dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

450 000 zł34,86 m² 12 908,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam na sprzedaż całkowicie wyposażoną kawalerkę w budynku z 2025r. w doskonałej lokalizacji, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Ikara 37

Matarnia Gdańsk

999 000 zł113 m² 8 840,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Ikara 37

Matarnia Gdańsk

1 038 000 zł113 m² 9 185,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

19 680 000 zł123 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Cena: 19 680 000,00 zł (1 600 0000 zł/ ha) do negocjacji! Powierzchnia: 12,30 ha nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł172,58 m² 17 325,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Do sprzedaży budynek murowany w zabudowie bliźniaczej z 2008 roku położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1054 mkw w dzielnicy Ursynów. Budynek Kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 346 m² 43,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - Krosno, gmina Gorzkowice | 1346 m Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1346 m , zlokalizowaną w miejscowości Krosno (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł2 389 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinna o powierzchni 2389 m2 w miejscowości Biała (gm. Trzcianka) -.

Szczegóły ogłoszenia

772 096 zł3 016 m² 256 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dobra, ul. Sportowa atrakcyjna lokalizacja pod zabudowę przemysłową, w sąsiedztwie firm, hal magazynowych i stacji paliw. Łatwy wyjazd w kierunku Niemiec. Dostępne działki: działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Oferujemy 4-pokojowy dom jednorodzinny, z aneksem kuchennym, spiżarnią, trzema sypialniami, garderobą, łazienką, wc, pomieszczeniem gospodarczym, tarasem i ogródkiem, mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł236 m² 19 025,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości handlowo-usługowej, położonej w urokliwej miejscowości Sianożęty jednym z najpopularniejszych kurortów.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 043,50 m² 5 749,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferujemy unikalną okazję inwestycyjną w samym sercu Bydgoszczy - elegancka kamienica z 10 funkcjonalnymi mieszkaniami, o łącznej powierzchni 1043,50 m . Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 50 m , zlokalizowany przy ul. Kniaziewicza w ścisłym centrum Wrocławia. To idealna propozycja pod własną działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 967 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3967 m2 położoną w miejscowości Pęczniew, gmina Pęczniew, powiat poddębicki, woj. łódzkie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł80 m² 16 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe mieszkanie 80 m | ul. Halicka | Kazimierz | wysoki standard | świetna inwestycja Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł162,72 m² 4 240,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Powierzchnia użytkowa: 162,72 m | Powierzchnia mieszkalna: 133,07 m | Działka: 519 m Dlaczego warto wybrać ten dom zamiast mieszkania? W cenie zbliżonej do apartamentu we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Stażystów 48

Komorowice Krakowskie Bielsko-Biała

680 200 zł71,60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i trzema balkonami, zlokalizowane w nowej inwestycji w Bielsku-Białej. Apartamenty Stażystów nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stażystów 48

Komorowice Krakowskie Bielsko-Biała

524 736 zł54,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i dwoma balkonami, zlokalizowane w nowej inwestycji w Bielsku-Białej. Apartamenty Stażystów nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stażystów 48

Komorowice Krakowskie Bielsko-Biała

372 735 zł37,65 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji w Bielsku-Białej. Apartamenty Stażystów nowoczesne mieszkania w Komorowicach.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł16 m² 5 312,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Prezentujemy Państwu na sprzedaż garaż wolnostojący zlokalizowany w najbliższym sąsiedztwie ul. Żołnierskiej 11a Garaż o powierzchni ok 16 m2 Wyposażony w prąd oraz oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł595,07 m² 2 302,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Sławno, przy ul. Dworcowej 7, obejmująca działkę gruntu wraz z budynkiem stanowiącym odrębną nieruchomość. Oferta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 495 zł52,85 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkania tuż przy Parku Śląskim To inwestycja położona bezpośrednio przy Parku Śląskim. To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

660 000 zł76,57 m² 8 619,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4 pokoje z możliwością przerobienia na 5, szwederowo Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł60 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Elegancki apartament w sercu Warszawy Nowolipie | 60 m + taras 15 m Wyjątkowa cisza i kameralność w samym centrum stolicy to rzadkość, którą oferuje ten piękny apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł122,95 m² 10 565,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż, położony w urokliwej miejscowości Milanówek przy ul. Niezapominajki. Ta nieruchomość o powierzchni 122,95 m2 oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł500 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Sprzedam dom o wielkim potencjale w miejscowości Włodzienin (gmina Branice). W skład nieruchomości wchodzi: działka o powierzchni 0,1080 ha, dom mieszkalny o powierzchni 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 592 m² 974,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Działka mieszkaniowo-usługowa w Gdańsku, przy ulicy Warszawskiej. Objęta mpzp i oznaczona jako m/u31. Numer planu 1845. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł144 m² 11 736,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 144 m2 usytuowany na pierwszym i drugim piętrze w dwupiętrowym budynku zlokalizowany w Tychach na osiedlu B przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł9 113 m² 19,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 0,9113 ha położona w miejscowości Włochy gmina Pińczów bezpośrednio przy drodze asfaltowej biegnącej przez miejscowość, w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł98 m² 11 224,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:345 m²

Budynek z nowoczesnym lokalem handlowo-usługowym po generalnym remoncie, idealny pod gastronomię lub inną działalność. Oferujemy na sprzedaż w pełni wyremontowany budynek handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 008 m² 49,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Skudzawy powiat Rypin. Ostatnie dwie działki do sprzedaży! Nieruchomość o metrażu 800m2 lub 934m2 o płaskim ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 189 000 zł156,99 m² 13 943,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:132 m²

Bliźniak 157 m | 6 pokoi | taras 30 m | garaż | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156,99 m , położony w kameralnej inwestycji Sunny.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 498 m² 176,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z dostępem do pełnej infrastruktury- idealna pod zabudowę jednorodzinną lub usługową o powierzchni 1498 m2 w Bełchowie, szybki dojazd do Warszawy. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 354 zł65,66 m² 11 306,03 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invest & live: 4 pokoje I 2 balkony na 6. Piętrze przy ul. 6 sierpnia! Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz mieszkania, które wyłamuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł12 400 m² 88,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania atrakcyjną działkę o pow. 1,2434 ha położoną w Woskrzenicach Dużych przy drodze krajowej E30. Działka o regularnym kształcie prostokąta, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł7 300 m² 397,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Doskonale zlokalizowana działka, przyległa do ronda. Położona w Rybniku przy ul. Chwałowickiej, łaczącej Centrum Rybnika i dzielnice Meksyk i Chwałowice. Powierzchnia ok. 7300m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł351,78 m² 4 690,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

Chojnice .Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w mieście. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość kamienicę wolnostojącą usytuowaną w Chojnicach w odległości około 700.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 292 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1292 m2 tuł. Gmina klembów. Budowlana. Plan miejscowy. Ładna duża działka budowlana 1292 m2 w miejscowości tuł gmina Klembów. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł109,72 m² 6 835,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 932 m²

Filipów - miejsce, gdzie codzienność zaczyna toczyć się w rytmie natury, a jednocześnie oferuje pełną infrastrukturę do komfortowego życia lub prowadzenia dochodowego najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł67,82 m² 10 011,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna oferta! Idealna dla rodzin z dziećmi dla par jak i pod inwestycję! Nowoczesne mieszkania i domy w zabudowie bliźniaczej, mieszkania willowe z ogrodem bądź balkonem, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gudowo

Gudowo,zachodniopomorskie

75 000 zł5 600 m² 13,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 0,56 ha w Gudowie, ok. 1 km od Jeziora Lubie, ok. 0,4 km od Jeziora Chudowo na Pojezierzu Drawskim 0% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa pokrywa tylko Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł90 m² 4 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja! Lokal użytkowy 90 m w centrum Żywca - 370 000 zł Szukasz lokalu idealnego pod bank, biuro, gabinet lub działalność usługową? Ta oferta jest dla Ciebie! Dlaczego warto: 90.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000m2 w Pniewo koło Nasielska. Możliwa jest zabudowa mieszkaniowa, wielorodzinna, szeregowa oraz usługowa nieuciążliwa na podstawie uzyskanych warunków zabudowy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

361 350 zł1 095 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchniach: dz. nr. 212/1 - pow. 0,1095 ha dz. nr. 212/2 - pow. 0,1099 ha dz. nr. 212/3 - pow. 0,1820 ha dz. nr. 212/4 - pow. 0,2212 ha Położone w malowniczym Glinnie,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 970 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z dostępem do jeziora Bysław w Borach Tucholskich Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Kupujący jest.