dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł63 m² 9 878,71 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego przestronnego oraz ustawnego mieszkania o powierzchni 62,66 m2 zlokalizowanego w Szczecinie przy ul. Piekary ( Nowe Miasto). Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł61 m² 13 964,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wygodna komunikcja Przemyślany układ Atrakcyjna Cena Cicha okolica Nieruchomość o powierzchni 60,51 m to rzadka oferta na bielańskim rynku. Przemyślany rozkład czterech pokoi pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Bibice,małopolskie

950 000 zł157 m² 6 050,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny w Bibicach, gm. Zielonki. Gorąco zachęcam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 1. Lokalizacja Adres nieruchomości: gm. Zielonki, bibice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

185 000 zł34 m² 5 409,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! nowa cena! wyremontowana kawalerka W centrum miasta wolna od zaraz oferta tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu m2 (34,20m2) , składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

491 050 zł43 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga, sprawdź aktualność oferty i ceny Nowe Miasto 2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

452 686 zł46 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

454 000 zł61 m² 7 418,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w samym sercu miasta - ul. Piłsudskiego Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 61,20 m2, położone na IV piętrze w IV-piętrowym bloku z 2000 roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

376 101 zł38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

229 979 zł37 m² 6 215,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Jeśli szukasz wyremontowanego, gotowego do zamieszkania mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

425 000 zł60 m² 7 024,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku Spółdzielni Rodzina Kolejowa. Lokal spółdzielczo-własnościowy, bez Księgi Wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

629 000 zł33 m² 18 945,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33.2m2 znajdujące się na ul. Stańczyka na Bronowicach. Lokalizacja: ulica Stańczyka znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

850 000 zł172 m² 4 940,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Zawarta umowa przedwstępna Halo To Ja Przytulny dom - oferuje się do zakupu, skusisz się:)))))) Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staffa

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielona Góra - 2 Pokoje - ul. Staffa os. Morelowe Powierzchnia : 37m2 uwaga! Za dodatkową opłatą, możliwość kupienia garażu w kwocie 69 000,00 zł Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 450 000 zł206 m² 7 021,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Komfortowo wykończony dom wolnostojący, - wśród nowych domów o pow. użytkowej 168 m2 plus garaż o pow. 26 m2 wraz z pomieszczeniem gospodarczym ok. 6m2 w wyjściem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Lubieszewo

Lubieszewo,zachodniopomorskie

2 925 540 zł16 253 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie Twój Raj na Pojezierzu Drawskim! Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję z ogromnym potencjałem? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł1 566 m² 102,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Uzbrojona działka budowlana Gliszcz Kolonia, gm. Sicienko Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1566 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

68 000 zł976 m² 69,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lulewiczki k/ Białogardu - 14 działek pod budowę domów jednorodzinnych sprzedawane wraz z udziałem w drodze wewnętrznej, nieuzbrojone, powierzchnia działek od 976 m2 do 1270 m2., cena 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

262 696 zł25 m² 10 330,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna 1000 m z domkiem letniskowym Skrzeszew Oferuję działkę rekreacyjną o powierzchni 1000 m, położoną w spokojnej i zielonej części Skrzeszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

475 467 zł42 m² 11 198 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 900 zł32 m² 11 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

495 619 zł52 m² 9 592 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

220 000 zł41 m² 5 416,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie W centrum jastrzębia-zdroju Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyremontowane w nowoczesnym stylu 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,62 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Do Strumyka

Tokary,pomorskie

589 000 zł100 m² 5 878,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Przedstawiam Państwu osiedle Tokary Park, które składa się aktualnie z 24 bliźniaków. Lokalizacja: okolica Tokar słynie z pięknych lasów i jezior, które sprzyjają rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł53 m² 7 905,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w pożądanej lokalizacji osiedla Glinki przy ulicy Białogardzkiej. Cisza, spokój, las a jednocześnie szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

370 894 zł31 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka położona w miejscowości Rogóźno, gmina Ludwin, powiat łęczyński, woj. lubelskie. Działka o obszarze 1000 m2, wymiary ok. 19 m szer. 53 m dł., położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mosty

Mosty,pomorskie

710 000 zł888 m² 799,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona w nadmorskiej miejscowości turystyczno- letniskowej - Mosty, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Miejsce to jest niezwykle kameralne, półgodzinny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

425 172 zł29 m² 14 711,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji! Zakup bezpośrednio od Dewelopera! Ceny zawiera podatek vat 23% Cena netto 345 668 zł Cena brutto 425 172 zł Budynek usługowy z możliwością przekształcenia pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

348 200 zł35 m² 9 878 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł65 m² 17 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Witam, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkanie zlokalizowanego przy ul. Myśliwskiej 66d w Krakowie. Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ciechanów,mazowieckie

449 000 zł57 m² 7 879,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,98 m2 na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą w Ciechanowie przy ul. Opinogórskiej 33 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

508 773 zł52 m² 9 702 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mostki

Mostki,podkarpackie

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zagrodowa w miejscowości Mostki Bukowe, 10 km od Janowa Lubelskiego. Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących spokojnego miejsca na dom w malowniczym otoczeniu. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł51 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego 4- piętrowego bloku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł44 m² 15 988,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,72 m , położonego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

720 000 zł188 m² 3 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Knc Nieruchomości oferuje na wyłączność nową inwestycję w prestiżowej części Tarnowa. Dom powstaje na 9-arowej działce (dodatkowo udział w drodze dojazdowej), w otoczeniu nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

909 000 zł95 m² 9 595,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Inwestycja niedaleko Bema/2 mieszkania/jedności Bardzo fajna nieruchomość przy ul. Jedności Narodowej o powierzchni prawie 100 m2, idealne dla inwestora lub dla rodziny Lokal został podzielony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Kielce,świętokrzyskie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50m2 zlokalizowane na 1-piętrze z windą na os.Sady. Mieszkanie środkowe, ciepłe i słoneczne, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 149 000 zł102 m² 11 264,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do oferty domu w zabudowanie Bliźniaczej z 2 miejscami postojowymi i pięknym ogrodem dom : Piękna nieruchomość w Kosakowie przy ul.Kminkowej o powierzchni 102m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij