dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

580 000 zł108 m² 5 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 108 m, zlokalizowany w Rydułtowach przy ul. Pod Dębem Nieruchomość położona jest ustawnej działce o powierzchni około 750 m.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł54 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Oś. Wieczorka .Lokal po generalnym remoncie z całym nowym osprzętem, zabudową kuchenną i nowym sprzętem AGD ,Usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79m2 znajdujące się w okolicy ulicy Daszyńskiego, nieopodal parku Tołpy. Cicha i spokojna okolica blisko placu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 998 m² 5,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o gospodarstwie? To miejsce spełni Twoje aspiracje! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu urokliwego siedliska wraz z gospodarstwem w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł61 m² 21 639,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe widne, narożne mieszkanie, o metrażu 60,5m2 w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie elewacji. Kamienica znajduje się na rogu Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w apartamentowcu w stylu góralskim, 4 km od Centrum Szczawnicy. Bezczynszowe, opłata 50 zł/ mies za sprzątanie. Umeblowane na zamieszkanie lub na wynajem. Ogrzewanie centralne plus.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł67,62 m² 3 682,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2022 roku z nowym wyposażeniem, z dwoma balkonami, dzielnica Podgórze w Wałbrzychu w kierunku Andrzejówki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł42 514 m² 54,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca pakiet dwóch działek położonych w miejscowości Jakubowo, powiat mrągowski, gmina Piecki - w sercu Mazur, w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Kamień

Kamień,dolnośląskie

26 000 000 zł1 100 m² 23 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:250 000 m²

Zabytkowy pałac na sprzedaż 25 ha, prywatny park | okolice Wrocławia, dolny Śląsk Na sprzedaż zabytkowy pałac z XIX wieku, położony w okolicach Wrocławia, na terenie o powierzchni 25.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,84 m² 14 946,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - 3 pokoje, gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł63,55 m² 3 461,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,55 m2, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł118 m² 5 338,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Ważne - Kupujący nie ponosi jakichkolwiek kosztów obsługi lab Home, nie płaci prowizji! impresja Dawno temu, kiedy Beskid Żywiecki był jeszcze dziki, a niebo nocą ciemniejsze niż dziś, pasterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 000 zł67,33 m² 10 485,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska, z łatwym dostępem do centrum i obwodnicy - idealne dla osób szukających równowagi między naturą a wygodą miasta. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł10 150 m² 216,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki na sprzedaż, znajdującej się w miejscowości Morzyczyn (gm. Kobylanka, pow. stardgardzki, woj. zachodniopomorskie), o łącznej powierzchni 1,0150 ha.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 337 m² 89,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki z potencjałem w gminie Olsztyn. Oferta sprzedaży działki w miejscowości Bukowno gmina Olsztyn w otoczeniu zieleni , okolica ciesząca się spokojem i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Osoba prowadząca ofertę: adam telefon kontaktowy:   , e-mail:   OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Będzin Ksawera ul. Żwirki i Wigury do sprzedania mieszkanie własnościowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

826 700 zł82,67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

wupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe z loftowym charakterem - nowoczesna inwestycja, wysoka jakość wykonania Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł131,40 m² 6 080,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim z pompą ciepła i dużą działką. Segment lewy: sprzedany Segment prawy: wolny Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 129,5.

Szczegóły ogłoszenia

168 480 zł936 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Chojęcin Szum kwadrat prezentuje na sprzedaż 4 działek budowlanych w miejscowości Chojęcin Szum. Działki położone są w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł146 m² 7 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Cena: segment A - 1 050 000 zł | Segment B - 1 100 000 zł nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - ruda śląska godula, osiedle paryż Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament na Prestiżowym Osiedlu w Tarnowie - gotowy do zamieszkania od zaraz! Doskonała propozycja do zamieszkania dla pary, rodziny lub jako inwestycja! O Nieruchomości Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł90 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament nr 2 piętro + poddasze ok. 87 m | działka 700 m (udział) widok na tatry I jezioro szlembark Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł85 m² 6 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Dom w sercu natury Rychłocice | 100 m od rzeki Warty Na sprzedaż dom mieszkalny położony w miejscowości Rychłocice, gmina Konopnica, powiat wieluński, województwo łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,54 m² 17 292,78 zł/m²

 

Piętro:5/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,45 m , zlokalizowany na 5. piętrze wieżowca Hanza Tower jednego z trzech najwyższych budynków w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 212 101 zł120,01 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Polecam na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku o nowoczesnej architekturze, zapewniającego komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł25 085 m² 159,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec tel.   Do sprzedaży duża działka produkcyjno-usługowa o pow. 2,5085 ha położona w Jaworze przy ul. Starojaworskiej. Działka graniczy ze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł80,35 m² 4 231,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 80,35 m , zlokalizowane na parterze kamienicy w Kożuchowie. Lokal jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł20 300 m² 29,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,03 ha (20 300 m ), położona w Kobylnikach, w województwie wielkopolskim, w bliskiej odległości od Poznania. Opis nieruchomości Teren.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł28 500 m² 7,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,8466 ha, położony w miejscowości Szopy, w gminie Gronowo Elbląskie. To propozycja dla osób, które szukają większego areału do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł139,70 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż! Nowy Przestronny Dom, połowa Bliźniaka ok. 140 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł58 m² 8 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle tuż pod Wrocławiem, w okolicy Lasu Ratyńskiego Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie z 5-metrowym balkonem na nowo powstałym osiedlu tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł180 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący w Drohiczynie o pow. całkowitej ok. 180m2. Zbudowany z suporeksu i cegły kratówki. Ogrzewanie centralne i węglowe (piec). Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

5 695 200 zł135,60 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Prezentujemy Państwu kameralne, klimatyczne mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy Górnośląska 16. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł185 m² 9 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 185 m na działce o powierzchni ok. 6,5 ar w zacisznej okolicy. Lokalizacja: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł126,68 m² 4 728,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonała lokalizacja na twój biznes / świetna inwestycja! lokal: na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł725 m² 289,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do obejrzenia działki budowlanej w Nakle Śląskim , działka przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę domu jednorodzinnego. W cenie udział w 6 metrowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w bardzo spokojnej okolicy bez bliskiego sąsiedztwa! Totalna oaza spokoju, ciszy i niesamowite miejsce do napawania się bliskością przyrody. Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku?.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 152 m² 92,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę mieszkaniową w miejscowości Waleńczów, w gminie Opatów o powierzchni 2152m2. Działka : o pow. 2152m2.

Szczegóły ogłoszenia

213 300 zł2 844 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Pisarzowa, gmina Limanowa, powiat limanowski. Działka o powierzchni 2844 m 2 kształtem zbliżona do kwadratu o średnich wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł7 783 m² 205,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa 7783m2 w Dąbrowie Górniczej ul.Koksownicza W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi działka ewidencyjna nr 2328/10 z obrębu 0012.

Szczegóły ogłoszenia

240 240 zł1 001 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Pępowie o powierzchni 1001 m2. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Pokrycie działki zabudową.