

706 342 zł50 m² 13 998,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji kupującego, gotowe do odbioru. Zadzwoń pododbieram też w weekendy. Potrzebujesz innego metrażu, układu, ogródka, balkonu? Mam w ofercie wiele mieszkań, na pewno coś wymyślimy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

696 690 zł46 m² 15 099,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cena do negocjacji | Bez Prowizji | Dostępne miejsca postojowe Nie musisz wyprowadzać się na skraj Krakowa, w mojej ofercie znajdziesz mieszkania, na które możesz sobie pozwolić i zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

980 000 zł153 m² 6 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150m, położony na dużej działce ok. 1000 m w malowniczym. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Głogoczów

Głogoczów,małopolskie

999 000 zł4 300 m² 232,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 43 ar Głogoczów Idealna Inwestycja z Szybkim Dojazdem do Krakowa! Masz pomysł na dom lub biznes? Szukasz gruntu z potencjałem i świetną lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 774 000 zł204 m² 8 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:859 m²

Komfortowy dom dla Rodziny Jeśli szukasz solidnego, dobrze zaprojektowanego, ponadczasowego domu z ogrodem jak z bajki i przestrzenią dla całej rodziny - to miejsce Cię zachwyci. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł40 m² 12 916,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,18m , usytuowane na drugim piętrze zadbanego budynku z 2015r., na osiedlu Warszewo. Skład nieruchomości: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 100 zł62 m² 5 249,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł27 m² 12 873,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Bardzo ładna kawalerka we Wrocławskim Parku Biznesu przy ulicy Bierutowskiej o powierzchni 26,8 m2. Znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł36 m² 18 305,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania funkcjonalna kawalerka blisko Łazienek Królewskich. Mieszkanie jest dwustronne ,doskonale doświetlone, z ekspozycją okien na północny-zachód i północ, wysokie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Mójcza,świętokrzyskie

978 000 zł209 m² 4 679,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, całorocznego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej miejscowości Mójcza, gmina Daleszyce, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Siepraw

Siepraw,małopolskie

259 000 zł1 342 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 13,42 ar, położoną w malowniczej miejscowości Siepraw. Teren o lekkim nachyleniu w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

535 000 zł37 m² 14 625,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje W świetnej lokalizacji! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce - os. Kalinowe. Dzielnica cechuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Trzebnica,dolnośląskie

1 177 000 zł125 m² 9 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Nowy dom w centrum Trzebnicy, w dzielnicy willowej Powierzchnia. 125 m + 23 m strych, garaż, miejsce parkingowe przed domem, słoneczny ogród. Rynek pierwotny 0% prowizji, sprzedaż: bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

895 000 zł60 m² 14 994,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

356 000 zł36 m² 9 977,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35,68 m , usytuowanego na IV piętrze niskiego bloku po przeprowadzonej termomodernizacji. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 141 420 zł74 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

1 419 999 zł92 m² 15 358 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży niebywale klimatyczny, dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem w bryle, zlokalizowany na bliskim Wawrze w Warszawie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 149 999 zł45 m² 25 710 zł/m²

 

Piętro:20/28