dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł44 m² 19 954,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 44 m , Browary Wrocławskie, przy Odrze Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

549 656 zł35 m² 15 794,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe ? Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deyny

Mogilno,kujawsko-pomorskie

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne ciepłe mieszkanie. Dobra lokalizacja. W pełni wyposażone do zamieszkania wchodzisz i mieszkasz. Masz pytania dzwoń! Ogłoszenie prywatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Opole,opolskie

709 303 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, światło i styl nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem 1 piętro, narożny, duży balkon. Opole | Szczepanowice | 66 m | rynek pierwotny balkon 27m2 kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia

Jarosław,podkarpackie

409 000 zł50 m² 8 229,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,7 m , po generalnym remoncie w 2023 roku, zlokalizowane na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu w Jarosławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

938 718 zł47 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowe do odbioru mieszkania na grzegórzkach Mieszkanie z balkonem 4,5m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania - Ogrody , przy ul. Dąbrowskiego. Klasyczny i wygodny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malinowa

Kraków,małopolskie

892 372 zł68 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa - Prądnik Biały, kraków Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowych mieszkań w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rybno Wielkie,wielkopolskie

90 300 zł1 204 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Rybnie Wielkim, gm. Kiszkowo. Oferujemy dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Rybno Wielkie, w gminie Kiszkowo. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

588 000 zł48 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność. Makler poleca na sprzedaż przytulne, komfortowe mieszkanie M-4 z balkonem na osiedlu Filmowym na 2 pietrze z windą z poziomu zero! klucze W biurze. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

509 520 zł35 m² 14 760,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Prowizji oraz pcc! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 1a410- pow. 34,52 m kw, znajdujące się na czwartym piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego na które składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Puck,pomorskie

555 000 zł51 m² 10 936 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| blisko plaży | 1 piętro | cicha okolica | 2 pokoje | do wejścia | puck | Na sprzedaż mieszkanie po remoncie przy ul. Zamkowej w Pucku. Lokal o powierzchni 50,75 m2 składa się z: - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

457 692 zł27 m² 17 148,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu - doskonała lokalizacja, świetna lokata kapitału! Lokalizacja: wrocław, blisko ścisłego centrum miasta Mieszkanie: metraż: 26,69 m Pokoje: 1 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 632 298 zł79 m² 20 701,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament, znajdujący się w nowoczesnej inwestycji, położonej w Krakowie w tętniącej życiem, przemysłowo-kreatywnej dzielnicy Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

999 000 zł54 m² 18 672,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wysoki standard, cisza i komfort - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym z ładowarką dla samochodów elektrycznych w Ząbkach przy ul. Andersena Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażancia

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł290 m² 8 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Do sprzedaży dom z ogrodem i basenem w willowej części Ursynowa w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Idealna nieruchomość dla wszystkich ceniących sobie klasyczny wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł63 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane przy ul. Puszczyka na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ma powierzchnię 62,90 m , a dodatkowo przynależy do niego piwnica o powierzchni ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł193 m² 18 699,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament Z duszą W odrestaurowanej kamienicy na starej pradze Odrestaurowana kamienica | Dwa Poziomy | W bardzo dobrym stanie | Wysokie na 3 metry | Doskonała lokalizacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 239 000 zł200 m² 6 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Komfortowy dom wolnostojący wykończony wysokiej klasy materiałami budowlanymi! świetna lokalizacja - budynek położony przy samym lesie! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedzamcze

Toruń,kujawsko-pomorskie

355 000 zł52 m² 6 807,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie o powierzchni 52 m w jednej z najpiękniejszych kamienic w Toruniu to wyjątkowa propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

577 000 zł24 m² 23 843 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament Nad Morzem Twoje Wymarzone Miejsce 24,2 m luksusowego mieszkania Tylko 90 m od plaży zaledwie 3 minut spacerem! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

610 000 zł93 m² 6 569,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej ostatnie dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Energetyka

Konin,wielkopolskie

394 900 zł56 m² 7 051,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po remoncie Konin, ul. Energetyka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźno

Brzeźno,wielkopolskie

605 000 zł110 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Chcemy zaprezentować jeden z Domów o powierzchnia: 110 m Lokalizacja: brzeżno, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piątek,łódzkie

940 000 zł340 m² 2 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przychodnia lekarska, hostel, a może prywatny akademik - budynek o wielu możliwościach - sam zdecyduj. Na sprzedaż budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł98 m² 13 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom wykończony w wysokim standardzie. Włoskie płytki na podłodze dodają charakteru eleganckiego wnętrza. Stylowy kominek umili zimowe wieczory. Ogród z licznymi nasadzeniami. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł47 m² 17 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

518 937 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie lokale w małym metrażu na Osiedlu Nałęczowska w Lublinie! Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane jest na 7 piętrze w bloku z nowoczesną windą. Klasyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł207 m² 3 368,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:383 m²

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość o powierzchni użytkowej około 207 m2, położona w dobrze skomunikowanej, przemysłowej części Olsztyna przy ul. Tracka 5. Budynek parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żelechów

Żelechów,mazowieckie

758 900 zł106 m² 7 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż Dom w Pięknym rejonie - 1/2 bliźniaka o powierzchni użytkowej 105 m usytuowanym na działce o pow. 555 m. Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

655 000 zł49 m² 13 310,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz nowoczesnego mieszkania w okolicy parku i terenów rekreacyjnych? Z łatwością parkowania i dostępnością miejsc? Z zadbanymi klatkami schodowymi i w bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Siemieńskiego

Rzeszów,podkarpackie

897 000 zł93 m² 9 664,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 92,81 m2 przy ulicy Lucjana Siemieńskiego. Lokalizacja w bliskim sąsiedztwie centrum Rzeszowa oraz Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolonijna

Gdańsk,pomorskie

799 999 zł90 m² 8 888,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Gdańsk, wyspa Sobieszewska! Rewelacyjna Inwestycja w tym rejonie nieruchomośći wynajmują sie cały czas! Powierzchnia: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wąska

Wisznia Mała,dolnośląskie

399 000 zł1 202 m² 331,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowane w malowniczej miejscowości Wisznia Mała, oddalonej jedynie 8 km od Wrocławia i niespełna 6 km od granic Trzebnicy. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie przy ul.Czarnieckiego we Wrocławiu Mieszkanie w niskiej zabudowie na 4 pietrze/4p składa się z : salonu z wyjsciem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł54 m² 9 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 usytuowane na 7 piętrze w bloku z windą. Blok 8 piętrowy z 2008 roku. Mieszkanie idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Kraków,małopolskie

2 477 292 zł140 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Apartament Z tarasem 162,87 m | 139,96 m | 5 pokoi Wola Justowska | Apartamenty pod Stokiem tec Real Estate Oficjalny partner sprzedaży inwestycji Apartamenty pod Stokiem tec Real Estate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemiecka

Leszno,wielkopolskie

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze, gotowe do odświeżenia i własnej aranżacji. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

938 718 zł47 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w kameralnej inwestycji przy parku! świetna lokalizacja Bez podatku pcc, bez prowizji gotowe do odbioru - Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka.