dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

4 200 000 zł645 m² 6 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Na sprzedaż: obiekt inwestycyjny funkcjonujący hostel | 650 m | 32 pokoje | parking | Bielawy, bydgoszcz Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł25,05 m² 11 776,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kawalerka 25m2 jest w nowo wybudowanym budynku z 2023 roku, mająca dużo zalet: na parterze, z tarasem (ogródkiem) ok.60m2, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, miejsce postojowe, bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł267,50 m² 2 089,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż dom z ok. 1930-go roku w zabudowie bliźniaczej przy ul. Żardeckiego w Łańcucie. Budynek zlokalizowany jest na płaskiej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 743 zł65,23 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem F71 o pow. 65,23 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł70,50 m² 12 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, rodzinne mieszkanie położone przy ul. Stróża Rybna w Krakowie. Lokal idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub do wynajmu na pokoje. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł290 m² 9 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

0% prowizji od Kupującego. Trzykondygnacyjny , skrajny segment o powierzchni całkowitej 291 mkw położony na 350-metrowej działce. Dom został wykończony i wyposażony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków - Bieńczyce - Osiedle Jagiellońskie W pobliżu aleja Generała Władysława Andersa, ul. Władysława Broniewskiego, marii Dąbrowskiej, kocmyrzowska. Okolica otacza się rozległymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł270 m² 6 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący z harmonijnym połączeniem wnętrza i ogrodu gotowy do zamieszkania Dom wolnostojący, zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodnym wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł116,59 m² 8 139,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Nowoczesny dom na olechowie 4 sypialnie, garaż I twój prywatny ogród! Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł92,57 m² 8 847,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe 92,57m2 z ul. Marii Skłodowskiej-Curie opis nieruchomości: - powierzchnia: 92,57m2 - Niski blok z 1965r - piętro drugie z 2 (powyżej znajduje się kolejna kondygnacja) - czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł42 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duet Broker oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Markowo 38 gmina Morąg. Markowo to mała , malownicza miejscowość zaledwie kilka kilometrów od Morąga. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł797 m² 414,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam, do sprzedania, bez pośredników, działka w Nowym Sączu - osiedle Chruślice, wraz z udziałem w drodze dojazdowej bezpośrednio do w/w działki. Działka w pełni uzbrojona,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł200 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| do sprzedania dom w Dojazdowie z lat 70-tych, przeznaczony do generalnego remontu. Nieruchomość stanowi dom wolnostojący wybudowany z cegły i pustaka, pokryty blachą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł2 556 m² 59,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Henryków, działka budowlana, 2556 m2, sprzedam, cena 153 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Szprotawa Sprzedam działkę budowlana w Henrykowie gmina Szprotawa. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 936 m² 50,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Drzeńsko Małe, zaledwie 4 km od granicy z Niemcami (gubin/guben). Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, natury i prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

702 240 zł63,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,84 m , położone w budynku C1 na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie w spokojnej części Gdańsk - Maćkowy To.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:579 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 180 mkw, położony na działce o powierzchni 579 mkw w pełni przygotowany pod wynajem pracowniczy. Nieruchomość po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 053 zł63,57 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63,57 m , zlokalizowanego przy ul. Mistrzejowickiej 53a.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 050 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 2050m2 Działka znajduje się w miejscowości Słubica. Wymiary działki 65x25 istnieje możliwość dokupienia sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

1 157 900 zł9 110 m² 127,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek budowlanych w okolicach Zatora Idealna propozycja pod inwestycję! Na sprzedaż kompleks działek budowlanych, położonych w miejscowości Laskowa (gmina Zator) - zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł121,40 m² 5 757,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Zapraszam na prezentację nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej usytuowanego w Kurianach, niedaleko Białegostoku. Na sprzedaż są obecnie dwa segmenty bliźniaka w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł190,70 m² 4 452,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Dom jednorodzinny w świetnej lokalizacji Jasionka Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2019 roku, zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Jasionce.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł45,22 m² 1 371,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie lubliniecki, gminie Ciasna przy ul. Stawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 000 zł112,15 m² 10 601,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Segment przy Warszawie z widokiem na jezioro *bez prowizji* *bez podatku pcc* lokalizacja Dom położony jest w spokojnej części Lesznowoli, łącząc wygodę życia pod miastem z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65,32 m² 9 951,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomość Pod Śnieżką prezentuje: przestronne mieszkanie z widokiem na las, z tarasem na poszukiwanym i cenionym Osiedlu Park Sudecki w Jeleniej Górze. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny (zabudowa jednorodzinna nie zagrodowa), położona w miejscowości Stara Łuplanka,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal w ścisłym centrum Rzeszowa | Parter | Ruchliwa ulica ks.Jałowego | duża piwnica 42 m | dwa wejścia Park Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal położony w centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Wilkasy

Wilkasy,warmińsko-mazurskie

797 000 zł100 m² 7 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż domek letniskowy. Domek położony jest w Zalesie między Giżyckiem a Wilkasami. Zalesie jest to osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł1 650 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Mysłowicach - Stara Wesoła. Spokojna lokalizacja z szybkim dojazdem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w zielonej i spokojnej części Mysłowic -.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł39,97 m² 11 983,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja do 20 maja - brak możliwości prezentacji. Na sprzedaż oferuję przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone przy ulicy Zimnej w Gdańsku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł154 m² 4 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczną nieruchomość gruntową zabudowaną, w malowniczej miejscowości Szpetal Górny, powiat włocławski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł673 m² 2 897,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:605 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica położona w Kamieniu Pomorskim przy ul. Pocztowej. Budynek 3-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym - podpiwniczony. Nieruchomość wybudowana w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł56,81 m² 7 727,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję nova duńska. To już kolejny etap Naszej inwestycji. I Etap został sprzedany w 100%! Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł78,41 m² 8 799,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i widokiem na Stary Gaj Bursztynowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim bloku z lat 90., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

456 750 zł3 045 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Atuty Działki granicząca z droga krajową nr 20. Dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

7 878 000 zł5 252 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Avenue Estate oferuje działkę inwestycyjną z projektem zagospodarowania na budowę trzech obiektów usługowo-magazynowych atuty Zatwierdzony pzt (projekt Zagospodarowania Terenu) na 3 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m położone na II piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Stargardu. Nieruchomość idealna dla osób szukających mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

331 750 zł1 327 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 327 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60,95 m² 10 910,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m , położone na 3. piętrze (ostatnim) w budynku z 2012 roku, na lubelskim Węglinku przy ul. Gęsiej 19. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Bilcza,świętokrzyskie

1 650 000 zł179 m² 9 217,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż autorski dom z duszą zza oceanu w Bilczy, gm. Morawica, powiat: kielecki, woj. świętokrzyskie Nr działki: 224/599.