dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

465 000 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Os. Górczyn, ul. Grabskiego. Świetnie zorganizowane osiedle, w pobliżu plac zabaw, zagospodarowane, zielone dziedzińce, wewnętrzny parking tylko dla mieszkańców -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

982 119 zł73 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie z dużym balkonem (okna od strony południowej i północnej) o wielkości 73,02 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Oddanie do użytkowania wkrótce (II kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 999 zł58 m² 5 172,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 58M:salon z balkonemsypialniasypialniakuchniałazienka z wc Dodatkowo komórka lokatorska przypisana do mieszkania Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Czynsz - 950 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł83 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez dodatkowych opłat 0% pcc 0% Prowizji Zamieszkaj w gotowym mieszkaniu, bez czekania na odbiór. Osiedle otoczone zielenią, o niskiej i spójnej zabudowie, tworzy atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Żyrardów,mazowieckie

297 000 zł33 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

473 388 zł53 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stołeczna

Białystok,podlaskie

475 000 zł47 m² 10 182,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż ul. Stołeczna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Stołecznej 4/2a na osiedlu Przydworcowym. Mieszkanie o powierzchni 46,65 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podzamcze

Lublin,lubelskie

469 000 zł38 m² 12 374,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3 pokoje po generalnym remoncie Kalinowszczyzna, ul. Podzamcze 5 Gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, w którym nie musisz martwić się o remont? Cenisz sobie wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kalety

Kalety,śląskie

162 890 zł1 253 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kaletach - Jedrysku, przy samym lesie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

950 000 zł109 m² 8 715,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

DO sprzedania dom W zabudowie szeregowej 4 pokoje Z pięknym ogrodem I fotowoltaiką - banino! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Baninie dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

854 000 zł100 m² 8 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu na Sprzedaż Dom wolnostojący w stanie deweloperskim wysokim o powierzchni użytkowej 100 m2, usytuowany na działce o powierzchni 800 m2 ( 8 ar), w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

357 371 zł36 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łuczyce,małopolskie

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Łuczyce! (20 km od Krakowa) lokalizacja: w Łuczycach znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

171 738 zł56 m² 3 066,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czy marzysz o domu, który można zbudować szybko, solidnie i w pełni dostosować do Twoich potrzeb? Jedną z największych zalet domów modułowych jest błyskawiczna realizacja - Twój dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulna kawalerka tuż przy Parku Śląskim, która świetnie sprawdzi się inwestycyjnie lub jako pierwsze mieszkanie. Lokalizacja: mieszkanie położone na kameralnym osiedlu z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Anyżowa

Poznań,wielkopolskie

1 390 000 zł1 346 m² 1 032,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena. Wynagrodzenie Agencji pokrywa Sprzedający. Biuro Nieruchomości Kwadrat-realestate z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Opole,opolskie

710 801 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa w Opolu wyjątkowe mieszkania w zielonej dzielnicy Szczepanowice Mieszkanie o pow. 66,43 m2 - podzielone na dwa mniejsze mieszkania: jedno o pow. 34,26 m2 i drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie typu M4, zlokalizowane przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie 4, dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok 73m2, mieści się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

426 360 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 38,76 m w sercu Łodzi - Śródmieście | Inwestycja Accanto Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w prestiżowej inwestycji Accanto przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 7/10 z windą w budynku z 1965 r., Mokotów Wierzbno. Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

735 159 zł62 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym tarasem na dachu, idealne do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 62,15 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

367 600 zł18 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż niewielkie mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Krowoderskiej w centrum Krakowa, w sąsiedztwie Plant. Lokal mieści się na pierwszym piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

883 000 zł63 m² 13 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zespół Annderson przedstawia: krowodrza Górka - mieszkanie na 3p. wieżowca tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej mpk. Osiedle doskonale skomunikowane z innymi częściami Krakowa, a szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kodrąb,łódzkie

90 000 zł2 993 m² 30,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kodrąb, powiat radomszczański, działka budowlana 2993 mkw do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, radomsko(@)wgn pl Oferuję jedną z trzech, dobrze zlokalizowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

278 000 zł46 m² 6 043,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość jest w stanie do własnej aranżacji, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

835 000 zł57 m² 14 649,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem Gdańsk Oruńskie Na sprzedaż oferuję komfortowe, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyliczki

Chyliczki,mazowieckie

2 650 000 zł250 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedam bezpośrednio - dom zamieszkały Ergonomiczny dom dla 4-5 osobowej rodziny. Powierzchnia mieszkalna 200 metrów Bardzo dobra lokalizacja. Chyliczki to mała osada na granicy Konstancina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Iławska

Miłomłyn,warmińsko-mazurskie

1 370 000 zł60 000 m² 22,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli masz pomysł I finanse na duży areał ziemi Z ogromnym potencjałem, zapraszamy do miłomłyna! duża działka objęta miejscowym planem zagospodarowania, na której można zrealizowac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł29 m² 13 578,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogródkiem na warszawskiej Białołęce ul. Przejezdna. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny - 16,03 m - kuchnia - 4,71 m - łazienka - 3,81 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

1 199 900 zł156 m² 7 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przedsprzedaż ; Parterowy Dom Wolnostojący z Basenem w Malowniczej i Zielonej Okolicy Leśnej. Z przyjemnością prezentujemy ofertę wyjątkowego domu parterowego o pow. ok. 156.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szobera

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł46 m² 14 565,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ul. Stanisława szobera - 45,80 m / 2 pokoje + loggia + piwnica 15 min spacerem - metro bemowo! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego , słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

388 611 zł42 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł36 m² 11 239,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości Świetna lokalizacja ul. Popiełuszki / Nowe Miasto 2 niezależne, ustawne pokoje Jasna kuchnia z oknem Możliwość własnej aranżacji i podniesienia wartości mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jelitkowska

Gdańsk,pomorskie

23 800 000 zł527 m² 45 156,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jedyny taki luksusowy dom jednorodzinny w pierwszej lini zabudowy przy plaży - Jelitkowo. Atuty nieruchomości: 3 kondygnacje mieszkalne / częściowo w stanie deweloperskim, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabrze,śląskie

319 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Kossaka. Nieruchomość o powierzchni 63,8 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym, zadbanym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

605 000 zł56 m² 10 803,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: komfortowe 3 pokojowe 56 m2 W kameralnej dzielnicy Z parkingiem za szlabanem na pilota W nowoczesnym, ocieplonym I nowoczesnym bloku Z 2008 roku W okazjonalnej cenie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

679 000 zł96 m² 7 109,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,5 m z poddaszem (dodatkowe 30m2) idealne dla rodziny lub pary ceniącej przestrzeń, wygodę i bliskość natury zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widokowa

Rzeszów,podkarpackie

588 000 zł52 m² 11 208,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opis: biuro nieruchomości Home prezentuje Państwu wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 52,46 m2 z 2 balkonami po obu stronach. Mieszkanie typu apartament usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Funkcjonalne, duże 2 pokojowe mieszkanie - 55 m2 położone na 3 piętrze w bloku z cegły blisko Centrum oraz Politechniki na osiedlu Dąbrowskiego z miejscem postojowym / parkingiem za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

491 060 zł28 m² 17 856,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w samym sercu Poznania, na prestiżowym osiedlu zamkniętym ( zaledwie 5 min od starego rynku) zachwyca nowoczesnym układem i eleganckim stylem. Jasne wnętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij