dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Kraków,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 348,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul. Mackiewicza Cena: 749 000 zł Powierzchnia: 52,2 m2 Piętro: 4/4 Pokoje: 3-pokoje, osobna jasna kuchnia Mieszkanie znajduje się na czwartym pierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł32 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas! Kawalerka inwestycyjna | 26 m + 2 piwnice | Niski czynsz | Wałbrzych, ul. Piłsudskiego 104 Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybylskiego

Lublin,lubelskie

409 000 zł40 m² 10 354,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią ul. Przybylskiego (dzielnica Dziesiąta, lublin). Mieszkanie na sprzedaż w dobrze skomunikowanej części Lublina, gdzie wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 800 zł188 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 188 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

320 000 zł41 m² 7 785,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne E I W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu wojska polskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej pożądanym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kadetów

Piła,wielkopolskie

539 000 zł62 m² 8 629,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne i bardzo słoneczne mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji. Ulica Kadetów, nowe budownictwo! Mieszkanie z klimatyzacją, poddaszowe, o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrobela

Kraków,małopolskie

1 279 000 zł143 m² 8 944,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Okazja idealna dla rodziny! 2 takiej oferty w Krakowie nie ma i nie będzie! Poniżej 10 000zł/m2! Zadzwoń i umów się na spotkanie! Spiesz się zanim dom kupi ktoś inny! 1. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mogilany

Mogilany,małopolskie

699 000 zł78 m² 9 011,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą, nowego dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 77,57 m2, które jest w stanie deweloperskim w Mogilanach. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

740 431 zł62 m² 11 977,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe w Gdyni Bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Posiadam również w ofercie inne metraże oraz układy. Informacje o nieruchomości Lokalizacja: gdynia, powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Konin,wielkopolskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie | 56 m | parter | Konin, ul. Kurpińskiego 1 | dostępne od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Kłosowa

Czaniec,śląskie

543 000 zł4 000 m² 135,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlano - rolną w Czańcu Na sprzedaż 2 widokowe działki o łącznej powierzchni około 40 arów, w miejscowości Czaniec, gmina Porąbka, z dojazdem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Herberta

Luzino,pomorskie

1 449 000 zł220 m² 6 586,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Marzy Ci się dom z dala od miejskiej dżungli? Jednocześnie nie chciałbyś tracić czasu na dojazdy? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Przedstawiam Państwu dom wolnostojący podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

718 200 zł76 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przestronne, wysokie mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie gazowe. Funkcjonalny układ mieszkania: - pokój dzienny 28,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mogilno,małopolskie

100 000 zł1 388 m² 72,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w miejscu, gdzie spokój łączy się z malowniczym widokiem wyjątkowa działka z zieloną panoramą pól, lasów i okolicznych miejscowości czeka na nowego właściciela! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania zapytaj O listę mieszkań W promocji - umów się na budowie I zgarnij dodatkowy rabat! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

195 000 zł29 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29,40m2 I piętro, balkon, okna pcv Piła, ul. Towarowa Pokój dzienny o pow. ok. 19m2 z wyjściem na balkon Kuchnia 3,5m2 Łazienka 3,5m2 Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krakowiany

Krakowiany,mazowieckie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2. Dom składa się z salonu, kuchni, łazienki, pokoju i kotłowni na parterze oraz 3 pokoi i łazienki na piętrze (góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł22 m² 27 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich w pełni wyposażone Nowoczesne stylowo zaprojektowane słoneczne mieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Warszawa,mazowieckie

1 198 080 zł83 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament na warszawskiej Białołęce przy ul. Geometrycznej. Budynek wybudowany w 2025r. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

205 000 zł29 m² 7 020,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Słoneczna, przestronna kawalerka z aneksem kuchennym o pow. 29,2mkw położona na 1 piętrze w 3p. bloku na os. Piaski przy ul. Boh. Westerplatte. Na przestrzeń mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Watoły

Chorzów,śląskie

339 000 zł63 m² 5 389,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie na II piętrze o powierzchni użytkowej 62,90 m2 przy ulicy Watoły z dwoma balkonami, usytuowane w niskim, trzypiętrowym bloku. Mieszkanie ma bardzo korzystny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnik,lubelskie

525 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 464 m²

Tylko w Royal Group Nieruchomości! Dwa domy + budynek gospodarczy z garażami | 15 arów | Nowy Krępiec - przedmieścia Lublina Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł53 m² 18 283 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Mokotowie Budynek z 1970 r Budownictwo z lat 70-tych to urok retro z możliwością zrównoważenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł163 m² 14 717,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednio - bez prowizji. 163 m | bliźniak | garaż | tarasy | narożny ogród | zamknięte osiedle | Wawer Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wisełka

Wisełka,zachodniopomorskie

285 000 zł686 m² 415,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w bliskim centrum Wisełki. Działka usytuowana blisko drogi głównej - bliskość dwóch jezior oraz morza - Wolińskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzybiany

Grzybiany,dolnośląskie

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nowoczesny i Ekologiczny Dom Bliźniak na Sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, energooszczędnego domu bliźniaka, zlokalizowanego w spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 000 zł37 m² 10 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przestronna kawalerka z widokiem na panoramę miasta - okolice Ronda Kujawskiego. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana mieszkanie o powierzchni 36,88 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jabłoniowa

Żukowo,pomorskie

565 565 zł50 m² 11 252,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Złota Reneta w Żukowie. Słoneczne z balkonem oraz windą. Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł45 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż ustawne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, na 6 piętrze (w budynku z windą) , w kamienicy z 1958 roku, przy ul. gen. W.Andersa 21A , na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

1 259 000 zł102 m² 12 355,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji i pcc Marzysz o domu, bo Twoja rodzina potrzebuje przestrzeni, ale przeraża Cię wizja codziennych dojazdów w korkach? Sołtysowska Vidok to kameralna alternatywa dla dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radzymin

Radzymin,mazowieckie

7 717 000 zł38 585 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna przemysłowo usługowa Stary Dybów, gm. Radzymin. Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 38 585 m . Możliwość powiększenia do 14,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

1 200 000 zł90 m² 13 400,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Westate Żoliborz przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Marii na zamkniętym i chronionym osiedlu Lipowa Ostoja. Mieszkanie: łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 89,55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Szukasz domu z potencjałem dla siebie, rodziny albo pod działalność? Mam dla Ciebie świetną propozycję: przestronny dom jednorodzinny na Osiedlu Czarne w Jeleniej Górze, idealny zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Łódź,łódzkie

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego przy ul. Chryzantem, w spokojnej części miasta, w pobliżu uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jawor

Jawor,dolnośląskie

370 000 zł48 m² 7 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Jaworze, osiedle Przyrzecze. Ta część osiedla posiada w otoczeniu wszystko, co niezbędne do życia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Orłowiec

Orłowiec,dolnośląskie

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja. Urokliwa działka w Orłowcu o pow 1000m2 Działka nr 96/4 - przeznaczenie działki w planie zagospodarowania przestrzennego - mnur - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 256 zł81 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 81,12 m, położone w nowoczesnej inwestycji w Pruszczu Gdańskim, realizowanej przez uznanego dewelopera. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pod Fortem

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł70 m² 23 571,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Grupa Esto oferuje na sprzedaż lokal handlowo/usługowy na Krowodrzy w okolicy ul. Wybickiego. Nieruchomość o powierzchni 70m2, znajduje się na parterze i składa się z: - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł62 m² 9 469,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Idealne mieszkanie inwestycyjne dla studentów - ul. Gagarina, naprzeciwko Auli umk jak również dla rodziny. Na sprzedaż przestronne, zadbane 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62,20 m ,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij