dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

146 000 zł1 125 m² 129,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grzebienisko - działka o powierzchni ok. 4000 m2 z warunkami zabudowy na 3 budynki może być podzielona na mniejsze działki np. 1125 m2 lub większe. W sąsiedztwie jest nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Koszelewki,warmińsko-mazurskie

28 000 zł5 368 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna o powierzchni 5368m2,województwo warmińsko- mazurskie, w pobliżu jeziora, w sąsiedztwie stawów rybnych .Działka leśna- nie ma możliwości zabudowy. Las liściasty,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł208 m² 3 237,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Numer oferty W biurze: sd/el173/2018 Oferujemy do sprzedaży dwa domy położone na jednej działce o powierzchni 516 m2 w lokalizacji Łódź / Górna / Chojny. Główny dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

89 999 zł1 745 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta specjalna sprzedaż bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,44 ara, położona w malowniczej miejscowości Zdonia (gm. Zakliczyn). Cena tylko.

Szczegóły ogłoszenia

79 500 zł851 m² 93,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze publicznej. Działka z możliwością uzyskania pozwolenia na zabudowę mieszkaniową na podstawie decyzji o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł29,50 m² 15 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulny apartament w nadmorskiej miejscowości - Międzywodzie o łącznej o powierzchni 29,5m2, który składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 455 m² 814,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedania działkę komercyjną w północnej części Tarnowa, o powierzchni 24,55 ar. Teren o kształcie nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł58 m² 12 758,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską aglomeracją oraz zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 000 zł35,85 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł250 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nie wiesz gdzie ulokować pieniądze? Chcesz czerpać zysk z wynajmu mieszkań? Szukasz stałego dochodu z inwestycji? Zapoznaj się z poniższą ofertą! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł2 957,94 m² 110,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 605 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość na którą składa się prawo użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Na sprzedaż Siedlisko w Dębowej Łące. Biuro nieruchomości profesja prezentuje na sprzedaż siedlisko w spokojnej miejscowości Dębowa Łąka w województwie Kujawsko-Pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł87 m² 20 678,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania bardzo jasne, funkcjonalne, wykonane w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 87 m . Apartament przy Parku Łokietka. Mieszkanie usytuowane jest na ogrodzonym, wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł860 m² 825,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w dzielnicy Górna: - wśród zabudowy mieszkaniowej, - ok. 7 km od ścisłego centrum miasta, - idealna pod wielofukcyjną inwestycję. Na sprzedaż jest prawo własności działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł506,20 m² 4 741,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:1 792 m²

Na sprzedaż funkcjonujący, dochodowy budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym, idealny dla inwestora, hotelarza lub przedsiębiorcy szukającego gotowego biznesu! opis lokalizacji: kiełpino,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł150 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

**dom W zabudowie blizniaczej ** **kupujący nie płaci prowizjii*** *** wyjątkowy dom położony na wzgórzu Z pieknym widokiem*** 5 km od białegostoku *** ***oferta dotyczy domu W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł800 m² 481,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cholerzyn Gmina Liszki blisko Krakowa, ok 1,5 km od Zalewu w Kryspinowe - do sprzedania działka budowlane o powierzchni 8arów ara. Do zabudowy budynkami w układzie wolnostojącym lub.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł83 m² 10 228,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Rybnik, ul. Pod Lasem Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 83 m z dwoma balkonami (łączna powierzchnia balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 050 m² 81,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Grunt we wsi Świętajno w powiecie Oleckim. Działka budowlana z widokiem i dostępem do jeziora Mulistego. Nieruchomość w sąsiedztwie lasów. Grunt nr.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 765 m² 209,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kształtna działka na pograniczu Chrzanowa i Milanówka! Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Wymiary to 86 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł9 756 m² 133,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 9756 m2 w malowniczym Pelplinie! działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9756 m2. Teren jest prawie płaski, ogrodzony. Działka o niestandardowym kształcie. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł46,82 m² 13 240,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,82 m , składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

433 800 zł2 892 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna! Polecamy Państwu działkę siedliskową położona w niedalekiej odległości od Trzebiatowa na trasie Trzebiatów - Kołobrzeg w spokojnej wsi. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł5 374 m² 81,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 0,5374 ha (5374 m ) położona jest w miejscowości Więcławice Dworskie, gmina Michałowice, województwo małopolskie w otoczeniu przyrody, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,50 m² 6 450,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie do zamieszkania o powierzchni 35,5 m znajdujące się na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku. Idealne zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

179 860 zł1 058 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 328/18 w miejscowości Barwik (gmina Przodkowo) przy ulicy Szczęśliwej ( wjazd od ulicy Słonecznej) o powierzchni 1058 m2. Lokalizacja Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 618 zł20,14 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny z ogródkiem | Jastrzębia Góra | 600 m od plaży Parter | wykończony pod klucz | gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż 1-pokojowy apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

169 680 zł808 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjne działki budowlane w Ruszowicach tylko 210 zł/m! Lokalizacja: ruszowice, gm. Głogów, woj. dolnośląskie Szukasz miejsca na budowę domu w cichej, zielonej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Tomicach, o pow. ok 18 arów do wydzielenia z większego areału. Grunt o nieregularnym kształcie w najwęższym miejscu o szerokości ok. 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 552 zł43,68 m² 7 979,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze dwupiętrowego, kameralnego budynku przy ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 197 m² 316,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia przepiękne działki w Ojrzanowie. Lokalizacja: ojrzanów, malownicza wieś położona w otoczeniu zieleni, z szybkim dojazdem do Grodziska Mazowieckiego i Warszawy. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 172 zł36,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 36,28 m , zlokalizowana w prestiżowej inwestycji MI9, tuż obok Manufaktury w jednej z najbardziej pożądanych części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł35 m² 19 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny piętrowy dom z wolnostojącym piętrowym warsztatem (stolarnia),garażem i sklepem z ekspozycją na ulice w spokojnej dzielnicy Dąbrówka Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 870 zł58 m² 8 428,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 58,90 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w nowym bloku Tarnowie przy ul. Wieniawskiego. Lokal mieszkalny składa się z części dziennej, którą.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł25 000 m² 21,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży siedliska w malowniczej okolicy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł46,30 m² 6 587 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania w dobrej lokalizacji, które można urządzić według własnego pomysłu Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 478 m² 134,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka W częstkowie gmina szemud opis: przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Częstkowo gmina Szemud. Działka o pow. 1478 m2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53,13 m² 9 222,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

"ms" Szukasz mieszkania, które oferuje coś więcej niż cztery ściany? Na sprzedaż trafia wyjątkowo zadbane, jasne mieszkanie o powierzchni 53,13 m , położone na osiedlu Zawiszów.