dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orawska

Wrocław,dolnośląskie

757 000 zł54 m² 13 920,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! | 3 pokoje z ogrodem 33 m | Parking Podziemny W trakcie wykończenia - skontaktuj się po szczegóły mieszkanie na wysokim parterze Z ogrodem - zobacz I sam się przekonaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

563 381 zł27 m² 20 523,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

694 000 zł4 627 m² 149,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w cichej i kameralnej części miejscowości. Teren jest płaski, dobrze nasłoneczniony oraz niezalewowy, co stanowi doskonałą bazę pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł58 m² 14 137,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament 2-pokojowy | Platinum | 58,5 m | ostatnie piętro | parking podziemny | 0% prowizji Na sprzedaż elegancki apartament położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku Platinum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lednicka

Wieliczka,małopolskie

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Korzystna okazja inwestycyjna! Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 50m2 przygotowany pod działalność usługową. Od strony ulicy dwa bezpośrednie wejścia do dwóch pomieszczeń / o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów Polskich

Słupsk,pomorskie

415 000 zł38 m² 10 901 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta prywatna, bez pośredników. W cenie widoczne umeblowanie oraz agd. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,07 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płochocin

Płochocin,mazowieckie

1 099 000 zł144 m² 7 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną promocja ograniczona czasowo Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie odpowiem na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Chrzanów,małopolskie

413 000 zł50 m² 8 343,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 49.5m przy ul.3 maja w Chrzanowie. Pokój nr 1 - ok 9.3m2 Pokój nr.2 - ok 11m2 P. pokój - ok 6.5m2 Łazienka - ok 3.2m2 Salon z aneksem - ok 19,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna! Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie bezczynszowe, położone w spokojnej i zielonej okolicy w Dziekanowie Leśnym (dawniej Bajkowym) To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 808 204 zł75 m² 24 042,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 75 m2 | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 14 | Cena: 1 808 204 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

669 000 zł42 m² 17 325,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m . Znajduje się ono na wysokim parterze ( poniżej lokale usługowe). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrząszcza

Tarnów,małopolskie

299 000 zł45 m² 6 674,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wygodne, umeblowane mieszkanie W centrum tarnowa - idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

357 000 zł34 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez wkładu własnego | gotowe do odbioru na wiosne 2026 | bez prowizji | brak podatku pcc 2 pokoje obok przystanek autobusowy Istnieje możliwość wykończenia pod klucz Cena mieszkania: 356 000 zł + 6 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 449 900 zł219 m² 6 620,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

Na sprzedaż - parterowy dom z dużą działką i poddaszem do aranżacji | Adamowizna k. Grodziska Mazowieckiego Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - w sąsiedztwie Dworku Adama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 099 800 zł136 m² 8 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący w zielonej i cichej okolicy o powierzchni ok. 167 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ponad 1000m2. Wybudowany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł28 m² 13 859,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Polecam do sprzedaży kawalerkę do własnej aranżacji w rewelacyjnej części Krzyków przy ul .Racławickiej. Nieruchomość w zadbanym budynku po termoizolacji, z dwoma windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tuwima

Lubin,dolnośląskie

445 000 zł48 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam bezczynszowe , dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Ustronie , ul Tuwima. Mieszkanie składa się z - sypialni z garderobą - salonu z kuchnią w zabudowie , blat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zaniemyska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł36 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Piękne mieszkanie 36,40 m , położone na Mokotowie, ul. Zaniemyska, okolice Sadyba Best Mall (powsińska/ Św. Bonifacego). To idealna propozycja do zakupu, ale także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Letnia

Głogów,dolnośląskie

760 000 zł128 m² 5 937,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Głogów, ul. Letnia | komfortowy dom dla rodziny | 128 m | 6 pokoi Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale aranżacyjnym, położona w spokojnej i zielonej części Głogowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnów,małopolskie

254 448 zł30 m² 8 527,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży dwu-pokojowe, ustawne mieszkanie w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Tarnowskie Tarasy. Ostatnie mieszkanie w tak małym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

616 000 zł49 m² 12 494,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Ostrzycka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

371 000 zł58 m² 6 396,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania znajdującego się w spokojnej i zielonej części osiedla Fordon. Idealne dla rodziny lub pod wynajem dla studentów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

179 000 zł51 m² 3 511,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna tylko U nas wyłączność lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie położone w Głuszycy (w bloku) ul. Łukasiewicza. Nieruchomość sprawdzi się też jako lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastowskie

Dobczyce,małopolskie

589 000 zł72 m² 8 237,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Grupa Esto ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na Os. Piastowskim w Dobczycach. Mieszkanie o powierzchni 71,5, znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

469 000 zł63 m² 7 475,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam ofertę sprzedaży bardzo ustawnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 55,30 m2, położonego na pierwszym piętrze w bloku z 1990 r przy ul. Owocowej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

107 000 zł1 017 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży są ostatnie trzy działki budowlana położona w miejscowości Tupadły gmina Inowrocław. Działki o pow. 1017m2 , 1247m2 , 1236m2. Działka przylega do drogi asfaltowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

365 000 zł46 m² 7 900,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne M3 o powierzchni 46,2 m z balkonem, położone na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wawelskiej, osiedle Nowiny. Rozkład mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Buhla

Rybnik,śląskie

240 000 zł1 202 m² 199,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna płaska parcela w kształcie prostokąta w genialnej lokalizacji! Działka ma regularny, prostokątny kształt i powierzchnię 1202 m . Dojazd do parceli zapewniony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudczyków

Knurów,śląskie

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

*we speak english Na sprzedaż doskonale zlokalizowane, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu, położone na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku po termomodernizacji, w Knurowie na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

489 614 zł46 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

390 000 zł803 m² 485,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W siechnicach - osiedle prawocin | gdzie: działka położona jest w Siechnicach, na spokojnym osiedlu Prawocin. Okolica z nową zabudową jednorodzinną, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

140 000 zł35 m² 3 957,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Morcinka w Rybniku. Lokal posiada dwa ustawne, przestronne pokoje, które pozwalają wygodnie oddzielić część dzienną od sypialnianej. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Rybnik,śląskie

299 900 zł62 m² 4 809,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz gotowego mieszkania z charakterem, nowoczesnym układem i kameralną atmosferą? Ta nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia, funkcjonalność oraz spokojne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 449 000 zł546 m² 2 654,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Duży, solidny dom z potencjałem inwestycyjnym - 577 m na działce o pow. 1936 m Oferta dostępna wyłącznie w Makler Nieruchomości Idealna nieruchomość pod działalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Rybnik,śląskie

159 000 zł37 m² 4 341,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka gotowa do zamieszkania Rybnik, ul. gen. Władysława Andersa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie idealne na pierwsze lokum lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal nie wymaga nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Częstochowa,śląskie

175 000 zł32 m² 5 401,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 32,4 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Raków przy ulicy Zamenhofa. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapora

Rytel,pomorskie

1 650 000 zł314 m² 5 254,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 244 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji dom o powierzchni użytkowej 314 m2 jest położony na malowniczym wzniesieniu i bezpośrednim dostępem do Rzeki Brdy (50m linii brzegowej) 2 kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

11 500 000 zł700 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Tylko U nas English version below. Przedstawiamy Państwu wyjątkową willę na sprzedaż usytuowana w samym sercu znanego i cenionego uzdrowiska Konstancin - Jeziorna. Elegancki i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Palowice

Palowice,śląskie

690 000 zł195 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 375 m²

Rezerwacja Do sprzedania przestronny dom o powierzchni 195 m , zlokalizowany w malowniczej okolicy Palowic. Nieruchomość ta to idealna propozycja dla rodzin szukających domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Słoneczna

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

145 750 zł1 325 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż przepiękna, panoramiczna działka budowlana w Ludwikowicach Kłodzkich, gmina Nowa Ruda. Działka o pow. 1 325 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta, położona jest na.