dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Szczytno

Szczytno,mazowieckie

115 000 zł1 876 m² 61,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Szczytno, gmina Kampinos położona w szóstej linii zabudowy. Wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa w Papowie Toruńskim, idealna pod inwestycję usługową. Działka o regularnym kształcie prostokąta oferuje doskonałe możliwości rozwoju dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż klimatyzopwane 2 pokojowe mieszkanie 41M2 przy ul. Zabłocie, riverside, kraków Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł26 m² 12 333,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dostępna od zaraz kawalerka, zlokalizowana na osiedlu Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 25,54 m2, usytuowane jest na 5 pietrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mur Południowy

Choszczno,zachodniopomorskie

380 000 zł56 m² 6 810,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe. 3 pokoje zamkniete, jeden otwarty na kuchnie i przedpokoj. Mieszkanie po remoncie, nowa elektryka, kuchnia i łazienka. Balkon z widokiem na ogród szkoly muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 822,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Jurija Gagarina - w kameralnej, powojennej kamienicy. Atuty: kamienica z cegły swa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michałów-Reginów

Michałów-Reginów,mazowieckie

450 000 zł1 366 m² 329,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ustawna działka budowlana w Michałowie-Reginowie 1366 m w spokojnej, zielonej okolicy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1366 m, położona w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł83 m² 21 686,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż - bezpośrednio - przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m w Warszawie na Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w ładnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

437 712 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Chorzów,śląskie

289 000 zł48 m² 5 995,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja tylko W realton Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,2 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

426 360 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Accanto | Cesja umowy deweloperskiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

653 000 zł43 m² 15 357,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowa

Gdańsk,pomorskie

539 448 zł52 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie, w pobliżu urokliwego jeziora Wysockiego. Oferowane Państwu mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu położonym w Barniewicach, na granicy Gdańska - Osowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Legnicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szerokogłowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hornówek

Hornówek,mazowieckie

1 350 000 zł420 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 420 m2, działka o powierzchni 1060 m2. Budynek 3-kondygnacyjnyw stanie deweloperskim, częściowo wykończony m.in. w domu znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

259 000 zł50 m² 5 160,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Inowrocław, osiedle Piastowskie Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 50,19 m , położone na 4. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Lipowa

Lipowa,śląskie

210 000 zł1 350 m² 155,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lipowa - działka budowlana zanurzona w zieleni. Działka położona w spokojnym miejscu w otoczeniu budynków jednorodzinnych i zieleni nadbrzeżnej potoku Leśnianka do wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

139 000 zł64 m² 2 155,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone przy ul. Niepodległości 37 w Kruszwicy, zlokalizowane na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o pow. 58 m , usytuowane przy ul. Borowskiej, tuż obok Parku Skowroniego. To propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

848 000 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Na Błonie w Bronowicach. Mieszkanie: - salon, kuchnia jasna osobna, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zofiówka,łódzkie

1 970 000 zł272 m² 7 242,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowy dom parterowy W zofiówce - wyjątkowa oferta dla wymagających. Szukasz przestrzeni, ciszy i bliskości natury? Ten parterowy dom, położony tuż przy ścianie lasu, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł72 m² 17 986,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na cenionym Osiedlu Nova Ochota przy ul. Łopuszańskiej 55 w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

889 000 zł158 m² 5 616,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal parterowy o powierzchni ok. 158 m2 składający się z sali głównej oraz wydzielonych 6 pomieszczeń, toalety, pomieszczenia socjalnego. Duże witryny z ekspozycją na ruchliwą drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

489 000 zł74 m² 6 608,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Rewelacyjna cena: 489.000 zł i 519.000 zł brutto. 11 segmentów - dostępnych 4. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość i doskonały dojazd do miasta. 12 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

381 150 zł38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bystrzejowice Pierwsze

Bystrzejowice Pierwsze,lubelskie

1 159 798 zł90 m² 12 843,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Energooszczędny dom w Bystrzejowicach Pierwszych pod Lublinem | ~91m + duża działka 4593m Roczne koszta utrzymania domu (wszystkie rachunki) mieszczą sie w 400 pln! Wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł53 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,12 m2 na parterze z ogrodem jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lisia Góra

Lisia Góra,małopolskie

349 000 zł160 m² 2 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia urokliwego domu wolnostojącego o pow. całkowitej 160 m 2 plus poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Sochaczew,mazowieckie

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam wyremontowane gotowe do zamieszkania, dwustronne (północ - południe) mieszkanie o pow. 63 m z dużym balkonem i piwnicą, położone na 3 piętrze w bloku przy ul. 1 maja 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł36 m² 27 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealny punkt do mieszkania, idealny na wynajem krótko lub długo terminowy. 2 pokoje na drugim z czterech pięter, klasyczny balkon, kuchnia nowa w anksie, łazienka glamour. Wszystkie materialy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w Oleśnicy do rynku 10 minut pieszo. Ładny bliźniak w stanie deweloperskim na działce 350 m2 , wszystkie media miejskie dojazd ulicą asfaltową, wykonana instalacja: wodno-kanalizacyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł30 m² 11 612,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 29,71 m , położony na parterze budynku wielorodzinnego oddanego do użytkowania w 2025 roku, na osiedlu Górzyskowo. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Poznań,wielkopolskie

381 502 zł25 m² 15 199,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Mieszkanie idealne dla studenta lub pod dalszy wynajem. Komfortowa kawalerka w świetnej lokalizacji- 2 minuty do Ronda Rataje. Bardzo dobra komunikacja miejska w każdą część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

512 000 zł31 m² 16 264,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kontakt: szanowni Państwo, z przyjemnością dzielę się z Państwem naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Lokalizacja bułgarska/grunwald. Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł40 m² 20 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

568 000 zł58 m² 9 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pleśniarowicza na osiedlu Krakowska - Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł44 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga- sprawdź aktualność oferty ceny Dbasz o swoją aktywność fizyczną i szukasz mieszkania? To mieszkanie jest idealne dla Ciebie! lokalizacja Naramowice oferta jest przykładowa, zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

289 397 zł28 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

259 000 zł30 m² 8 590,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie, przy ul. Kwiatkowskiego 9. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kunice,dolnośląskie

230 000 zł913 m² 251,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Kunicach. Działka o powierzchni 0,0913 ha w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona.