dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł35 m² 19 914,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy w pełni wyposażony apartament w prestiżowym kompleksie w samym centrum Szklarskiej Poręby! Szczegóły dotyczące apartamentu: powierzchnia: 35,10 mkw salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pylna

Kraków,małopolskie

1 783 026 zł112 m² 15 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Tec Real Estate Oficjalny partner sprzedaży inwestycji Zielona Polana tec Real Estate prowadzi autoryzowaną, bezpośrednią sprzedaż inwestycji Zielona Polana w imieniu dewelopera. Kupujący: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł46 m² 13 146,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne mieszkanie na wysokim parterze zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy na warszawskim Bemowie (jelonki Południowe). Budynek z lat 70-tych - po termomodernizacji. Dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

553 192 zł36 m² 15 260,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe! Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasińskiego

Kraków,małopolskie

379 000 zł21 m² 18 424,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka świeżo po remoncie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowane jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, ul. Jasińskiego. To okolica ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Śródmieście / ul. Wiejska / 64,79 m2 / 2 pokoje / 1 piętro Mieszkanie do generalnego remontu w unikalnej lokalizacji tuż przy pl. Trzech Krzyży. Mieszkanie Składa się z: - pokoju dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

539 000 zł33 m² 16 166,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/7 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 33,34 m2 plus ogródek 57 m2 na Ruczaju rejon ulicy Bunscha W kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

1 850 000 zł217 m² 8 530,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bez prowizji! Nowoczesna Rezydencja w prestiżowej lokalizacji - wykończona w wysokim standardzie, gotowa do zamieszkania! Jedynie 7 minut od Centrum Lublina! Na sprzedaż oferujemy komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

457 320 zł44 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż przestronną, słoneczną kawalerkę na osiedlu Staszica w Gorzowie o powierzchni 36 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

858 000 zł44 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

44 m | 2 Pokoje | 6. piętro | Własnościowe z kw | Czynsz 600 zł | Metro Ratusz Arsenał | Świetnie Skomunikowane | Ogród Krasińskich Jasne i przytulne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

990 000 zł255 m² 3 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny dwurodzinny o powierzchni 255 m2 (z możliwością adaptacji pod apartamenty) położony w Czerwionce-Leszczynach, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bródno, ul. Krasiczyńska 2, 2 pokoje-46,4 m2, zadbane do wprowadzenia / ew. odświeżenia lub remontu, możliwość założenia kw i zakupu na kredyt; mam przyjemność zaoferować dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

442 000 zł51 m² 8 649,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 46,40m2 i składa się na nią: - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

441 845 zł41 m² 10 768,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hot oferta Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym kompleksie mieszkaniowym. To propozycja idealna dla osób, które cenią współczesną architekturę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

459 377 zł38 m² 12 044,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 38 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 0 | Cena: 459 377 pln Najczęściej wybierane pod kątem inwestycyjnym To kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m jest w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promień

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł28 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w sercu zielonego Biskupina. Idealna lokata kapitału 10 minut od uczelni! Mieszkanie o powierzchni 28 m znajduje się na parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Żyrardów,mazowieckie

325 000 zł30 m² 10 690,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

1 206 225 zł61 m² 19 888,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w Centrum Starego Miasta na sprzedaż! Oferuję do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w zabytkowej kamienicy na szóstym piętrze, w samym sercu krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł53 m² 22 259,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,46 m , położone na czwartym (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą, na prestiżowym osiedlu Ażurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Gliwice,śląskie

239 000 zł31 m² 7 734,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 30,9 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. To doskonała propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł74 m² 15 920,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym w hali garażowej., Top Lokalizacja ul. Wichrowej. Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie 74,12 mkw z balkonem przy samym Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gospodarska

Kraków,małopolskie

1 470 000 zł137 m² 10 729,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Apartament dwupoziomowy | 137 m | 5 sypialni | ogród 100 m | Tonie - Prądnik Biały Jeśli Twoja rodzina dochodzi już do wniosku, że metrów zaczyna brakować , dzieci rosną jak na drożdżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

729 000 zł74 m² 9 866,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w cichej okolicy na osiedlu Słoneczne Tarasy w Plewiskach. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł45 m² 16 294,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - balkon - łazarz - inwestycja premium - Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na poznańskim Łazarzu. Prestiżowa lokalizacja, harmonijne połączenie funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

579 000 zł40 m² 14 360,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, jasnego mieszkania o powierzchni 40,32 m , położonego w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Dębe

Dębe,mazowieckie

154 260 zł857 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki połozonej w miejscowości Dębe w gminie Serock. *Do sprzedaży 8 działek o podobnej wielkości. Działki są obecnie Rolne , ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 890 000 zł143 m² 13 182,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 140m2 z garażem w bryle budynku na Woli Justowskiej. Powierzchnia: 143,37m (w tym garaż w bryle budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

448 000 zł84 m² 5 357,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nową, wyjątkową inwestycję na Osiedlu Budziwój przy ul. Porąbki. Inwestycja obejmuje 8 segmentów w zabudowie szeregowej, 6 z nich to zabudowa dwulokalowa. Dostępne są dwa typy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł46 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) 2-pokojowe mieszkanie 45,8 m | Warszawa - Mokotów, ul. Batuty 7 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł31 m² 14 483,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 31 m2, usytuowaną na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1982 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 800 zł190 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Cicha

Jedlicze,podkarpackie

140 000 zł3 050 m² 45,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jedlicze - działka usługowa 30,88ar Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki usługowej o powierzchni 30,88 ara, położonej w miejscowości Jedlicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Warzenko,pomorskie

1 200 000 zł140 m² 8 578,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w zacisznej i zielonej części Warzenka - przy ul. Leśnej 15, na prestiżowym osiedlu Leśne Zacisze Tokar. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł46 m² 10 515,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią położone na pierwszym piętrze niskiego bloku w bliskiej odległości od Fabryki Wody, bardzo dobrze skomunikowane we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buczacka

Wrocław,dolnośląskie

349 999 zł30 m² 11 666,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferta tylko u Nas! Zapraszamy na cenowy hit tylko do końca stycznia cena 349999 pln! umów się na prezentację! Polecam do sprzedaży mieszkanie w budynku z 1999r przy ul. Buczackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Lublin,lubelskie

1 499 000 zł129 m² 11 638,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Gotowiec inwestycyjny przy ul. Kościuszki Dwa u meblowane i wyposażone apartamenty z niezależnymi wejściami w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Litewskiego, w kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Imielin

Imielin,śląskie

2 700 000 zł368 m² 7 346,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

R e Z E R W A C J A Jeżeli szukasz nowoczesnego, przestronnego i nietuzinkowego domu, który stanie się Twoim miejscem na ziemi, koniecznie zapoznaj się z poniższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

199 200 zł1 660 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania dwie działki o powierzchni około 1660m2 w gminie Lutomiersk, w okolicy miejscowości Stanisławów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

1 220 000 zł155 m² 7 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Parterowy dom mała nieszawka Przedstawiamy ofertę domu o powierzchni 132,50 m , położonego na działce o powierzchni 984 m w miejscowości Mała Nieszawka, 5 km od Torunia. Dla kogo?.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij