dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 236 ogłoszeń

1 650 000 zł126,02 m² 13 093,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kraków Dwupoziomowy apartament z dużym potencjałem aranżacyjnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 126,02 m2, zlokalizowane na 4 i 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł215 m² 4 413,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości **brenno, przy ul. Leszczyńskiej**. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu, 1 piętro, dwa balkony! nowsze budownictwo. Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł2 257 m² 118,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż przepiękną działkę budowlaną nad stawem, przegrodzonym groblą, położoną w malowniczej miejscowości Marcinkowo, zaledwie kilka minut od centrum Mrągowa. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł55 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ultra nowoczesny i komfortowy pod każdym względem apartament 55 m | 3 pokoje | ogródek 40 m | garaż | ul. Warszawska 109 - Białystok Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 007 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: unikalna, zalesiona działka z linią brzegową jeziora Wierśnie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę z ponad 80-metrową linią brzegową malowniczego jeziora Wierśnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł90 m² 4 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 035 m²

Dom murowany w miejscowości Wyrąb 3 km od Sokołowa Podlaskiego. Powierzchnia działki 3035m2, wymiary ok 35x75m - zlokalizowana przy drodze asfaltowej Sokołów Podlaski - Jabłonna Lacka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł366 m² 9 289,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek magazynowo-biurowy oraz duży dom na działce w Baranowie k. Poznania. Lokalizacja: baranowo, ul. Nowina 6, gmina Tarnowo Podgórne (powiat poznański) Powierzchnia działki: 2 763 m Dom.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł7 192 m² 25,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja -na sprzedaż działka rolna Powierzchnia 7192 m2. położona jest w obrębie 9 Karsznice, księga wieczysta Nieruchomość niezabudowana ,oznaczona jako działka 35/1 Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3 działki po 1000 m w Jarużynie nieopodal terenów leśnych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym | 36,83 m | Katowice - ul. Kołobrzeska | 249 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

199 000 zł882 m² 225,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Estaton, przedstawiamy działkę położoną w Tyczynie przy ul. Lasek Warunki zabudowy: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego - prawomocna decyzja Opis: powierzchnia: 8,8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł2 025 m² 3 407,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjna w sse euro-park Mielec - Tuszów Narodowy English below Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowo-produkcyjny, położony w Specjalnej Strefie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - 180 m2, działka 650 m2, sierakowice Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 023 m² 83,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, malowniczo położona działka budowlana w miejscowości Parsów. Działka o powierzchni 1023 m , w kształcie prostokąta, o wymiarach 22x54, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne, dwupokojowe mieszkania do wprowadzenia, dwie szafy, w pełni wyposażona oddzielna kuchnia, do przystanku pkp 4 min, do autobusu 3 min, blisko sklep spożywczy i galeria.Kuchnia 8m,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł990 m² 353,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mega działka wyjątkowa oferta na sprzedaż! Ksawerów, ul. Pomorska Cena: 350 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 990 m . Wymiary działki: ok. 20 m x 50 m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,09 m² 15 766,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, bieńczyce, os. Jagiellońskie 28 oferta na wyłączność Klimatyzowane mieszkanie 2 - pokojowe, o powierzchni 36,09 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 776 603 zł105 m² 16 920,03 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 060 zł34,79 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 756 m²

Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem, ul. Wola Żytowska Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, stawem i strefą relaksu Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 200 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Tarnówku, gmina Goleniów przy drodze asfaltowej pięknie obsadzonej starymi dębami. Działka ma wydane warunki zabudowy. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł753 m² 289,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować piękną, widokową działkę położoną w miejscowości Glinka o powierzchni 753m2m2 na szczycie góry Smereków Wielki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 117 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna diałka budowlana na sprzedaż; działka w Ciechocinku z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta dotyczy budowy domu modułowego W konstrukcji szkieletowej drewnianej na działce o powierzchni 3000m2 w miejscowości Markowy Wygon (kolonia wsi Poczopek), gm. Szudziałowo,.

Szczegóły ogłoszenia

712 000 zł40 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę na wyłączność For English below Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 6 (ostatnim) piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł17,40 m² 11 436,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż w Skierniewicach, ul. Reymonta 16 oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 17,40 m , położony w doskonale znanym pawilonie handlowo-usługowym przy ul. Reymonta 16.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł645 m² 6 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Na sprzedaż: obiekt inwestycyjny funkcjonujący hostel | 650 m | 32 pokoje | parking | Bielawy, bydgoszcz Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł25,05 m² 11 776,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kawalerka 25m2 jest w nowo wybudowanym budynku z 2023 roku, mająca dużo zalet: na parterze, z tarasem (ogródkiem) ok.60m2, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, miejsce postojowe, bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł267,50 m² 2 089,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż dom z ok. 1930-go roku w zabudowie bliźniaczej przy ul. Żardeckiego w Łańcucie. Budynek zlokalizowany jest na płaskiej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 080 zł51,60 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości Przed Tobą nowoczesne mieszkanie z 2026 roku, położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Funkcjonalne mieszkanie dla pary lub rodziny w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 743 zł65,23 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem F71 o pow. 65,23 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł70,50 m² 12 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, rodzinne mieszkanie położone przy ul. Stróża Rybna w Krakowie. Lokal idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub do wynajmu na pokoje. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł290 m² 9 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

0% prowizji od Kupującego. Trzykondygnacyjny , skrajny segment o powierzchni całkowitej 291 mkw położony na 350-metrowej działce. Dom został wykończony i wyposażony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków - Bieńczyce - Osiedle Jagiellońskie W pobliżu aleja Generała Władysława Andersa, ul. Władysława Broniewskiego, marii Dąbrowskiej, kocmyrzowska. Okolica otacza się rozległymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł270 m² 6 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący z harmonijnym połączeniem wnętrza i ogrodu gotowy do zamieszkania Dom wolnostojący, zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodnym wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł116,59 m² 8 139,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Nowoczesny dom na olechowie 4 sypialnie, garaż I twój prywatny ogród! Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł92,57 m² 8 847,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe 92,57m2 z ul. Marii Skłodowskiej-Curie opis nieruchomości: - powierzchnia: 92,57m2 - Niski blok z 1965r - piętro drugie z 2 (powyżej znajduje się kolejna kondygnacja) - czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł42 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duet Broker oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Markowo 38 gmina Morąg. Markowo to mała , malownicza miejscowość zaledwie kilka kilometrów od Morąga. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł797 m² 414,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam, do sprzedania, bez pośredników, działka w Nowym Sączu - osiedle Chruślice, wraz z udziałem w drodze dojazdowej bezpośrednio do w/w działki. Działka w pełni uzbrojona,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł200 m² 4 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| do sprzedania dom w Dojazdowie z lat 70-tych, przeznaczony do generalnego remontu. Nieruchomość stanowi dom wolnostojący wybudowany z cegły i pustaka, pokryty blachą. Powierzchnia.