dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

462 000 zł43 m² 10 744,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj w zielonej dzielnicy poznania.DO CENTRUM MIASTA 15 MINUT AUTEM lub bezpośrednio tramwajem! +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ Mieszkania bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

949 420 zł59 m² 15 986,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przy zakupie Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,39 m , zlokalizowanego na 4. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł39 m² 17 845 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38,61 m2 w bloku z windą, położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrocławia przy ulicy Miedzianej na osiedlu Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Młodziejowice

Młodziejowice,małopolskie

799 999 zł2 548 m² 313,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy widokową działkę zlokalizowaną w miejscowości Młodziejowice w gminie Michałowice. Działka ma powierzchnię 2548 m2 i położona jest przy gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł34 m² 15 235 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania świeżo wyremontowana duża kawalerka o powierzchni 34m2 + duży balkon znajdująca się na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 132b na osiedlu z 2003 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

292 512 zł28 m² 10 560 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Starachowice,świętokrzyskie

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: 2 pokoje: przestronny salon klimatyzowany z balkonem, sypialnia / pokój dla dzieci Osobna kuchnia z meblami na wymiar i wyposażeniem agd w zabudowie (piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

259 000 zł1 033 m² 250,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nieopodal Wieliczki! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w Koźmicach Małych (gmina Wieliczka), w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

179 000 zł759 m² 235,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! Atrakcyjna działka budowlana 759 m w otoczeniu zieleni - idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 759 m , przeznaczoną pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Do Strumyka

Tokary,pomorskie

649 000 zł100 m² 6 477,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Przedstawiam Państwu osiedle Tokary Park, które składa się aktualnie z 24 bliźniaków. Lokalizacja: okolica Tokar słynie z pięknych lasów i jezior, które sprzyjają rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kordiana

Międzyrzec Podlaski,lubelskie

350 000 zł62 m² 5 652,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,92 m położone w spokojnej części Międzyrzeca Podlaskiego, przy ul. Kordiana 4. To wygodne, trzypokojowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śląska

Świnoujście,zachodniopomorskie

790 000 zł92 m² 8 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:426 m²

Prezentujemy nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Śląskiej w Świnoujściu. Dobra lokalizacji na osiedlu domów jednorodzinnych blisko centrum miasta. -Dom poniemiecki wybudowany w 1937roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m2 , które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Leśnej 5 w Dąbrowie Góniczej. Będzie to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

801 000 zł57 m² 14 097,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , klimatyzacja, garaż na parkingu podziemnym, piwnica. Spokojna okolica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

480 244 zł54 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 53,96 z balkonem, zlokalizowane na piętrze nowo powstającego osiedla przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Suchy Las,wielkopolskie

105 000 zł500 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadbana, w pełni zagospodarowana działka rekreacyjna W suchym lesie. Rod słoneczny stok opis działki I nasadzeń: ogród jest bardzo zadbany. Oprócz obszaru trawiastego znajdują się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

399 000 zł29 m² 13 887,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

O inwestycji: to nowoczesny apartamentowiec o wyjątkowym charakterze, położony w samym centrum Piaseczna. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

953 000 zł80 m² 11 987,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z balkonem | Osiedle Barcińskie - prestiżowa lokalizacja blisko centrum Na sprzedaż komfortowy, starannie zaprojektowany apartament położony na nowoczesnym i cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

529 000 zł59 m² 8 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować państwu na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z dostępem do części ogrodu Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska

Piastów,mazowieckie

945 000 zł83 m² 11 424,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc. Piękne mieszkanie o wysokim standardzie przy ulicy Warszawskiej. Główne atuty mieszkania to: > ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach > rozprowadzenie pod klimatyzacje we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł44 m² 14 068,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadbane ładne ustawne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128- serdeczne polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł57 m² 17 193 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Super lokalizacja, dogodna komunikacja, przystanek tramwajowy 180 m, dojazd do centrum w 20 minut. W pobliżu dużo sklepów i usług. Park Moczydło 750 m, metro Młynów 1 km. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

349 672 zł32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowe 1-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 850m od morza i plaży! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

579 000 zł67 m² 8 654,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 66,90m2 na wysokim parterze / z II w kameralnym budynku z 1995 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 979 900 zł161 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Starowiejska

Zamość,lubelskie

280 000 zł850 m² 329,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja, która pracuje na Twój sukces działka usługowa 850 m w Zamościu, ul. Starowiejska Na sprzedaż działka o powierzchni 850 m , położona w Zamościu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkanie w kameralnej inwestycji na granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i pcc. Inwestycja: 6 budynków 2 lokalowych - 12 mieszkań, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

110 000 zł1 550 m² 70,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1550 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastowska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

740 000 zł290 m² 2 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Szklarskiej Porębie. Nieruchomość położona w malowniczym miejscu, w pobliżu lasu, licznych tras spacerowych i rowerowych z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Warszawa,mazowieckie

4 450 000 zł145 m² 30 651,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gałowska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł1 800 m² 494 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: działka o powierzchni 1800 m2, w drugiej linii zabudowy z bezpośrednim dojazdem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 270 000 zł123 m² 10 305,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Stare Miasto | Strumykowa 1a | Kamienica o powierzchni 123 m2, 1 lokal handlowo-usługowy na parterze, salon, kuchnia i łazienka na pierwszym piętrze, 2 sypialnie na drugim piętrze. Atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

623 076 zł61 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalesie

Zalesie,małopolskie

831 000 zł73 m² 11 452,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Zalesie mieszkanie pod klucz z ogródkiem LV Development prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,56 m , wykończone pod klucz, w inwestycji Apartamenty Zalesie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wyszowate

Wyszowate,warmińsko-mazurskie

99 000 zł2 765 m² 35,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z prawem zabudowy położona około 280m od jeziora Buwełno, wyszowate, gmina Miłki To doskonałe miejsce dla osób, które pragną zamieszkać w malowniczym otoczeniu,.