dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

308 000 zł34 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , usytuowane na 11 piętrze wieżowca w dzielnicy Mokre przy ul.Głowackiego, zaledwie 10 minut spacerem do centrum Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

399 999 zł29 m² 13 750,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29,09 mkw usytuowane przy ulicy Przejezdnej w Warszawie, w bloku z 2020 roku. W skład mieszkania wchodzi: => salon/sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grębocice

Grębocice,dolnośląskie

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Grębocice, powiat polkowicki Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140 m , położony w spokojnej okolicy w miejscowości Grębocice (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

319 000 zł37 m² 8 577,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Przestronna kawalerka 37,19 m z dużą kuchnią i balkonem | Łódź Olechów | Kawalerka o powierzchni 37,19 m , na 1 piętrze położona w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł66 m² 14 172,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Możesz zadzwonić również po 18:00. Mieszkanie o powierzchni 64,55 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

539 272 zł61 m² 8 888,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentowane mieszkanie jest jedną z dostępnych opcji! W ofercie posiadam również inne mieszkania w tej inwestycji o różnych metrażach, układach oraz poziomach cenowych. Dzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł35 m² 16 542,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku z 2003 roku, zlokalizowanym przy ulicy Dzieci Warszawy 27a. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł46 m² 20 692,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przechodni) z oddzielną kuchnią, łazienką z wc i balkonem. Położone w ścisłym centrum vis-a-vis Pałacu Kultury (sali Kongresowej) i tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

570 486 zł46 m² 12 505,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Nowoczesne i Funkcjonalne - 2 Pokojowe z balkonem Jeszcze w tym roku Odbierzesz klucze! Jeżyce to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania. Atuty inwestycji: bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skalska

Olkusz,małopolskie

379 000 zł67 m² 5 633 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż M3 w centrum Olkusza. Mieszkanie położone przy ul.Skalska, z prywatnym parkingiem, o powierzchni wraz z pomieszczeniem przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł41 m² 10 670,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie W sercu szczecina | aleja jana pawła II oferta na wyłączność biura Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 40,14 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

400 610 zł34 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

585 000 zł116 m² 5 043,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy w wysokim stanie deweloperskim o powierzchni 116 m . Zlokalizawany na prywatnym, kameralnym osiedle w otoczeniu lasów, w odległości rzutu beretem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

418 900 zł41 m² 10 322,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Częstochowa,śląskie

339 000 zł52 m² 6 582,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wejścia prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, ul. Józefa-Marii Hoene - Wrońskiego 12 (dzielnica Trzech Wieszczów) Lokalizacja idealna na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dorotowo

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł230 m² 5 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

MB Nieruchomości oferuje bardzo ładny i funkcjonalny dom na skraju Olsztyna pomiędzy jeziorem Wulpińskim a Puszczą Napiwodzko- ramucką w miejscowości Dorotowo gmina Stawiguda. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

790 000 zł55 m² 14 395 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 54.88m2 ogród 90m2 w Nowej Inwestycji Ruczaj/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Bez podatku pcc! Lokalizacja: budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

403 000 zł37 m² 10 775,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku w Jeleniej Górze. W skład 37,4m2 wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

1 495 000 zł205 m² 7 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:411 m²

Dom wielopokoleniowy w centrum Góry Kalwarii Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość idealna dla rodziny wielopokoleniowej - z przestrzenią zarówno dla dzieci, rodziców i dziadków. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leszno

Leszno,wielkopolskie

302 120 zł1 079 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (numer 30/30) o powierzchni 1079 m , położona w malowniczej miejscowości Trzebania, w otulinie lasu Karczmy Borowej. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 58m2 sytuowane na I piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: otwartej przestrzenni-kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasin,wielkopolskie

335 000 zł45 m² 7 499,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 44,67 m | balkon | I piętro | gotowe W nowym standardzie bez prowizji | bez pcc oferta z rynku pierwotnego Idealna propozycja dla pary, małej rodziny lub jako zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jordanowo

Jordanowo,kujawsko-pomorskie

399 900 zł95 m² 4 209,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 971 m²

Oferta wyłącznie W biurze atlantis nieruchomości W skrócie Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 95m2 położony na dużej działce 2971m2 w malowniczym Jordanowie. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

616 813 zł58 m² 10 688,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Grunwald | 3 niezależne pokoje + kuchnia | idealne pod najem studencki | lux Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego klasy premium, które realnie pracuje na siebie, ta oferta jest strzałem w punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Lesk

Olecko,warmińsko-mazurskie

270 000 zł48 m² 5 578,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 48,4 m2 znajdującego się na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku - Olecko, ulica Osiedle Lesk 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

764 000 zł66 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w zielonym sercu miasta - inwestycja oddana do użytkowania! Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Komfortowe mieszkania w dwóch nowoczesnych budynkach z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Tadeusza Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe pod klucz, mieszczące się w Bydgoszczy przy ul. Kościuszki 10, świetna lokalizacja. Zdjęcia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Gładczyn Szlachecki

Gładczyn Szlachecki,mazowieckie

85 000 zł2 993 m² 28,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W obecnej chwili działka rolna z możliwością podziału na dwie lub trzy działki budowlane. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boranta

Poznań,wielkopolskie

1 839 000 zł206 m² 8 934,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Do Strumyka

Tokary,pomorskie

649 000 zł100 m² 6 477,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Przedstawiam Państwu osiedle Tokary Park, które składa się aktualnie z 24 bliźniaków. Lokalizacja: okolica Tokar słynie z pięknych lasów i jezior, które sprzyjają rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł52 m² 9 184,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego budynku mieszkalnego. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radonice

Radonice,mazowieckie

390 000 zł1 342 m² 290,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1342 m spokój natury z wygodą miasta! Marzysz o własnym domu w cichej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu do miasta? Mamy coś dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Gdynia,pomorskie

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu - ogrody tesoro! Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji z dwoma miejscami postojowymi - w tym jednym zadaszonym. Przemyślany rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Marconich

Warszawa,mazowieckie

2 745 000 zł189 m² 14 493,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal biurowo-handlowy o powierzchni 189,40 m , zlokalizowany na parterze eleganckiego trzypiętrowego budynku przy ul. Marconich na pograniczu starego i nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

2 999 900 zł351 m² 8 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

532 356 zł36 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1500zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rączna

Rączna,małopolskie

1 150 000 zł196 m² 5 867,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 196 m2 zlokalizowany w miejscowości Rączna (gmina Liszki) - 18 km na zachód od centrum Krakowa. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzyszów

Skrzyszów,małopolskie

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom do zamieszkania położony bezpośrednio przy głównej drodze do tarnowa praktycznie na granicy tarnów - skrzyszów! Nieruchomość ze względu na położenie przy głównej drodze do Tarnowa świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ryglice

Ryglice,małopolskie

135 000 zł8 700 m² 15,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka Z lasem położona na granicy msc. Ryglice I zalasowa. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 87 ar.z złożonym wnioskiem o uzyskanie warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł50 m² 10 404 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga oferta zarezerwowana! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią i pięknym widokiem. Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na cenionym osiedlu.