dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Legionowo,mazowieckie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość inwestycyjna Z potencjałem pod 3-4 lokale Legionowo / okolice skm 150m Roi ponad 9% Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, która już dziś funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Puck,pomorskie

592 218 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle morska bryza nowoczesne mieszkania nad Zatoką Pucką Jeśli marzysz o codzienności blisko morza, ale w spokojnym, uporządkowanym miejscu, morska bryza w Pucku jest dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olsztyn

Olsztyn,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

49 900 zł629 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

52 900 zł632 m² 83,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pałacowa

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 915,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą z 1986 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

238 946 zł34 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Ścisłe centrum Kielc ul. Jana Pawła iibudynek po remoncie: elewacji, klatek schodowych i przyłączy elektrycznychnajniższa cena na rynku 6570 zł/m (przy zakupie 2 mieszkań) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

730 000 zł167 m² 4 358,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Prezentujemy Państwu jedną z nielicznych ofert nowo wybudowanego budynku mieszkalnego, znajdującego się na osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w miejscowości Grochowce pod Przemyślem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Siedlce,mazowieckie

1 049 000 zł185 m² 5 664,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Na sprzedaż wyjątkowa oferta domu w cichej i zielonej lokalizacji Siedlec przy ul. Akacjowej. Dom z 2000 roku posadowiony został na ustawnej, zagospodarowanej działce o wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzozowa

Narok,opolskie

135 000 zł1 060 m² 127,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 10,60 a położona przy ul. Brzozowej w Naroku. Teren płaski, suchy w kształcie prostokąta o wymiarach 24,7 x 43 m. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

616 813 zł58 m² 10 688,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, która znajduje się przy ul. Ptasiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim, 3 - pokoje, znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł57 m² 23 556,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie 57,31 m | Wola, osiedle Bliska Wola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,31 m w nowoczesnym budynku o podwyższonym standardzie na renomowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł81 m² 14 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

1 199 000 zł I sprzedaż I mieszkanie 3 pokoje 80,70 m2 I warszawa praga pd. I gocław Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe widne mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł46 m² 13 991,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem, usytuowane w Gdańsku, w dzielnicy Chełm, przy ulicy Wawelskiej. Lokal mieszkalny znajduje się w kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł46 m² 11 279,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem! Zachwyci każdego poszukującego niezależnych, ustawnych pomieszczeń i świetnej lokalizacji! To dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

363 436 zł36 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

710 000 zł55 m² 13 003,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 2009 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Świeżo wyremontowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , które zachwyca kompletną metamorfozą i nowoczesnym wykończeniem. Lokal po generalnym remoncie, odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Kostrzyńska

Siekierki Wielkie,wielkopolskie

99 000 zł5 000 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemioły

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

483 000 zł54 m² 8 994,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Umowa przedwstępna Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku przy ul. Jemioły 1 w Olsztynie (osiedle Redykajny). Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, centrum między Dworcem Głównym a Rynkiem idealne na inwestycje! Mieszkanie na 3 piętrze w 5 piętrowym Apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Mieszkanie ma klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Energetyków

Piotrków Trybunalski,łódzkie

50 000 zł18 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dwa garaże o powierzchni 18 m2 i drugi 17 m2, oba położone w Piotrkowie Tryb. przy ul. Energetyków 10. Garaże jest murowany, posiadają kanał. Posiadają urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Blachownia,śląskie

370 000 zł300 m² 97,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 780 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni około 3780 m2 z domem, położoną w malowniczej miejscowości Blachownia koło Częstochowy. Lokalizacja: blachownia ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dehnelów

Czeladź,śląskie

165 000 zł43 m² 3 810,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze urokliwej kamienicy przy ul. Dehnelów, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabek - idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

859 000 zł145 m² 5 924,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny dom z dużym ogródkiem w spokojnej i zielonej okolicy Zielone Łany! Dlaczego warto? Dom w stanie do wykończenia to idealna okazja na stworzenie przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł35 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane jest na parterze w niskim bloku z 2010 r. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł24 m² 15 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji przy rondzie na Powstańców Śląskich, 400 metrów do Sky Tower! mieszkanie 24,10 m2 pokój z oknami przez całą długość przedpoój aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

770 000 zł70 m² 11 079,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luboń - ul. Wschodnia nowoczesne mieszkanie - wysoki standard - pow. 69,50m2 cena: 770.000 zł + garaż Oferujemy Państwu piękne mieszkanie POWIERZCHNIA LOKALU MIESZKALNEGO: 69,50m2, ZALETY - zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

4 525 200 zł377 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Cena: 4.525.200 zł (cena netto) Budynek biurowy o powierzchni 377,10 m2 znajduje się w miejscowości Wysoka przy ul. Chabrowej, na działce o powierzchni 500 m2. Oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

400 000 zł42 m² 9 429,51 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszanie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 42,42m2. Położone na szóstym piętrze w bloku przy ul. Wyszyńskiego W lokalu przeprowadzono generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisieckiego

Katowice,śląskie

315 000 zł47 m² 6 745,18 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Zobacz film: na sprzedaż mieszkanie na ul. Lisieckiego 6 w Katowicach. Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle na Stoku

Nadole,pomorskie

294 999 zł100 m² 2 949,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie, zapach lasu i jezioro niemal na wyciągnięcie ręki. Ta nieruchomość to idealne połączenie spokoju, natury i potencjału inwestycyjnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Strachosław

Strachosław,lubelskie

175 000 zł22 800 m² 7,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2,28 ha z częścią budowlaną o powierzchni ok. 2 534 m , położona w miejscowości Starachosław w gminie Kamień, 10 km od Chełma. Można tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Duchnowska

Wiązowna Kościelna,mazowieckie

3 090 000 zł618 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:9 303 m²

Rezydencja Z rzeką W tle unikatowa posiadłość W wiązownie Elegancja, przestrzeń i potencjał inwestycyjny na działce o powierzchni blisko 1 ha. Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

804 814 zł45 m² 17 833,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł265 m² 18 867,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu na kredyt : Krótko: rezydencja z 2021r. | działka 1 500 m | powierzchnia 265 m | 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Czerlejno,wielkopolskie

385 000 zł75 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Czerlejnie Duża piwnica | możliwość własnego ogródka | bez prowizji Jeżeli marzysz o wygodnym mieszkaniu w spokojnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kminkowa

Nikielkowo,warmińsko-mazurskie

869 000 zł244 m² 3 561,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Serdecznie zapraszam do nikielkowa , nowoczesnej miejscowości, oddalonej zaledwie 10 minut drogą dwupasmową od Olsztyna. Gmina Barczewo, województwo warmińsko-mazurskie. To idealne miejsce do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł33 m² 18 787,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie 33 m Służew, mokotów Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,45 m , zlokalizowane przy ul. Śniardwy 6 w Warszawie (służew, mokotów).