dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

1 866 000 zł3 400 m² 548,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3393 m położona w Babicach Nowych, w gminie Stare Babice - jednej z najdynamiczniej rozwijających się gmin w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 618 zł59,61 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialniami , łazienką i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 950 zł42,33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 640 zł47,70 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Małgorzaty Cylejskiej- nowe budownictwo. Na sprzedaż 2 pokoje w Głogowie przy ulicy Małgorzaty Cylejskiej 30,39m2| osobna sypialnia | łazienka z wc i wanna | parter | duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł767 m² 149,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 17/12 o powierzchni 767 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Kantorowice, tuż przy Lewinie Brzeskim. Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł136,08 m² 5 504,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Bezpośrednio od dewelopera! Domy oddane do użytkowania - gotowe do zakupu! Został ostatni lokal. Nowoczesne miniosiedle, II etap inwestycji. Kameralne, rodzinne osiedle czterech domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł149,46 m² 7 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 389 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem w Pinczynie w gminie Zblewo w powiecie starogardzkim. Dom konstrukcji drewnianej wybudowany w 2017 roku przez firmę Sendom. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 765 zł36,41 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2026

1-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w budynku A inwestycji Rezydencja Manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 520 zł33,22 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2026

1-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, wnęki sypialnianej, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w budynku A inwestycji Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 479 zł33,43 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:sierpień 2026

1-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w budynku A inwestycji Rezydencja Manufaktura w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 032 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Trzciana gm. Czermin , o powierzchni 20,32 a . Zjazd z drogi publicznej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Budynek G, piętro 1 | Stan deweloperski Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 70,15 m z dużym balkonem (11,03 m ).

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103 m , zlokalizowane przy ulicy Pileckiego w Górze Kalwarii. Lokal położony jest na pierwszym piętrze segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Ketlinga

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 900 000 zł153,68 m² 12 363,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie komfort spotyka się z estetyką. Prezentujemy niezwykły dom o powierzchni 153,68 m , usytuowany na kameralnej działce o powierzchni 614,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 900 zł47,80 m² 12 550,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie na Bartodziejach Małych w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł66,02 m² 9 830,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy wyjątkowy dolny apartament "pod Lipą" idealną propozycję dla osób szukających komfortu, funkcjonalności i spokojnej lokalizacji w otoczeniu zieleni. To miejsce stworzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł36,63 m² 9 527,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

1-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu w cenie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł90,22 m² 8 191,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Istnieje możliwość zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł55,09 m² 9 602,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu w cenie 50.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:103 389 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem w Radostowie Średnim, gmina Lubań! Opis oferty: na sprzedaż unikalna nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 300 m² 151,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przygotowaliśmy koncepcję budynku i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budynek biurowy. Koncepcja wykonana zgodnie z obowiązującymi zapisami mpzp. Powierzchnia biologicznie czynna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 323 m² 944,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niesamowicie położona działka przy granicy z lasem państwowym dla osób ceniących spokój w otoczeniu przyrody. Wyjątkowo działka ma większe możliwości zabudowy od pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł61,60 m² 8 912,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Piękne Mieszkania Bezczynszowe z Fotowoltaiką i Ogródkiem w pobliżu Oławy. Oferujemy Państwu 14- mieszkań usytuowanych na osiedlu Harmonia Park w Stanowicach przy drodze krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 067 m² 162,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość, która spełnia najtrudniejszy do znalezienia parametr na rynku: bezpośrednie sąsiedztwo z linią brzegową. Działka o powierzchni 3067.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł202 m² 7 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego parterowego bliźniaka, o powierzchni 165 m2 znajdującego się na dużej 1100 m2 działce Lokalizacja : słomczyn/borowina, w rejonie ulicy Uroczej. Duży ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 673 zł50,24 m² 10 304,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mistrzowski układ: 50m Z gigantycznym balonem 9m Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz mieszkania, w którym każdy metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł19 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. ok 19000 m2, położona przy ul. Nadleśnej w Świdnickiej Strefie Aktywności Gospodarczej Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł76 m² 8 802,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Piła - Osiedle Widokowe - 3 pokoje - nowe! Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 76 m , położone jest na 3 piętrze w bloku na osiedlu Widokowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł80,72 m² 9 898,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł150 m² 9 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 150 m . Zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 800 m² 360,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana mieszkaniowo-usługowa z mpzp położona w miejscowości Godzikowice, gmina Oława. Nieruchomość Oferowana działka nr 29 o pow. 1800 m , położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka nr 180/2 o powierzchni 1000 m2. Działka jest częścią położonej we wschodniej części przepięknych Kujaw, osady Lutobórz w gm. Choceń. Ważne.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł230 m² 2 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż: przestronny dom - Zięblice, gm. Kazimierza Wielka grupa fortis nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużego, funkcjonalnego domu o powierzchni 230 m z.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł222 m² 12 387,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Atrakcyjny dom w Skórzewie dla Ciebie, zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz do codziennego życia. Znajdziesz tu ciszę, duży piękny ogród, tarasy, z których możesz rozkoszować się kawą.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł53,19 m² 4 324,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Pszowa niski blok Prezentujemy mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 53,19 m2 położone na dogodnym I piętrze w niskim bloku w Pszowie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł326 m² 9 815,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 867 m²

Oferta na wyłączność bez prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w gminie Janów (czepurka) stanowiąca część dawnego majątku Raczyńskich. Po zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

9 400 000 zł3 213 m² 2 925,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dochodowa nieruchomość komercyjna! Oferujemy do sprzedaży dochodowy kompleks biurowy zlokalizowany w centrum Sosnowca, świetnie skomunikowany z dk94 lub S86, a także z miastami.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł208 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 669 m²

Wyjątkowa rezydencja z dużą działką - komfort, przestrzeń i nowoczesna technologia | Cekanów, gm. Rozprza Są domy, które po prostu spełniają swoją funkcję i są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

88 395 zł1 065 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działki budowlane w Baranowie, powiat ostrołęcki. Działki po podziale, powierzchnia 1083 m2. Wjazd z ulicy Bartniej na drogę szerokości 8 m w Ulicę Chabrową.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 975 m² 134,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Skowarczu, położona w centrum miejscowości przy ul. Jodłowej. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających miejsca na budowę domu.