dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa

Nienowice,podkarpackie

1 250 000 zł33 774 m² 37,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Inwestycyjna na Sprzedaż w Nienowicach gmina Radymno Powierzchnia: 3,3 ha Lokalizacja: nienowice, przy ostatnim węźle na wschód autostrady A4 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

496 709 zł56 m² 8 887,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie zatoki handlowej Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

640 000 zł34 m² 19 019,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa kawalerka w Świnoujściu gotowa inwestycja z potencjałem zysków! Szukasz nieruchomości, która nie tylko zachwyci nowoczesnym wykończeniem, ale także przyniesie stabilny dochód?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 820 000 zł340 m² 11 235,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom w samym sercu zielonej prestiżowej dzielnicy Krakowa Woli Justowskiej. Opis nieruchomości Elegancki, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

456 000 zł47 m² 9 681,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 3 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku z cegły ocieplonego styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

687 499 zł65 m² 10 538 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łazy

Łazy,mazowieckie

12 000 000 zł340 m² 35 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Avenue Estate prezentuje Państwu niezwykły, profesjonalnie zaprojektowany dom z garażem oraz dwie hale produkcyjno-magazynowe na jednej, przepięknej działce o powierzchni aż 12 000 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Forsycji

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł72 m² 9 944,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro Estaton przedstawiamy Państwu pięknie i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Forsycji w spokojnej i cenionej dzielnicy Zalesie w Rzeszowie. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł61 m² 11 530,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,62 m , położonego przy ul. Wielkiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jakubowice,małopolskie

4 200 000 zł370 m² 113,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 697 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnej posiadłości położonej w malowniczych Jakubowicach, zaledwie 3 km od Proszowic i około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wojnarowa

Wojnarowa,małopolskie

99 000 zł8 600 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam widokową działkę budowlano-rolną w miejscowości wojnarowa gmina Korzenna o powierzchni 86 ar. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka częściowo zakrzewiona, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

247 000 zł53 m² 4 660,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży jasne , przestronne dwupokojowe mieszkania do remontu z ogromnym potencjałem - istnieje możliwość aranżacji na 3 pokoje. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawa

Morawa,dolnośląskie

460 000 zł300 m² 1 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 300m 2 , usytuowanej na działce o powierzchni 2100m 2 w Morawie niedaleko Strzegomia. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

380 000 zł60 m² 6 365,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w boku przy ul. Leszczynowej - Lubin Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

891 600 zł59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej. Brak podatku pcc Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brzeg Dolny,dolnośląskie

399 999 zł45 m² 8 908,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 44,90 m , zlokalizowane na 1. piętrze niskiego, nowoczesnego budynku z windą, w prestiżowej i kameralnej inwestycji Parkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

528 183 zł35 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

997 000 zł341 m² 2 919,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z lokalem usługowym na sprzedaż w Bielsku-Białej! Nieruchomość o łącznej powierzchni 341,46 m 2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nasutów

Nasutów,lubelskie

250 000 zł1 600 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

! uwaga! niższa cena, do dalszej negocjacji dla zdecydowanych klientów! Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m 2 położona w Nasutowie gm. Niemce, niecałe 10 km od granic Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł77 m² 5 311,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy po remoncie na osiedlu Wilczak w Bydgoszczy gotowe do umeblowania czeka na nowego właściciela. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 63,49 m z ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

274 000 zł32 m² 8 482,97 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Olsztyna na osiedlu Pojezierze, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

420 000 zł55 m² 7 650,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Ogłoszenie bezpośrednie, bez prowizji. Mieszkanie w spokojnej okolicy, blok i klatka schodowa w stanie czystym. Klatka zabezpieczona domofonem. Bardzo blisko znajduje się przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

715 400 zł49 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2017r. znajdującym się na monitorowanym i ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Stary Wiśnicz

Stary Wiśnicz,małopolskie

150 000 zł9 600 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej działki rolno budowlanej z kawałkiem lasu? Zapraszam do Starego Wiśnicza gmina Nowy Wiśnicz. Piękne pagórki, czysta przyroda, cisza i spokój. Działka ma powierzchnię 96ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

899 999 zł63 m² 14 240,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

63m2 / 2 pokoje + taras / Ogrody Grabiszyńskie / prowizja 0! Na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 63,20 m2 z przynależnym tarasem. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Fieldorfa-Nila

Kraków,małopolskie

2 100 000 zł206 m² 10 194,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie Sprzedaży Lokalu Usługowego w Krakowie - Krowodrza Górka Lokalizacja: ul. Fieldorfa Nila 17, krowodrza Górka, kraków Charakterystyka Lokalu: powierzchnia: 206 m Położenie: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gorzelnia

Gorzelnia,śląskie

360 000 zł2 984 m² 120,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki budowlanej o pow. 2984 m2 położonej na pograniczu Częstochowy i Gorzelni Nowej do Centrum Częstochowy 10 minut. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł43 m² 14 699 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Faustyny

Kraków,małopolskie

2 000 000 zł210 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Brak prowizji od kupującego! Prezentujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 210m2/całkowitej 280m2, na ponad 2a działce w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 4km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Częstochowa,śląskie

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Worcella - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość jest świeżo po remoncie generalnym , wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł129 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pawiej. Nieruchomość znajduje się na parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dźwigowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

330 000 zł30 m² 10 970,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- nieruchomość dostępna tylko W estate - Na sprzedaż lokal usługowy w centrum Mińska Mazowieckiego o powierzchni 30,08 m Na sprzedaż lokal usługowy typu gabinet o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kraków,małopolskie

824 000 zł48 m² 17 163,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 48,01 m - Kraków, os. Kabel Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,01 m , położone w zielonej części Krakowa - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł30 m² 11 948,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, położonego na parterze budynku, oddanego do użytku w 2025 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

313 125 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego Lokal inwestycyjny nr 11 o pow. 25,05 m2 Na sprzedaż lokal inwestycyjny zlokalizowany na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Chrzanów Mały

Chrzanów Mały,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 679,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Jednopokojowe mieszkanie na sprzedaż - Chrzanów Mały, blisko Grodziska Mazowieckiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,6 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

629 000 zł94 m² 6 663,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie własnościowe - Jelcz-Laskowice, ul. Oławska Oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94,40 m , położone w samym centrum.